Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

2 godziny temu, b3rt napisał:

Posiadanie konsoli Nintendo powoduje chyba rozrost jakiejś choroby

Radość z grania, straszna choroba. 

3 godziny temu, b3rt napisał:

Posiadanie konsoli Nintendo powoduje chyba rozrost jakiejś choroby bo zacząłem przeglądać oferty amiibo z których zawsze się nabijałem :/

EDIT:

Zobaczyłem ceny i już przestałem oglądać.

ta widzialem Tetris za jedyne 153zl haha

@Vigor Dzięki chociaż ktoś docenia

4 godziny temu, JamesVoo napisał:

Gdyby chociaż były ładne 

Przepraszam że nie mam GTXa 1080ti żeby pokazać wam AUTA w 4k  Ultra. Mi w tych screenach chodzi o nie a nie o grafikę.

33 minuty temu, stach122 napisał:

@Vigor Dzięki chociaż ktoś docenia

Przepraszam że nie mam GTXa 1080ti żeby pokazać wam AUTA w 4k  Ultra. Mi w tych screenach chodzi o nie a nie o grafikę.

same auta ładne natomiast teren w tle taki sobie

@ala89 Przeczytaj początek zdania, 9 maja wychodzi DLC a z nim pacz z nowymi ustawieniami graficznymi i jest szansa ze poprawie wygląd świata z bliska(w trybie zdjęć, bo w ruchu gra jest naprawdę ładna).

Zainstalowałem Castlevanię.

Kamera jest tragiczna. I nie ma lockowania na wrogach, ech.

Jak tak to powodzenia, sam grałem w to na klawie i musiałem porzucić grę, bo jeden misji po prostu nie da się przejść bez pada. Może tobie się uda więc powodzenia.

Edited by MasterKondi

5 minut temu, MasterKondi napisał:

Jak tak to powodzenia, sam grałem w to na klawie i musiałem porzucić grę, bo jeden misji po prostu nie da się przejść bez pada. Może tobie się uda więc powodzenia.

Chodzi Ci o ten moment z obracaniem gałki analogowej? Słyszałem o czymś takim, ale nie wiem, czy to akurat Castlevanii dotyczyło.

Tak chodzi dokładnie o to, chociaż po godzinie promowanie raz mi się udało, ale niestety zaliczyłem zgon :( . I później nie dało rady. 

Edited by MasterKondi
  • Upvote 1

32 minuty temu, MasterKondi napisał:

Tak chodzi dokładnie o to, chociaż po godzinie promowanie raz mi się udało, ale niestety zaliczyłem zgon :( . I później nie dało rady. 

O kurczę. :( A pamiętasz może, w jakim momencie, tj. po ilu godzinach ta misja występuje? 

Zresztą, potrafię być uparty. Pokonałem 4 lordów, zrąbanej klawiszologii nie dam rady? ;)

W końcu ukończyłem Darksiders II. Gra ma swoje momenty, ale jest na siłę wypchaną niedoróbką, która nie wie czy ma być slasherem czy lekką grą akcji w stylu Prince of Persia. Nawet na normalu w początkowych etapach to kpina z poziomu trudności. Na hard jest jeszcze gorzej, bo gra wtedy spłyca się do latania do wieszczki po eliksiry zdrowia, a nic nie daje satysfakcji z walki. Kilku bossów znów bym utłukł, ale to za dużo bieganiny w konkretnym kierunku. Myślałem że ten cały tygiel podratuje sytuację, ale to kolejna zapchajdziura bez krzty wyzwania z żałosnym bossem na koniec. Ogólnie to jako bohater (śmierć), zająłbym się twórcami tego czegoś, lub bardziej wydawcami. Można było dać chłopakom więcej czasu, a nóż byłoby z tego więcej niż przeciętniak. Szkoda potencjału, bo niekiedy to jest taki nieumowny Soul Reaver.

@Arturzyn kup se pada. W dzisiejszych czasach jedyne wartościowe gry na PC to i tak porty z konsol, więc... :P

42 minuty temu, 47 napisał:

@Arturzyn kup se pada. W dzisiejszych czasach jedyne wartościowe gry na PC to i tak porty z konsol, więc... :P

Pffff. Klawiatura i mysz forever.

4 godziny temu, Arturzyn napisał:

Pffff. Klawiatura i mysz forever.

Też tak mówiłem dopóki nie kupiłem pada i teraz sobie go chwale. Bardzo przyjemnie się gra (jak narazie same gry samochodowe)

Edited by stach122

28 minut temu, stach122 napisał:

Też tak mówiłem dopóki nie kupiłem łyżki i teraz sobie ją chwale. Bardzo przyjemnie się je (jak narazie same zupy)

Fix'd!

A wszystko sprowadza sie do tego, ze pad radzi sobie w jednych tytulach lepiej, w innych gorzej. To samo mozna powiedziec o klawiaturze i myszce. Do samochodowek, sportowek, bijatyk i wiekszosci TPP pad jest lepszym wyborem. W wiekszosci innych radzi sobie porownywalnie lub gorzej do klawy z mycha. W strzelankach duzo bardziej precyzyjna jest mycha. A sa tytuly, w ktore granie na czymkolwiek innym niz joy HOTAS czy porzadna kierownica to grzech.

52 minuty temu, stach122 napisał:

Też tak mówiłem dopóki nie kupiłem pada i teraz sobie go chwale. Bardzo przyjemnie się gra (jak narazie same gry samochodowe)

16 minut temu, Tesu napisał:

Fix'd!

A wszystko sprowadza sie do tego, ze pad radzi sobie w jednych tytulach lepiej, w innych gorzej. To samo mozna powiedziec o klawiaturze i myszce. Do samochodowek, sportowek, bijatyk i wiekszosci TPP pad jest lepszym wyborem. W wiekszosci innych radzi sobie porownywalnie lub gorzej do klawy z mycha. W strzelankach duzo bardziej precyzyjna jest mycha. A sa tytuly, w ktore granie na czymkolwiek innym niz joy HOTAS czy porzadna kierownica to grzech.

Samochodówek i gier sportowych nie tykam, do TPP klawiatura spisuje się wyśmienicie. Bijatyki? Jedyna w którą grałem to SF IV, nie jestem fanem mordobić. :P

Tak więc kupno pada byłoby bez sensu w moim przypadku.

16 minut temu, Arturzyn napisał:

do TPP klawiatura spisuje się wyśmienicie.

Najpierw musialbys pograc troche na padzie w TPP zeby moc wiarygodnie uzyc slowa wysmienicie w odniesieniu do tego, jak klawiatura spisuje sie w tego typu grach. Od razu jako pozbawiony uprzedzen fan sterowania klawiatura i mysza mowie - w Wiedzminie czy innym Assassin's Creedzie wygodniejszy okazal sie byc pad od X360. Na klawie tez mi to dobrze wychodzilo, ale jednak pad mial przewage i kierowanie postacia w widoku TPP jest bardziej intuicyjne na nim.

16 minut temu, Arturzyn napisał:

Tak więc kupno pada byłoby bez sensu w moim przypadku.

Ale dlaczego myslisz, ze moj poprzedni post adresowalem do Ciebie? ;) 

• Upvote 1

Godzinę temu, Tesu napisał:

Fix'd!

W sumie zgadzam się z tym co napisałeś, ale np w Devil May Cry 4 osiągam lepsze wyniki grając na klawie niż padzie, mimo że gra jest pisana właściwie pod pada. Nie wiem, po prostu lepiej mi w niektórych tytułach grać na klawiaturze (chociaż później od takiej sesji ciężko np. kawę zaparzyć, bo łapy bolą).

Pamiętacie, jak pisałem, że Infiltrator był najprostszym bossem? Odwołuję - Czempiona pokonałem za drugim razem (byłoby za pierwszym, ale spóźniłem się z unikiem i zabrał mi całe życie...).

Ta rękawica to czyste złoto, zjechałem nu nią całe HP.

Edited by Arturzyn

@Deathroll2097

Dlatego wlasnie napisalem, ze w przypadku gier TPP pad sprawdza sie lepiej w wiekszosci z nich. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie przechodzenia platformowki Ori and the Blind Forest na czyms innym niz pad, ale z kolei w pierwszych Darksidersow lepiej gralo mi sie na klawiaturze, bo grajac na PS3 jakos nie moglem wygodnie ogarnac sterowania podczas rzucania crossbladem.

Co kto lubi. Chociaż mi w Darksiders z tym rzucaniem tej glewii (nazywam ten gadżet tak z przyzwyczajenia, z Dark Sector, bo ma się nijak do prawdziwej glewii), nie idzie zbyt dobrze ani na klawiaturze, ani padzie.

Edited by Deathroll2097

Będzie Darksiders III i to już jest informacja pewna (w sieci są już screeny, w roli głównej Furia!).

Jako fan serii jestem niezmiernie zadowolony i czekam na premierę. :)