Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Byłem bliski ponownego porzucenia Wiedzmina 1. Pal licho system walki i bieganie 90% czasu. Akt drugi i prowadzone przez nas śledztwo jest tak pomieszane, zagmatwane że nie zdzierżę. Po prostu zabrakło mi cierpliwości. Od razu się przyznaje od początku lekko wspomogłem się z modyfikacją save (tak samo w ME1 :v) ale walka na końcu 2 rozdziału to była tragedia! Olałem wszystko co się dało żeby tylko drugi akt przejść.

Spoiler

NAWET PO WYMAKSOWANIU POSTACI W TYM EDYTORZE SAVE KURDE MAGISTER I TEN DURNY MAG prawie MNIE ROZWALILI, NO PO PROSTU MYŚLAŁEM ŻE ZARAZ KOMP WYLECI PRZEZ OKNO

Oczywiście za te save odpokutuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, stach122 napisał:

Byłem bliski ponownego porzucenia Wiedzmina 1. Pal licho system walki i bieganie 90% czasu. Akt drugi i prowadzone przez nas śledztwo jest tak pomieszane, zagmatwane że nie zdzierżę. Po prostu zabrakło mi cierpliwości. Od razu się przyznaje od początku lekko wspomogłem się z modyfikacją save (tak samo w ME1 :v) ale walka na końcu 2 rozdziału to była tragedia! Olałem wszystko co się dało żeby tylko drugi akt przejść.

  Pokaż ukrytą zawartość

Oczywiście za te save odpokutuje.

Czy przypadkiem nie było tak, że jak źle poprowadziłeś śledztwo to za to zgarniałeś baty, bo dostarczyłeś magowi księgę? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomykam sobie w kosmosie, albo w tycim diamondbacku z zasięgiem 45 lat świetlnych bez odchudzania, albo w pytongu i w zasadzie zamierzam kupić jeszcze tylko dwa statki: Imperial [ten za 20 baniek] jak tylko będę miał rangę, a potem Beluga Liner jako mój największy i najdroższy pojazd. Ta gra zawsze mnie powala wyglądem, a w szczególności tym, że wszystko co się widzi w tle jest generowane na żywca, a nie z zapisanych skyboxów, np:

https://i.redd.it/lbioeuus87yy.png

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/777280311701940274/7D70ABDB2DAAAF9097E453D5C8446F8710657906/

?interpolation=lanczos-none&output-format=jpeg&output-quality=95&fit=inside%7C1024:576&composite-to%3D%2A%2C%2A%7C1024%3A576&background-color=black
 
 
  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Elano napisał:

 

Owlboy będzie też na Switchu. Kolejny argument za rychłym zakupem tej konsoli. I chyba przy okazji sprzedażą PS4 xD

 

Indyk, który równie dobrze mógłby być wydany na smartfony czy toster jest argumentem za zakupem konsoli. Far fetched xD 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Arturzyn napisał:

Było grać z poradnikiem. 

Miałbyś wszystko dobrze zrobione.

Nie gram z poradnikami bo lubię sam się pomęczyć jednakże wiedzmin tym śledztwem mnie rozbroił i poradnik pomógł. Teraz właśnie zdecydowałem cofnąć sie te 3h gry i wszystko sie układa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elano napisał:

Owlboy będzie też na Switchu. Kolejny argument za rychłym zakupem tej konsoli. I chyba przy okazji sprzedażą PS4 xD

Owlboy jest taki sobie, już lepiej kupić na PC, taniej wyjdzie.
Z zakupem Switcha też bym poczekał aż wypuszczą wersję z większą ilością pamięci flash i poprawkami.

 

2 godziny temu, b3rt napisał:

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/the-shadow-warrior-collection/cid=EP3643-CUSA05648_00-SWBUNDLE00000000

Opłaca się? Jedynkę kiedyś ograłem na PC ale o dwójce słyszałem raczej dobro-mieszane opinie. Cena zachęca w sumie :)

Ja się jeszcze wstrzymam. Cena za pakiet jest dobra i na dwójkę wciąż mam chrapkę (średnią ocen ma lepszą od poprzedniej, a tamta była dobra), ale w jedynkę już grałem, no i cyfrówki kupuję przeważnie dopiero jak są w bardzo niskich cenach. Zresztą miałem skończyć Dishonored 2 jako Emily i sprzedać/zamienić na Horizon. Jak teraz kupię coś innego to tamto pójdzie w kąt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sergi@Abyss Jakoś muszę sobie uzasadniać ew. wywalenie takiej kasy na konsolę bez gier, no nie? xD

Ale w takiego Splatoona 2 to bym zagrał. I może właśnie wtedy, bo będzie bundle konsola + gra, ale to wychodzi dopiero w lipcu. 

Edytowano przez Elano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singularity ukończone. Polecam, bardzo fajnie m i się grało. Minusy - da się nosić tylko 2 bronie, mało wrogów i bossów, podróże w czasie to nadal bezsens.

Ale ten bezsens nawet przyjemnie się śledziło, a końcówka, mimo że daje więcej pytań niż odpowiedzi, była naprawdę ciekawa zabij się, żeby świat wrócił do normy

Tak czy inaczej, polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Xardas80 said:

Ktoś gra w The Surge?

chyba nikt nie gral. ja tez spasuje bo po lordsach nie chce wiecej klonow soulsow tej konkretnej firmy.

wyglada na to, ze czeka mnie jeszcze troche grindu w destiny. najwieksze atrakcje sa podobno na 370 poziomie lighta a mam dopiero okolo 270. dobrze, ze szczelando daje duzo frajdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dobrze że miałem save sprzed odbycia sekcji zwłok, poszło potem z płatka jak się wiedziało co zrobić xD. Teraz aby miałem problem z tym ognistym potworkiem, nie chciał paść jednakże dałem jakoś sobie z nim rade, potem walka z magiem oraz magistrem poszła o wiele łatwiej. Oczywiście bez wykoksanej postaci. 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...