Jump to content

Berlin

Forumowicze
 • Posts

  1,119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Berlin last won the day on September 3 2012

Berlin had the most liked content!

Reputation

252 Znakomita

1 Follower

About Berlin

 • Rank
  Skalny Troll
  Skalny Troll
 • Birthday 04/08/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

20,280 profile views
 1. Większość z konsol w moim domu: NES, SNES, N64, GC, Wii, Wii U, GB, GBC, GBA, DS, 3DS, PSX, PS2, PS3, PSP, PSV, X360. Tak wygląda moja krucjata przeciwko konsolom. Srsly mogłeś poczytać inne moje teksty, a dopiero potem oskarżać mnie o jakieś pecetowe skrzywienie, którego nie mam. Sporo czasu, który poświęciłeś na pisanie tego eseju, byś wtedy zaoszczędził. Nie wiem, dlaczego tak trudno jest ludziom zrozumieć, że można ostro krytykować coś, co w gruncie rzeczy bardzo się lubi. Co do Bloodborne: serio mało mnie obchodzi, jak ładnie animowana jest gra akcji, jeżeli nie działa tak płynnie, jak powinna. W Soulsach nie interesują mnie animacje, tylko system walki, a PS4 krztusi się tam przy CHODZENIU, a co dopiero walce. To jest dla mnie niedopuszczalne i dziwi mnie to, jak łatwo gracze się godzą na to, żeby wymagano od nich płacenia za gry w ten sposób popsute.
 2. A poza tym gra po łatkach na PS4 chodzi już całkiem dobrze (a będzie pewnie lepiej - 1.04, przybywaj!), a najbliżej jest mi do opinii Smugg'a - nie przeszedłem jeszcze, ale zachwyt jest! Nie mam pojęcia o czym do mnie napisałeś teraz.
 3. Wiec mamy sie tym nie chwalić? ;D
 4. 1) Przeczytaj mój tekst jeszcze raz - uważnie 2) Zastanów się co ja tam właściwie krytykuję 3) Zrozum jak bardzo nie trafiłeś z tą opinią 4) Naucz się CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM, żebyśmy uniknęli podobnych nieporozumień w przyszłości
 5. Mozesz chociaz sprobowac postawic jakies konkretne zarzuty, czy cie to przerasta?
 6. IMO narzekanie na spoiler zakończenia sagi znajdujący się w tekście na temat TRZECIEJ CZĘŚCI serii gier kontynuujących historię z książek to jednak trochę przesada.
 7. Chyba nawet napisałem w tekście, że "tłumacząc dosłownie..." A "ludzkość podzielona" jest trochę jak "atlas zbuntowany" zamiast "zbuntowany atlas". I tak dalej.
 8. To była recenzja tego DLC do gry: http://store.steampowered.com/app/333800/ Sama gra jest, oczywiście, droższa. Recenzowaliśmy ją wiele miesięcy temu.
 9. Tekst o Wiedźminie powstał jako "już graliśmy", ale różni się od normalnych już graliśmy, bo Papkin grał w pełną wersję - czyli jeżeli coś jest w grze zepsute, to nie ma już taryfy ulgowej, że zostanie poprawione. Nie przeszedł jednak całości + dochodzi embargo na recenzje, dlatego nie mamy recenzji, tylko właśnie już graliśmy. Tak w skrócie. Dodatek do Simsów był recenzowany przez kogoś innego, ja tego nie robiłem.
 10. Yeah, zdaję sobie z tego sprawę, dlatego też zaznaczałem tam co chwilę, że "mocno upraszczając..." i tym podobne rzeczy -- sprawa jest tak pogmatwana, że w tekście nie było sensu opisywać, bo z tekstu o Steamie by się zmienił w tekst o podatkach i poradnik unikania ich
 11. Ramki są w pokojach, do których przechodzi się przez drzwi i okna. IMO to bardziej błyskotliwy skład niż zwykle i mega-ładne strony Mowilem ci, ze nie docenia. [smg]
 12. Sposób walki oparty na płaczu "ale ja nie jestem pryszczatym nerdem!!!111" i kulturalnych próbach wyjaśnienia tego samego nie jest czymś, co prowadzi do jakichkolwiek - jak widzimy - sensownych skutków. Zamiast płakać, jęczeć, smęcić i sapać, że media znowu nas-biednych-graczy butują, lepiej butować media podobną retoryką. Przykładowa, całkowicie zmyślona oczywiście, rozmowa w telewizji: https://www.youtube.com/watch?v=wYJnZ0656lA&feature=youtu.be doceń tego durnia, który zadaje pytania, jego ironiczny ton i jego absolutną niekompetencję Wyobraź sobie teraz, że rozmowa wygląda tak: Pan Mądry Dziennikarz: "A te gry to sport, lol?" Pan zawodnik: "A ten twój śmieszny programik w telewizji, w którym zadajesz pytania pod tezę, żeby mnie ośmieszyć, to dziennikarstwo, lol?"
 13. to nie twórcy - jeżel nie są niezależni, reality pump ma wydawcę w postaci topware - decydują o tym za ile sprzedawana jest ich gra
×
×
 • Create New...