Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Sony zamyka Evolution Studios.

Przygnębiające. Chyba nawet jeszcze bardziej niż Lionhead, bo Evo robiło systematycznie świetne mechanicznie gry. Szkoda ludzi którzy stracili pracę, mam nadzieję, że wylądują na cztery łapy. UK to zagłebie wielkich wyścigowych studiów, więc nie wierzę, że ludzie z takimi grami na koncie będą się długo bujać bez pracy.

Najbardziej mi jednak szkoda tego, że to pewnie oznacza koniec wsparcia dla Driveclub i dzisiejsze DLC będą pewnie ostatnimi. RIP Driveclub VR.

Vwevv9w.gif

Thx Sony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszłam pierwsze 2-3 misje w CoJ Gunsligner i muszę przyznać, że jak na razie jest prześwietnie. 
Można poczuć się prawdziwym rewolwerowcem, Dziki Zachód wygląda jak z obrazka, a jego stylistyka rodem z Borderlandsów bardzo mi odpowiada.
Historyjka jest nienarzucającym się dopełnieniem westernowego klimatu i cóż, nie mam co do niej żadnych ale. 

I te pojedynki. <3

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jedyny z tych wszystkich obiecanych fanowskich remaków w UE4, którego gameplay faktycznie pokazano, a na dodatek wygląda nieźle, choć trochę plastikowo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, voda22 napisał:

Złoto, oby ten projekt przeniesienia Tomb Raider II na UE4 wypalił i ujrzał światło dzienne w tym dziesięcioleciu. Ta prezentacja zrobiła na mnie wrażenie. Chcielibyście zagrać w takiego Tomb Raidera?

 

Jestem w szoku i pełen zawodu, że ani na chwile się nie zatrzymał i nie zrobił rundki kamerą wokół postaci, celem jej zaprezentowania. Może ma coś nie tak z twarzą?

Tak czy siak projekt wygląda ciekawie, chociaż coś mi nie pasuje w animacji biegu/chodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...