Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

38 minut temu, Sergi napisał:

Abstrahując od polityki i motywacji nigdy nie lubiłem Yen. Zawsze się dziwiłem Geraltowi że z nią wytrzymuje.

Ja też, wszyscy że w książkach jest inna i w ogóle. Tak, nadal tak samo nadęta, ani razu ładnie dziękuje nieee JA BYĆ WIELKA DAMA I MACIE MI CAŁOWAĆ STOPY. Fakt, twarda i nie sprzedała Ciri oraz Geralta Vilgeforcowi ale mało to zmienia. Nie mogę jej polubić ani trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JamesVoo Pewnie wiesz ale kuknij na Payday 2 :P

 

Kurde, połowa miesiąca i kupka wstydu jak była tak jest do nadrobienia, nie ruszyłem praktycznie niczego. SE3 skończyłem i nawet nie chce mi się go maksować. Bioshock Infinity był tak dobry że do teraz mnie żal skończenia trzyma ;_; xD

Uh niech juz bedzie czerwiec i Dirt 4.

No cóż teraz mam nieposkromiony apetyt na Wiedzminy, ostatnia książka już ponad połowa. Niedługo Wieśki mielić będę namiętnie jak kiedyś Mass Effect'y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 8 godzinach skończyłem Blood Dragona.

9/10, polecam i pozdrawiam.

BTW, kiedy serwery crashują, nie naliczają się akcje etc.

Nie żeby mnie to obchodziło, po prostu stwierdzam fakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, OnceAThief napisał:

no i nadal boli mnie tyłek, że nie wyłapywałeś nawiązań do filmów
ucieczka z gniazda tych dinozaurów jest żywcem wyciągnięta z końcówki Obcych, a główny bohater ma głos Hicksa

w sumie to nawet się dziwię dlaczego tak ci się podobała bez tego wszystkiego

Ale przynajmniej wyłapałem nawiązanie do Star Wars.

 

No co, nie wychowywalem się na filmach akcji z VHS. :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, OnceAThief napisał:

ucieczka z gniazda tych dinozaurów jest żywcem wyciągnięta z końcówki Obcych, a główny bohater ma głos Hicksa

Właśnie sobie przypomniałem że to przecież Michael "Kapral Hicks vel Kyle Reese" Biehn. Chyba obejrzę cut scenki na YT, nie chce mi się pobierać całej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5/10/2017 o 16:40, RIP napisał:

@Tesu 

ale tak to mozna w bfa grac :) 

Jeszcze odnosnie lekkiego znuzenia BF1 spowodowanego brakiem wyzwan. Wczoraj na 30 minut odpalilem gre DICE. Wybralem tryb dominacja i rozegralem trzy szybkie mecze. Wygrana, przegrana, wygrana. Jedyny przegrany byl przeciw druzynie, w ktorej trafily sie dwa plutony klanowe, jeden zlozony z pieciu graczy, drugi z trzema. W mojej druzynie same randomy. Wynik osobisty w tych trzech meczach? Kolejno 16:3 jako snajper, 26:8 jako assault oraz 33:11 jako support. Potem odpalilem Escape from Tarkov. Pierwszy rajd skonczylem po calych 53 sekundach z wynikiem 0:1, nawet nie wiem skad nadleciala kula. W drugim pozylem niewiele ponad 4 minuty osiagajac wynik 1:1, bo dalsze przygody zakonczylo przyjecie na klate strzalu z shotguna. W trzecim utrzymalem sie przy zyciu 20 minut i jako jedyny ocalaly zakonczylem go z wynikiem 14:0 (7 graczy i 7 kierowanych przez AI Scavsow). Latwo nie bylo, wyzwanie spore, emocje duze, a satysfakcja na koniec jeszcze wieksza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...