Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Gdzie?

Jak powiem, ze filmy Kubricka rozumieja glownie ludzie znajdujacy sie pod wplywem, to jest to moja opinia o tworczosci Kubricka, a nie zacheta do spozywania srodkow prawnie zabronionych tudziez z wiekowym ograniczeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vigor napisał:

widziales playerunknowns battlegrounds?

Nie chodzi mi o survival jako battle-royale. Chodzi mi o coś jak DayZ Epoch gdzie gracze budują sobie bazy, są zrzuty z misjami itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Vigor napisał:

piszesz o alkoholu, ktory jest narkotykiem. dzis regulamin i dobro dzieci nie jest tak wazne jak wczoraj?

Tak, na forum nie można w ogóle użyć słowa "alkohol" i alkohol jest narkotykiem, jak mogłem zapomnieć? 

Context, learn it. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Tesu said:

Gdzie?

w miejscu w ktorym pisze, ze gra jest lepsza po pijaku i najlepiej z pijanym towarzystwem.

gdybys napisal, ze filmy kubricka lepiej sie oglada po alkoholu tez bys zachecal do picia.

9 minutes ago, Abyss said:

i alkohol jest narkotykiem

oczywiscie, ze jest. jesli co do tego sie nie zgadzamy to ciezko sie bedzie porozumiec.

zeby bylo jasne, ja nie mam zadnej antynarkotykowej misjii, po prostu wytykam abyssowi hipokryzje. moze to nie jego wina, ze wychowal sie w spoleczenstwie, ktore nie uznaje alkoholu za narkotyk i musi pilnowac dziwnego regulaminu ale moglby zdecydowac czy udaje policjanta czy jest czlowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vigor

A może implikowałem że gra jest tak zła, że aby uczynić ją znośną potrzeba alkoholu? Nie zachęca to w żaden sposób do picia i nie promuje tego w stylu użytym przez ciebie w innym temacie "dzisiaj zamierzam dobrze bawić się przy alko i trawce" a jest w tym przypadku jedynie środkiem stylistycznym. 

Co do nazewnictwa to polecam zajrzeć do ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 r. i ustawy o wychowaniu w trzeźwości z 26 października 1982 r., bo raczej w tym przypadku możemy mówić tylko o środkach odurzających albo bawić się w szarady słowne typu kto w jakim społeczeństwie został wychowany, a nie bazować na realnych definicjach nie wyciągniętych z dupy albo piosenki HEMP GRU. 

Ponadto jakbym nie był człowiekiem, to wystawiłbym ci osta i posłał na urlop za samo wspomnienie o narkotykach w innym temacie, nie było to nawet na tym forum niespotykane. 

Ode mnie EOT, bo brniemy już w jakiś wyższy poziom absurdu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Abyss said:

Ode mnie EOT, bo brniemy już w jakiś wyższy poziom absurdu. 

zaliczenie alkoholu do narkotykow nie jest absurdem.  moze moja wypowiedz bardziej bezposrednio mowila, ze oto bede konsumowal a Twoja byla sugestia, ze przy tej grze przydalo by sie skonsumowac ale w kontekscie regulaminu obie sa tak samo niewlasciwe.

cytujesz jakies prawne paragrafy, one kiedys sie zmienia i dogonia wspolczesnosc a tymczasem sa dobre tylko do podpierania przestarzalego sposobu myslenia.

tez wole skonczyc temat bo trzeba pamietac, ze gadam z modem. dosc ludzkim ale jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz napisac w temacie z pytaniami do moderatorow i poprosic tam o wyjasnienie tej kwestii. Osobiscie mam nadzieje, ze to zrobisz, bo bardzo mi to bedzie pasowalo do popcornu.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam nadzieję że nie, bo naprawdę szkoda mi czasu na ciskanie się o takie miałkie sprawy kiedy nawet nikogo nie zbanowałem ani nie wystawiłem ostrzeżenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tesu napisał:

Zawsze mozesz napisac w temacie z pytaniami do moderatorow i poprosic tam o wyjasnienie tej kwestii. Osobiscie mam nadzieje, ze to zrobisz, bo bardzo mi to bedzie pasowalo do popcornu.:)

Powinieneś się na pracy skupić, a nie forum czytać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, JamesVoo napisał:

Powinieneś się na pracy skupić, a nie forum czytać

Cytujac wieszcza w robocie de facto sam sobie jestem sterem, zeglarzem, okretem, wiec skupiam sie na YT i forume. Wiecej popracuje jutro. Albo ktoregos innego dnia w tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to przeklikiwałeś wszystkie dialogi? Geralt odzyskał pamięć na końcu dwójki i przypomniał sobie co się stało z Triss.

I zdał sobie sprawę, że Yen > zdradziecka ruda Triss 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arturzyn napisał:

Zostały mi tylko 3 garnizony do oswobodzenia. A misje zrobiłem dopiero 4 z siedmiu.

Swoją drogą, próby połączenia z serwerami podczas gdy gram offline to świetny pomysł, Ubi.

Ekhem, już tak nie jęcz. EA jest lesze, chcesz pograć w singla? Musisz mieć ciągle połączenie :v. No teraz sie chwalą jak to będzie można grać offline (nowy NFS xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...