Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Krzysztoferro

Z zakupem CS: GO chyba najlepiej poczekać do świątecznej wyprzedaży na steam, najniższa dotychczasowa cena to 2,99? i jest spora szansa, że na winter sale ją powtórzą.

W PayDay 2 nie grałem, ale sam zastanawiałem się nad kupnem i z tego co mi doradzano nie warto brać jeśli nie ma się swojej ekipy, bo gra z randomami bywa uciążliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji ponownego rzutu gier w biedronki mam dylemat - Civilization V GOTY czy Darksiders II?

Cywilizacja to turowa strategia i nie każdemu przypadnie do gustu. Mnie się grało całkiem przyjemnie. Co do Darksiders II to jak dla mnie gra co najwyżej średnia. Za tę kasę lepiej wziąć Devil May Cry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji ponownego rzutu gier w biedronki mam dylemat - Civilization V GOTY czy Darksiders II?

Darksiders 2 sam kupiłem tydzień po premierze w promocji za 80zł w empiku, i muszę Ci powiedzieć, że gra jest dobra, ale jest to taki trochę klon God of War. A Cywilizację sam staram się zdobyć gdzieś tanio, bo nie grałem, a muszę zagrać ;)

Wart kupić nowego Risena? Tutaj znalazłem spoko ofertę. http://klucze.inexus...ow-steam-cd-key

Co myślicie?

Poprzednie części mi się podobały. Albo w zamian za to jakiegoś innego rpa polecacie? najlepiej coś w stylu wiedzmina albo mass effecta.

O ile nie chcesz grać już w dniu premiery, to radziłbym poczekać na obniżkę. Risen 2 doczekało się wielu korzystnych promocji, a Risen teraz jest w cenie 10zł.

A rpg, które mogę Ci polecić to seria Two Worlds (niestety nie wszystkim się podoba, zresztą to stara gra) albo serię Gothic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztoferro

CS:GO polecam gorąco, opłaca się go kupić. Tutaj filmik, który przedstawia 10 powodów dlaczego mamy wydać na niego swoje pieniążki

Jak już doradzili koledzy wyżej, mimo wszystko warto poczekać na świąteczną wyprzedaż, gdzie gra jest mocno przeceniona. No chyba, że musisz mieć ja już teraz - w porównaniu do CoDów, czy BFów jest relatywnie tania.

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego sandboxa z zombie z jak największym naciskiem na survival. Im więcej elementów typu budowa i rozbudowa schronienia, zbieranie surowców, crafting, czy przygotowywanie budynku do obrony przed hordami, tym lepiej. Wiem, że najlepszy pod tym względem jest Project Zomboid, ale na pewno znajdą się jakieś inne gry tego typu. Grałem też w State of Decay, DayZ, 7 Days to Die i Unturned. Najlepiej, żeby była to gra singleplayer (TPP/FPP albo izometryczna). Z nowych produkcji raczej nic już się nie znajdzie, ale pewnie są jeszcze starsze gry tego typu, których nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego sandboxa z zombie z jak największym naciskiem na survival. Im więcej elementów typu budowa i rozbudowa schronienia, zbieranie surowców, crafting, czy przygotowywanie budynku do obrony przed hordami, tym lepiej. Wiem, że najlepszy pod tym względem jest Project Zomboid, ale na pewno znajdą się jakieś inne gry tego typu. Grałem też w State of Decay, DayZ, 7 Days to Die i Unturned. Najlepiej, żeby była to gra singleplayer (TPP/FPP albo izometryczna). Z nowych produkcji raczej nic już się nie znajdzie, ale pewnie są jeszcze starsze gry tego typu, których nie znam.

Fortnite tylko tam są jakby potwory raczej niż zombie. Ale jest budowanie schronienia crafting survival itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

Mam nadzieję, że temat nie trafi do kosza, ale mam wrażenie, że nie łamię żadnego punktu regulaminu.

Wraz z narzeczoną lubimy grać, więc naturalne jest że lubimy też pograć we dwoje.

Ostatnio jednak repertuar znanych nam gier jakoś się skurczył.

Przerabialiśmy następujące tytułu:

Borderlands 2, Diablo 3 (ciągle pogrywamy), Magicka, Resident Evil 5, czekamy na Don't Starve Together, oraz na Borderlands Pre-Sequel.

Czy może znacie jakieś gry (preferowane FPS i RPG) z interesującym trybem Co-Op? MMO odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konuga

Zależy, czy lubisz ogólnie pojęty metal czy też nim gardzisz. Jak to pierwsze - to będziesz wniebowzięty - sountrack to w większości różne rodzaje metalu, głosów użyczają Jack Black, Rob Halford, Ozzy Osbourne, Lemmy Kilmister, Lita Ford i Tim Curry, gra ma specyficzny "metalowy" styl jeśli chodzi o oprawę wideo. Jeśli to drugie - gra jest połączeniem slashera z RTSem w stylu Sacrifice i sandboxem w stylu GTA, żaden z tych elementów nie jest szczególnie rozbudowany i nie powala jakością, możesz szybko zacząć ziewać z nudów. No i najważniejsze - w single'u to w zasadzie gra na raz, osobiście zacząłem drugi raz grać na poziomie Brütal ale zatrzymałem się na misji "No Sleep 'Till Battersmith" i mi się dalej zwyczajnie grać nie chciało...

NewJoker

The Forest? Nie zombiaki co prawda i gra jest w early access dopiero, ale widzę, że już się ludzie nią jarają smile_prosty.gif.

EDIT

@down

Już poprawiam i palę się ze wstydu :).

O funkcjach sieciowych na PS3 nie jestem w stanie nic powiedzieć, wiem, że na PC multi to horror ze względu na notoryczne błędy synchronizacji kończące się rozłączeniem grających, ale to może być równie dobrze wina Steama :).

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mówię, że tanio więc chyba opłaca się kupić za grosze, metal mi nie przeszkadza i czasem słucham, a Jacka Blacka bardzo lubię. I jeszcze raz pytam o funkcje sieciowe, czy są nadal dostępne na PS3?

PS: Mój nick jest przez jedno g :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SirRez

Long Live the Queen? Crimsonlands? Injustice? Dear Esther? The Cave? The Wolf Among Us? Nie wierze, ze grales juz we wszystko, a jest sporo mniej znanych, a ciekawych tytulow. Tam jak napisal Dayux, podaj jakies konkretne gatunki, to cos doradzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swietlik94

Parę tygodniu temu ukończyłem JC2 po raz pierwszy i moim zdaniem szału nie ma. Nie jest to zła gra, ale jeśli nie grałeś jeszcze w Saint's Row 3, GTA4 czy inne Sleeping Dogs to znacznie lepiej będzie dopłacić parę złotych i zaopatrzyć się w któryś z tych tytułów. JC2 pomimo szybkiego tempa, nieustannych wybuchów i strzelanin, po pewnym czasie zaczyna robić się męczące. Misje poboczne (które trzeba wypełniać, aby odblokować zadania wątku głównego) zaczynają się powtarzać, zdobywanie baz dla frakcji wygląda tak samo, maksowanie lokacji jest kłopotliwe, a fabuła żadna. Na pochwałę zasługują na pewno zadania wątku głównego (szkoda, że jest ich tak mało) i hak za pomocą którego można wygodnie się przemieszczać.

@SirRez

Polecam Team Fortress 2 i serwer Stajnia Ogarów, ewentualnie Max Play FFA. Ta gra się nie nudzi.

Edytowano przez k0mp0t
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 godzin na liczniku, a jestem dopiero tak gdzieś w 2/3. Gra ma parę wad ("papier-nożyce-kamień", po ostatnim patchu najemnicy nie dopasowują poziomu do drużyny - co przy braku respawnu przeciwników jak strzał w stopę, parę innych baboli), ale zdecydowanie warto kupić.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na coś co pozwoli mi rozbudowywać fortyfikacje, bronić bazę. Napaliłem się na Darkwooda, ale dowiedziałem się, że nie da się tam zrobić czegoś w rodzaju safe house'a, budować coraz mocniejszą obronę i stawiać opór. Zabite deskami okna padają po chwili pod naporem i trzeba cały czas się bronić i poruszać. Troszkę się zawiodłem, no ale cóż.

Grałem już w Minecrafta, T.A.: Kingdoms, The Last Stand (1, 2 i 3), Terrarię, Starbound, Dead Island Riptide, Darkwood, State of Decay, tryb z zombie w CoD 5. Zarzućcie czymś jeszcze, najlepiej o niskich wymaganiach żebym mógł też pograć na laptopie. Ale mocniejszymi tytułami również nie pogardzę.

Tylko pls, nie dawajcie mi żadnych tower defence'ów ani flashówek (chyba, że są naprawdę dobre).

Może być sandbox, ale w rozgrywce musi być zawarta budowa bazy/murów/fortyfikacji/systemów obronnych.

Nie pogardziłbym też dobrym tycoonem. Grałem właściwie tylko w Rollercoaster Tycoona, chciałbym spróbować jakieś inne, dobre setupy.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza gra o jeździe na deskorolce na PS3? Ważne żeby można było grać na split screenie.

EDIT: to może od razu polecicie mi jakiekolwiek gry na split'a na PS3? Wyścigi czy strzelanki, cokolwiek.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...