Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

W licznych dyskusjach (np. tu) padło wiele argumentów. Jest to swego rodzaju złoty środek, który ma uspokoić tych, którzy boją się trolli minusujących wszystkie posty nielubianych osób, jednocześnie zadowalając użytkowników chcących posiadać jakąś możliwość wyróżnienia wartościowych treści.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś postanowił zapchać ramkę "Najnowsze wpisy na blogach" (ekran główny forum) oraz "Ostatnie wpisy" (strona główna blogów). Czy to przypadkiem nie podpada pod spam? Szczególnie, że to nie są żadne wpisy i żywcem przypominają trolling rodem z poprzedniej epoki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w niektórych tematach np. w typerach lub piłce nożnej ustawiony mam inny kolor czcionki. Akurat ja zawsze mam ustawiony skin IP.Board i akurat tam wszystko widać. Jako że dostałem uwagę do jednego z postów o piłce nożnej- to jest możliwość, aby były jedne ustawienia do wszystkich postów? Jak jest taka możliwość, to jak to zrobić?

W innych tematach, wszystko widać normalnie, bo właśnie sprawdzałem.

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To błąd, jeśli ktoś dostał osta w tym temacie, to wszystkim pojawia się wykrzyknik. Mamy nadzieję, że po aktualizacji skryptu (przewidywany jej termin to "Interia", czyli "kiedyś będzie") problem zniknie.

Twoja kartoteka jest czysta jak moje konto po świątecznych zakupach - http://img594.imageshack.us/img594/1209/xw1a.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AAA

Na temat dopisku który już usunąłeś - nie interesują mnie domysły czy co ciekawego gdzieś znalazłeś, tylko konkrety.

@Berlin

Chyba ucięło ci post, bo widzę tylko dwa pierwsze słowa.

Nie widzę natomiast odpowiedzi na moje pytanie.

Edytowano przez Hakken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berlin

Dlaczego zgłaszanie przypadków łamania regulaminu są uważane za spam? Przecież między innymi do tego służy ten temat.

Jeśli ten post który zgłaszałem nie łamał regulaminu, to napisz po prostu, że słowo "pierdzielić" nie jest wulgarne. Ale wcześniej najlepiej zajrzyj do słownika.

@up

Napisałem post zanim Twój się pokazał.

Nie rozumiem jednak w jaki sposób zgłaszanie łamania regulaminu w temacie do tego przeznaczonym jest odbierane jako trolling.

Edytowano przez Hakken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hakken: Ja je wyrzuciłem. Po raz kolejny prowokujesz i trollujesz w tym temacie. Kolejne Twoje posty z tego tematu zasilą kosz. Jeśli się z tym nie zgadasz, pisz do Ghosta. Kwestię przewinienia odnośnie zgłoszenia podejmiemy między moderatorami i tam rozstrzygniemy jej finał. W tej sprawie EoT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...