Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Odniosłem się - jeżeli Hakkenowi nie podoba się moje wytłumaczenie, to ma prawo odnieść się do wyższej instancji, w tym wypadku Ghosta albo MQca.

W takim razie proszę jednego z wymienionych panów (Ghosta lub MQca) o wyjaśnienie w jaki sposób moje wpisy są rzekomo trollerskie.

Jakaś szansa na odpowiedź? Już drugi tydzień mija.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co wyczytałem na FAQ piszę tutaj posta odnośnie mojego ostrzeżenia.

Mianowicie wg mnie ostrzeżenie od Smg otrzymałem niesłusznie. Wiele razy widziałem jak choćby w tematach związanych z wyprzedażami na steam ludzie pisali, że posiadają coś tam na wymianę/sprzedaż, a ja pierwszy raz napisałem publicznie, w komentarzach, że coś tam posiadam na wymnianę i od razu ost. Przykładowo taki @fighter55555 czy @Shael za spam w komentarzach do tego samego tematu (6 strona komentarzy) nie otrzymali ostrzeżenia.

Przede wszystkim zależy mi na tym aby je zdjać ponieważ czasami dokonuje jakiejś wymiany i będe wyglądać na osobę mało wiarygodną. Przy rozpatrywaniu mej prośby proszę również mieć na względzie mój staż na forum. smile_prosty.gif

Edytowano przez icearas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź.

Staz nie ma znaczenia - niedawno wywalilem z forum goscia z 8-letnim stazem. Bylo mi przykro ale to wlasnie dlugi staz jest okolicznoscia obciazajaca - bo tacy ludzie dokladnie powinni wiedziec czego NIE robic, zeby nie podpasc.

A o tym, ze zasmiecanie komentarzy watkami "oddam/sprzedam/zamienie/przyjme kod do..." bede karal upomnieniami mowilem wielokrotnie. Takze w tym watku, gdzie zamiesciles swoj anons. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na to, jeżeli moderator usunie post w danym temacie- poinformował o tym użytkownika?

Nie tak dawno, ktoś usunął mój post w danym temacie, a dopiero dziś zorientowałem się że takie coś miało miejsce smile_prosty2.gif

Jak komuś usuną post, to nie wie czy za spam, błędy lub za coś innego?

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na to, jeżeli moderator usunie post w danym temacie- poinformował o tym użytkownika?

Jest. Jeśli moderator uzna, że tego wymaga sytuacja.

Nie tak dawno, ktoś usunął mój post w danym temacie, a dopiero dziś zorientowałem się że takie coś miało miejsce smile_prosty2.gif

Tobie, jak i setkom innych. Posty lecą, jak liście na jesień. Jak piszesz posty będące blisko określenia ich statsem, offtopem, etc. to znikają.

Jak komuś usuną post, to nie wie czy za spam, błędy lub za coś innego?

Dowie się, jeśli zacznie przeginać. Jak poleci jeden, czy dwa posty, to nie ma co rwać włosów z głowy i zawracać komukolwiek gitary, że jego post o treści "ja też" poleciał do kosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Właśnie pisałem post w temacie o wrestlingu i mam taki dylemat:

Czy mogę podać link do informacji o pewnym newsie, który ukazał się na innym forum lub na danej stronie( dokładnie to forum o wrestlingu smile_prosty2.gif).

Czy będzie to coś niezgodnego z regulaminem FA?

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - dlaczego t3tris kasuje moje posty w LJ? Przecież nie łamię niczego, nie piszę żadnych obraźliwych postów, ale on MUSI je kasować i się na mnie uwziął. To mi trochę przeszkadza. Chcę wiedzieć, co go do tego zmusza.

Twoje posty kasowałem, bo w mojej opinii były skrajnie nieśmieszne.

Usuwałem je ze swoich tematów, gdzie uznałem, że psują zabawę oraz z tematu Metalusa, gdzie miałem nadzieję, że wpasuje się to w tematykę - wszak był on o tym, że usuwam Twoje posty. Jeżeli nijak Cię to nie rozbawiło, a zamiast tego sprawiło Ci przykrość - wiedz, że nie miałem takich intencji.

Zgodzę się z tezą, że to niestety są luźne gacie, gdzie regulaminu nie ma, toteż żadnej podstawy do wyrzucenia nie miałem.

Przepraszam, zaraz przywrócę Twoją twórczość.

  • Upvote 12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz obowiązkowego ADBlocka w przeglądarce, to wejdź w "Ustawienia filtra...", wybierz kartę "Własne filtry" kliknij na "Reguły ukrywania elementów" i kliknij na przycisk Dodaj filtr, i wpisz tam "cdaction.pl##.topbar". Zaznacz też ptaszkiem jako aktywny, jeśli sam się nie zaznaczy.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...