Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Godzinę temu, JamesVoo napisał:

To kup :D

Żeby się marnowało bo kompa mam za słabego na 3 monitory a jak już uzbieram na te nie to wole sobie jednak walnąć panorame 21:9 i nowego PC przy okazji xd

ale najpierw to kase se uzbieram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arturzyn napisał:

Zacząłem Child of Light.

 

Nie umiem w turówki, nie zawsze potrafię "zinterruptować" ataku wroga. :P

Też nie umiem, wyjątkiem jest South Park. Gry turowe omijam jak się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SilentBob napisał:

Przechodzę Wiedźmina 3 po raz czwarty... tym razem na "Nowa Gra+".

Która jest skopana bo nie usuwa ci przdmiotów fabularnych, też myślałem nad NG+ jednakże zdecydowałem po prostu na Nową grę (Droga z której się nie wraca)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SilentBob napisał:

No naprawdę, masakryczne rozwiązanie. Powinni w tej NG+ usunąć wszystkie przedmioty, wyzerować poziom doświadczenia i w ogóle, żeby NG+ była jak zwyczajna Nowa Gra. Wtedy byłoby super, nie?

Ekhem, przedmioty fabularne, czyli masz coś na przykład znaleźć ale juz to masz wiec poszukiwania automatycznie się zaliczają, chyba nie o to chodzi nie? Jak sie gra w NG+ to wie się ze trzeba wszystko powtarzać a nie wszystko masz wyciągnięte jak na dłoni, imo taka gra nie warta świeczki. A to że zostają umiejętności/ekwipunek to wiadomo.

Że tego do  teraz nie naprawili.

Więc nie wypowiadaj się jak nie wiesz o co chodzi, próbowałem NG+ ale jak zauważyłem ze jak musiałem poszukać szakłaku i że od razu zaliczyło zadanie to od razu wiedziałem że jednak dam se spokój z tym trybem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stach122

Cóż, to rozwiązanie jest poniekąd sensowne, bo oszczędzasz sobie czasu spędzonego na bieganiu w grze, w którą już i tak zainwestowałeś mnóstwo godzin i masz szanse szybciej dojść do momentów dla których często uruchamiasz NG+, a więc decyzji jakie podejmujesz, kart do gwinta itd. 

Ani trochę mnie nie boli, że ktoś pomyślał "a może on nie chce znowu jechać przez pół mapy po jednego głupiego krzaka". Dałbym jednak graczom opcje zdecydować czy chcą to robić, bo opcje są zawsze na propsie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakby w NG+ Wieśka znieśli te poziomy levelowe różnych questów (np. ja NG+ zacząłem z około 50 levelem, a Krew i Wino jest od 80), to byłoby świetnie. Bo w sumie NG+ chciałem ograć głównie dla Krwi i Wina właśnie, a tak to muszę przechodzić prawie cały nudny wątek główny, żeby dojść do DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Xardas80 napisał:

Jeszcze jakby w NG+ Wieśka znieśli te poziomy levelowe różnych questów (np. ja NG+ zacząłem z około 50 levelem, a Krew i Wino jest od 80), to byłoby świetnie. Bo w sumie NG+ chciałem ograć głównie dla Krwi i Wina właśnie, a tak to muszę przechodzić prawie cały nudny wątek główny, żeby dojść do DLC.

Przecież jest opcja zagrania tylko w DLC więc w czym problem, i jeśli pamięć nie myli można z importować postać do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli kończę (chyba) pierwsze Darksiders i nasuwa mi się pytanie odnośnie dwójki. Czy w dwójce też są podobne "zagadki", co w jedynce? Jestem teraz na etapie Black Throne i penis mnie już strzela od tych durnych promieni i portali. Te zagadki nie są nawet w najmniejszym stopniu trudne, a tylko irytują, bo zajmują sporo czasu. Aż się grać odechciewa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwojce jest tego znacznie wiecej i glownie daltego nie skonczylem tej gry. W zasadzie to nawet do polowy bylo daleko. I 120zl poszlo sie pasc. Jedynka is much better, bo ma tylko jedno takie miejsce. W sumie i tak masz dobrze. Ja przez zepsuty save musialem przechodzic 95% jedynki jeszcze raz, bo w tym zagadkowym poziomie na sekwencji z 3 platformami a la windy na roznych wysokosciach zepsul mi sie save i platformy ustawily sie wzgledem siebie tak, ze nie mozna bylo zadnej sprowadzic na dol. Ale gra byla poza tym tak dobra, ze przeszedlem ja jeszcze raz od poczatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darksaiders 2 mnei już w 3/4 zaczynał nudzić, gra jest spoko jednakze w pewnym momencie to już klepanie tego samego. 

Zdecydowałem że jednak nie jestem aż taki hardkor i odpuściłem sobie najwyższy poziom trudności w W3 (innym razem moze NG+ z modem naprawiajacym to i owo) i gram sobie znowu na Krew Pot i łzy. Najlepiej wywazony poziom IMO (no w KiW to zmniejszyłem bo tam to jest trudno na normalu xd)

Za NG+ w batkach też brałem się za 3/4 razem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...