Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jako że święta coraz bliżej, i coraz więcej tematów tego typu powstaje w niewłaściwym miejscu, zdecydowałem się założyć w tym celu specjalny temat. Zresztą - nawet jesli nie z okazji świąt, to najzwyklejsze okazje do obdarowywania prezentami innych czy siebie trafiają się przez cały rok.

Pytamy tutaj forumowiczów o radę w zakresie wyboru gry na prezent dla siebie lub kogoś innego. Mozna w tym celu podać swój ulubiony gatunek, albo kilka tytułów, nad którymi się zastanawiamy.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się też zastanowił. Batman to moim zdaniem rewolucja - powala na długo i chce się wracać, lecz jest to rozrywka na dwa tygodnie, a w CoDa możesz grać znacznie dłużej, o ile nie będziesz miał problemów.

Ja z kolei mam takie pytanie do graczy:

Co wybrać: Batman czy Risen?

Tylko nie piszcie tak "zależy od twoich upodobań", bo grałem w oba dema i za cholerę się nei zdecyduję, zatem proszę tylko o radę, na ile starczają obie gry.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił, nie wiem trzeba na to spojrzeć tak, Risen to RPG dla fanów Gotchicka i nie tylko zabawa starczy na jakieś 40 h (nie wiem bo się nie orientuje), plus jeszcze zwiedzanie świata itp.Batman arkham asylum tak jak napisaliście to gra jednorazowa, przejdziesz, pozbierasz co najwyżej znajdźki i pobawisz się w chalange modach. Choć w Batmanie rozgrywka jest bardziej miodna to jednak choć sam za RPG nie przepadam chyba polecił bym ci RISENA. Jeżeli podobają ci się takie gry ja nie przepadam ale myśle że będzie lepsze od Batmana. Pozdrawiam ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gamemen97510

Ja bym wziął Batmana. Moim zdaniem lepsza gra, chociaż, gdy lubisz grać w multi, to wtedy zostaje MW 2.

@Spilner

Tu akurat wziąłbym Risena. Jeżeli lubisz serię Gothic, Risen będzie dla Ciebie idealny na święta.

Ja też mam pytanie: Opyla się brać GTA IV? Ile kosztuje w Empiku lub MM? Będzie jakieś spolszczenie wydane, czy trzeba grać po angielsku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie: Opyla się brać GTA IV? Ile kosztuje w Empiku lub MM? Będzie jakieś spolszczenie wydane, czy trzeba grać po angielsku?

Ciągle kosztuje 140 PLN i raczej długo nie stanieje. Co do spolszczenia to nie wiem.

Nie kupuj GTA 4. Jest teraz dużo znacznie lepszych gier w bardziej przystępnej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę się zdecydować pomiędzy MW2, a FM 2010. Co doradzicie?

Tu zależy już naprawdę od upodobań.MW 2 jeśli lubisz FPS-y i przede wszystkim granie w sieci.FM 2010 dostarczy Ci wrażeń na naprawdę długi czas.Ja naprawdę lubię gry typu manager,nie wiem jak ty jeśli jest to twoje pierwsze spotkanie z managerami to bierz raczej MW2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę się zdecydować pomiędzy MW2, a FM 2010. Co doradzicie?

Ja na Twoim miejscu brałbym Modern Warfare 2 tylko wtedy, jeśli chcesz grać w multi. W przeciwnym wypadku, ze względu na nieporównywalną (na korzyść FM) długość gry singlowej decydowałbym się na Managera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zabrał osobiście FM2010. Jeśli lubisz piłkę nożną to jest to prezent idealny. MW2 poczeka, a FM nie bardzo (wszak za rok kolejna wersja pewnie ;]).

Także mam problem co kupić koledze (pomógł mi w czymś ważnym to mu zrobię prezent). Lubi grać w właściwie każdy gatunek gier (głównie FPS, RPG, RTS i Logiczne). Co doradzicie z nowości? (najlepiej 2 propozycje).

Jego ulubione gry to między innymi: CS, World of Goo, Risen, Gothic, Morrowind, SW Empire at War, King's Bounty: Legenda i Peggle Extreme.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co doradzicie z nowości? (najlepiej 2 propozycje).

Skoro Morrowind lubi, a nie ma Obliviona to może Oblivion GOTY z Premium Games? Nie taka nowość, ale ja bym się z takiego prezentu ucieszył. Albo KB : Wojownicza Księżniczka :) A sam wybrałbym Borderlands. Jeśli kumpel lubi i FPS i RPG to powinno mu się spodobać. Tylko wybadaj czy lubi taką konwencję graficzną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to Obliviona - nie wymieniłem go, gdyż nie przypadł mu do gustu (pożyczyłem mu ^^). Nad King's Bounty: Wojownicza Księżniczka myślałem, ale prawdopodobnie sam sobie to kupi. Co do Borderlands - na ile godzin starczy singiel?

Proszę także dalej o propozycje (pomyślę też nad SW: TFU: USE - sam sobie to kupie po premierze to sprawdze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie zapytam czy warto kupic sobie ;P Burnouta na PC? Na allegro jest teraz dosc tanio i sie wlasnie zastanawiam bo lubie wyscigi szczegolnie arcadówki... A jak z multi znajdzie sie jeszcze paru graczy?

I pytanie. Kiedys pozyczylem komus Lego Star Wars I no i przepadło dlatego chcialem sie zapytac czy lepiej kupic dwie czesci w pudelkach czy lepiej tą Sage kompletna co niedawno wyszła? Wprowadza jakies zmiany? Jest po polsku bo slyszałem ze nie? Bardzo mi sie podobala czesc I wiec pytam...

Dzieki za odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry polecili mi byście. Uwielbiał wyścigówki oraz strzelanki.

Myślałem nad:

- DiRT 2

- Left 4 Dead 2

Co o nich sądzicie warto. Mój limit cenowy wynosi 250zł. Polecili byście m i te dwie gry czy jakieś inne. Nie piszcie o MW 2, gdyż w czwartek kupuje.

A teraz odpowiedzi na pytania innych:

1. MrxPL

Polecam ci Burnouta, przede wszystkim w takiej cenie. Ale możesz równierz dopłacić do DIRT'a 2, który też jest świetny. Najlepiej wypróbuj dema obu gier i zadecyduj:

- Demo dirt 2 http://www.gamershell.com/download_53452.shtml

- Demo Burnout http://polska.ea.com/downloads/5215/

2. MaXiLoaDingPL

Polecam ci MW2, gdyż gdy połączysz granie w multi, singiel oraz operacje specjalne według mnie sprawi ci to dłuższą i większą przyjemność z gry.

3. Fanal1c.

Strzelanka bardziej pod single no nie wiem?. Ja polecałby m ci MW2, ze względu na operacje specjalne oraz singiel. Możesz też zaczekać do lutego i kupić Alien vs Predator albo splinter cell convention

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcieć:COD MW2, COJ WK czy jakąś nową i dobrą strategię?Tak, żeby była na tydzień (minimum).

Zdecydowanie Call of Juarez. Single starczy akurat na tydzień (przechodzisz dwa razy dwoma postaciami), a potem możesz pograć w multi, jednak nie jest to rozrywka na miesiące. Ale w sam raz możesz na święta kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...