Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Przed chwilą, Felessan napisał:

http://gematsu.com/2016/02/super-robot-wars-og-moon-dwellers-ps4-english-version-announced-asia

Największy growy boner ostatnich kilku miesięcy. Zamawiam tak bardzo.

Widać, że Fel cannot into tłiter, bo lewd obrazki związane z tym newsem już dawno wśród memejarzy wymienialiśmy. Imo Calvina na udostępnionym arcie ma średni unowocześniony design w porównaniu do reszty, ale może jeszcze na dobre wyjdzie.

A jak już sobie importy Felu zapisujesz na listę, to obczaj http://gematsu.com/2016/03/sd-gundam-g-generation-genesis-ps4-ps-vita-english-version-coming-asia-late-2016 i nową Hatsune Miku Future Tone. To drugie bez ang wersji, ale 200+ (!) kawałków w dwóch pudełkach to nie w kij dmuchał.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem jak z tym jest, ale w niejednym tytule gdy kontroler podłączyłem dopiero w trakcie gry, to ta go całkowicie olewała i wymagała restartu by go rozpoznać, a GTA V nie miało z tym problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emqi a to jest akurat dość częste z tego co wiem. Ja tak miałem z Dark Souls i czymś jeszcze.

 

Wylałbym, ale to w sumie do gier - zagrałem sobie właśnie w Chaos Domain. Grze zajęło całe 9minut, żeby zaliczyć 3 crashe. Gdyby nie to, to zniechęciła by mnie do siebie pewnie odrobinkę później tym nieresponsywnym sterowaniem, irytującymi mapami (przeszedłem aż 3) i w ogóle jakimś takim 'meh'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwyczaj, żeby wyrobić sobie opinię we własnym zakresie, bo sporadycznie może okazać się, że będzie inna od ogółu. Poza tym to działa w obie strony - zdarzyły mi się gierki/filmy/seriale/książki, które mają dobre oceny, a mi się ni cholery nie podobały.

 

Co nie zmienia faktu, że w tym wypadku złe opinie o tej pozycji są w pełni uzasadnione. Syf, dno i metr mułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...