Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Kupiłem to Stardew Valley i nie ma takiego fajnego klimatu jak dawne Harvest Moony (czuć, że robił to Amerykaniec, bo kojarzy się bardziej z tamtejszą prowincją), ale przynajmniej wygląda na grę skupiającą się na uprawie roli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rankin napisał:

jazda Mako wydawała mi się znośna

Bioware w późniejszych częściach nawet sobie z tego żartowało. Ogólnie fajnie nawiązują do różnych rzeczy, jak właśnie Mako, dłuuuga jazda windami, kiepski rozkład pomieszczeń w Normandy 1, kalibracja Garrusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię sobie tego Bundla od Segi za dolca, jak nic mnie kuszą dodatki do WH40k, którego już mam na Steamie i może w końcu się przekonam do serii Total War. Szkoda tylko, że Company of Heroes przepadnie, bo podobno paczkę dają w jednym kluczu :< 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Devius napisał:

Chyba kupię sobie tego Bundla od Segi za dolca, jak nic mnie kuszą dodatki do WH40k, którego już mam na Steamie i może w końcu się przekonam do serii Total War. Szkoda tylko, że Company of Heroes przepadnie, bo podobno paczkę dają w jednym kluczu :< 

Graj w Total Wary bo ta seria to złoto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten czas oczekiwania na bitwę w Shogunie 2 mnie zabijał. Fakt, miałem stary, lekko dogorywający HDD i kiepski procesor, ale 5 minut wczytywania to było minimum.

Jestem ciekawy czy na obecnym, lepszym sprzęcie byłoby lepiej, czy to po prostu kwestia kiepskiej optymalizacji.

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bitwy w Shogunie po prostu tak długo się wczytują. Kiedyś grałem na tosterze, teraz gram na nieco mniejszym tosterze, ale czas wczytywania jakoś odczuwalnie się chyba nie zmienił. Wydaje mi się, że w drugim Rome do bitwy wchodzi się sporo szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiego Rome nie widziałem od czasu gdy gra wyglądała jak wyglądała niedługo po premierze. Do dzisiaj czasami lubię włączyć sobie filmiki z bugami czy fragment recenzji AngryJoe na poprawę humoru.

 

Teraz pewnie by mi to śmigało, ale wtedy? O matko.

Oby TW: Warhammer nie był klapą chociażby pod względem AI i optymalizacji, bo jest ogromna szansa na najlepszą strategię w świecie fantasy ever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beztytuum0jc9.png

Bardzo wiele mi wyjaśnił ten komunikat o błędzie...

W każdym razie, w końcu udało mi się skończyć główny wątek fabularny w GTA5 - okrągłe 69 misji zaliczonych i 69% gry za mną. Co tu dużo mówić... gra jest rewelacyjna, ale szczerze współczuję konsolowcom. Przecież etapy strzelankowe na padzie to straszna mordęga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OnceAThief wiem, próbowałem grać z autoaimem (bo generalnie grę przechodziłem na padzie X360) - ale raz, że często nie robi tego co byś chciał, a dwa, że to odbiera też trochę zabawy. Początkowo się męczyłem z AA, ale szybko poszedłem po rozum do głowy i na etapy wymagające strzelania się przesiadałem na mysz i klawiaturę. Przy takiej kombinacji nie mam grze nic do zarzucenia. PC Master Race pozdrawia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w GTA V na PC fajnie to rozwiązali, że wciśniecie przycisku na danym kontrolerze odpala daną konfigurację sterowania w locie, ja sam grałem tak że etapy z akcją i strzelaniem rozgrywałem na klawie i myszce, a po Los Santos woziłem się za pomocą pada od X360. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...