Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ten kostium Ayane to 10/10 <3

Jak wyjdzie dlck z nią, to (jak nie zapomnę) zarzucę screenshotami z jej gameplayem. Specjalnie dla ciebie

zarzucę screenshotami z jej gameplayem. Specjalnie dla ciebie
Specjalnie dla ciebie
dla ciebie

eF1fpAd.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też chętnie zawsze naciesze oko tego typu screenami, tym bardziej, że ilekroć próbowałem typowo japońską grę ograć, okazywała się kompletnie nie dla mnie (nawet jakieś VN, które mam, to po chwili gry uznawałem, że jednak podziękuję). Nie wiem czy to co pokazuje tam na screenach PNue to też jakaś VN (z tekstu śmiem wątpić, ale co ja tam wiem), jednak jakoś również obawiam się czy bym podołał...

Co do SuperHot - rany, jak ja się cieszę, że tej gry nie kupiłem. To już w przypadku Firewatch plułem sobie w brodę, że ledwo przekroczyłem 2h na liczniku steam i gry oddać się nie da. Chociaż z drugiej strony, skoro ten SH to kwestia półtorej godziny, to mógłbym niczym rasowa cebula zakupić, przejść i zażądać zwrotu. Hmmm...

Co do gierek - sprawdziłem dzisiaj dwie nowe pozycje F2P na steam:

-Block'n'Load - nawet spoko. Jak ktoś lubi minecrafta i gierki pokroju TF2 to może się nawet fajnie bawić. Szczególnie, podczas jakiejś gry ze znajomymi.

-Loadout - takie krwawsze i 'śmieszkowe' CoD. Ogółem w sumie nie wiem czym się ludzie zachwycają z tą grą, bo po rozegraniu jednego meczyku 4v4, jakoś nie ciągnęło mnie do następnego. Trochę nudno, powtarzalnie i monotonnie było. No nic, pewnie spróbuję jeszcze kilka meczy rozegrać, zanim postanowię wywalić grę z dysku.

Dodatkowo Aperture Tag przestał mi działać confused_prosty.gif diabli wiedzą dlaczego. Przeszedłem grę i po prostu się nie uruchamia.

Contagion za to wydaje się bardzo fajną alternatywą dla Left4Dead. Mniej Arcade, za to więcej trybów i mroczniejszy klimat. Podoba mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak mówię - zamierzam spróbować jeszcze kilka razy zanim grę skreślę. Co do mapy, na której grałem, to właśnie wydawała się za duża i za pusta jak na grę 4v4. Biegło się generalnie jedną z dwóch ścieżek i wymijało wroga w drodze do jego bazy po 'młot' (flagę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to akurat No Man's Sky jest chyba mocno oparte na generowaniu proceduralnym, więc do wykreowania dużych terenów wcale nie potrzeba jakiegoś niesamowicie złożonego kodu? Nie znam się na tym, ale naprawdę wątpię, że istnieje taka prosta do przeliczenia zależność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to akurat No Man's Sky jest chyba mocno oparte na generowaniu proceduralnym, więc do wykreowania dużych terenów wcale nie potrzeba jakiegoś niesamowicie złożonego kodu? Nie znam się na tym, ale naprawdę wątpię, że istnieje taka prosta do przeliczenia zależność.

Dokładnie. Pamiętacie .kkriegera? Na początku się trochę zdziwiłem, że AŻ 1 GB, ale w sumie pewnie dźwięk i muzyka zajmują większość, bo ciężko o wygenerowanie tego - zwłaszcza jak za OST bierze się znany (w tym przypadku względnie) zespół i sporo ludzi będzie chciało usłyszeć właśnie ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubicie przeliczać koszt gry na rozrywkogodziny, to polecam zaglądać tutaj - http://howlongtobeat...me.php?id=5905.

HLTB często straszne bzdury podaje, np. 12 godzin na EYE, gdzie osoba obeznana z grą zaliczy w 6, a nowicjusz z 20 godzin nie da rady. No średnio to wyjdzie może 12, ale średnio to polak ma 0,25 dziecka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubicie przeliczać koszt gry na rozrywkogodziny, to polecam zaglądać tutaj - http://howlongtobeat...me.php?id=5905.

HLTB często straszne bzdury podaje, np. 12 godzin na EYE, gdzie osoba obeznana z grą zaliczy w 6, a nowicjusz z 20 godzin nie da rady. No średnio to wyjdzie może 12, ale średnio to polak ma 0,25 dziecka.

Polecam opinie mishiu, on zawsze powie ile POWINNO SIĘ GRAĆ w dany tytuł!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Stardew Valley? Warto? Harvest Moony na 3DS-a nie spełniają moich oczekiwań.

mogłeś wziąć RF4 gdy było na przecenie

można mieć własny harem, a w nim między innymi:

Chlorica_Tired.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Stardew Valley? Warto? Harvest Moony na 3DS-a nie spełniają moich oczekiwań.

mogłeś wziąć RF4 gdy było na przecenie

można mieć własny harem, a w nim między innymi:

Chlorica_Tired.png

Właśnie to mi się najbardziej nie podoba w tych grach :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dobra, nie przeszkadza mi to. Ale wolałbym takiego Harvest Moona jak Friends of Mineral Town, ale ulepszonego i tak dalej :( Bo w tego to mogę zagrać tylko na emulatorze, co się trochę mija z celem takiej gry (granie gdy się czeka, w autobusie).

Wiem, że Rune Factory to trochę co innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dalej FoMTa nie przenieśli do Europy na wju? Aż dziw bierze, patrząc na to, że zwykle to NA jest do tyłu z Virtual Console. A ten Stardew Valley podobnież ok, acz chyba też jakiś waifuizmelementy ma (z tego co czytywałem, to właśnie tak w ilości odsłon HM na gba, acz o szczegóły to lepiej już grających popytać).

Idź se zagraj Elanczewski w Tetrisa jak ci to nie pasuje :v

Ty mu nie polecaj Tetrisów na sprzęty Nintendo, bo ten jedyny słuszny (aka oryginał na gameboya) został usunięty z eshopu ~rok z kawałkiem temu przez Ubisoftowe prawa do marki. Teraz chyba tylko ten lagfestowy został. Tyle dobrego, że GB wersję zdążyłem zaklepać jak jeszcze była.

Z drugiej kabany, to teraz mój braciak cały czas mi przez to 3DSa podkrada i nie mam jak grać w Bravely Second. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem sobie dłuższe posiedzenie w Dark Zone w Division. Gra się całkiem inaczej w tym trybie, wrogowie są trudniejsi i bardziej wymagający, trzeba dużo bardziej się zastanowić czy opłaca się w ogóle walczyć, ewentualnie przygotować się odpowiednio przed atakiem. Dość szybko trafiłem na grupkę graczy do której się przyłączyłem, we czterech było już raźniej. Community o dziwo jest całkiem znośne, gracze wolą współpracować niż wzajemnie się wybijać, co jest raczej na plus. Loot też zauważalnie lepszy. Zebrałem trochę fantów, trochę tokenów, wbiłem 10 rangę DZ. Dzisiaj może uda się pograć znowu, ale tym razem chyba pocisnę wątek fabularny do przodu.

Ogólnie fajna gra, jak komuś się podobało np. Destiny to powinien się dobrze bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKOK so zanim szturchnę M&M Xeen, odkopałem stare dobre(?) Mass Effect 1. Gra jest przede wszystkim trudniejsza niż pamiętałem, dobre pięć-sześć razy ładowałem misję ratowania Liary w miejscu gdzie wyskakuje ci Armature z paskudną obstawą (co prawda raczej ze względu na różne buraki typu praktyczny brak SI towarzyszy czy Shepard nie chowający się z powrotem za osłonę jak leci na niego rakieta). Poza tym gra ma też w ogromnym stopniu to, za co tak teraz gani się Fallouta 4, czyli kompletne oderwanie opcji dialogowych od tego co faktycznie powie Shepard (pierwszy z brzegu przykład Wrex: "Nie sądziłem że cię to zainteresuje" Opcja: "Fair Enough" Shepard: "Powiedz mi i tak"), trochę to utrudnia prowadzenie dialogów tak, jak mi się podoba, ale cusz, o tym akurat pamiętałem i wiedziałem w co się pakuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...