Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Tak. W GOG Galaxy jest opcja wyboru języka. Polskie napisy.

Niezupełnie. W GOG Galaxy w ustawieniach gry mam przy wyborze języka ENGLISH i nie mogę tego zmienić, ale kiedy uruchomiłem grę, to od razu były polskie napisy. Nie musiałem nic w opcjach zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj przed południem Toukiden: Kiwami. Ze względu na pracę zdążyłem pograć tylko trochę, ale wygląda to na całkiem nie najgorszy zamiennik dla Monster Huntera (dla ludzi którzy nie posiadają konsol Nintendo). Broni jest całkiem sporo, stylistyka japońskich legend sprawuję się całkiem nieźle, potwory są duże i fajnie zaprojektowane (znów japońska stylistyka). Za dużo w MH nie grałem ale wydaje mi się że gra jest odrobinę bardziej przystępna, jest nawet jakiś wątek fabularny. Pogram jeszcze trochę i może napiszę więcej.

Druga rzecz, tak jak się spodziewałem, Might & Magic X trzeba zacząć od nowa. Moja drużyna śmiałków zrobiona jest całkowicie bez sensu i nie ma co ich nawet dalej rozwijać i próbować ratować sytuację. Zwłaszcza że gra nawet na niskim poziomie jest dość trudna i próba poprawienia tego czy owego wiązałaby się z godzinami grindowania (których pewnie i tak nie uniknę). Teraz mam już trochę większą wiedzę o tym co mnie czeka oraz o systemie gry więc powinienem teraz lepiej to ogarnąć. Szkoda tylko przedmiotów bo na pierwszych dungeonach zdążyłem już trochę fantów zebrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM3 ukończone B)

Cd16KJXW4AEieTV.jpg

[w tym miejscu przeklikane przypadkiem info że awaria Sheltema polegała na tym, że uznał się za strażnika nie kolonistów, a skolonizowanego świata]

Cd16KOvXIAIipe7.jpg

Cd16KMLWAAAKPNi.jpg

Cd16ZxaW4AAQfRA.jpg

Cd16Z0NWoAIM_Qb.jpg

ok so MM3 jest prequelem wszystkich pozostałych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się zbugowało, że mam same napisy "Dodano obrazek" + komentarz w kwadratowym nawiasie o przeklikaniu infa?

Czy tylko mi się zbugowało

Tak

Actually mi się na komputerze w pracy coraz częściej tak zdarza, nie wiem jaka jest tego przyczyna ale możesz spróbować inną przeglądarką sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc przeszedłem Dying Light The Following. Bardzo fajny dodatek, bawiłem się lepiej niż podczas przechodzenia podstawki. Fabuła jest znacznie ciekawsza, mniej walk z ludźmi, a więcej z zombiakami, dużo ciekawych znajdziek, właściwie każde zadanie poboczne pomimo swej wydawałoby się powtarzalności (idź i oczyść, przynieś itd.) ma jakąś ciekawostkę, która sprawia, że aż chce się wykonywać je wszystkie. Nowy pojazd to też inny rodzaj gry, który muszę przyznać, że bardzo przypadł mi do gustu. Dobrze się go prowadziło, a takie przedarcie się przez most pełen zombiaków z odpalonym nitrem to sama przyjemność. Zakończenie genialne, a opcjonalna walka z bossem to w końcu nie jest jakiś QTE jak w podstawce, a porządny boss, z którym trzeba się namęczyć. No i ciekawa sprawa z tym jak gra potoczy się dalej, bo jest potencjał na coś genialnego, tylko pytanie jak to zostanie rozegrane. Na trudnym przejście The Following zajęło mi 16 godzin, bawiłem się w eksplorację, ale spokojnie mógłbym to podciągnąć do 20. Miałem jednak problemy z działaniem, bo gra bardzo lubiła wyrzucić mi kompa. No ale zbytnio nie spełniam wymagań i gram na obniżonej rozdzielczości, więc może i jest to uzasadnione jakoś. Mimo wszystko - 9/10. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie każde zadanie poboczne pomimo swej wydawałoby się powtarzalności (idź i oczyść, przynieś itd.) ma jakąś ciekawostkę, która sprawia, że aż chce się wykonywać je wszystkie.

Jestem dumny z Berlina, postarał się chłopak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 2010r. wygląda słabo

????????????????????????

Wystarczy porównać ją do GoWIII, CoDa BO, Alana Wake'a, choćby ACB, kurde, wszystkie gry z tamtego roku jakie znam, są od niej ładniejsze (no, poza Darksiders).

Na najwyższych wygląda najwyżej tak sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie jest najważniejsza, więc nie marudź.

Nie jest najważniejsza wyłącznie gdy nie jest najlepsza. W każdym innym przypadku wolno o niej wspominać i uważać za istotny czynnik XD. #resentyment

Zapomnijmy o tym ile roboty mają art designerzy przy robieniu gier, jak dużo trzeba umieć, żeby stworzyć konsekwentny i komunikatywny styl graficzny. To nie jest warte brania pod uwagę podczas krytyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...