Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

A dla mnie nieintuicyjne jest wrzucenie gier zaczynających się na "The" do worków literowych wedle drugiego wyrazu w nazwie. Idzie się przyzwyczaić, ale to "the" to też człon nazwy. I mój katalog szlag trafił :(

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie widać co tam się pojawiło w moich ulubionych serialach i Komiksach - trzeba więcej klikać.

Nie wiem dlaczego ludzie nie korzystają z forumowych powiadomień. Obserwujesz jakiś temat i masz natychmiastowe powiadomienia, wygodniej się chyba nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

False ponieważ powiadomienia z tego co się orientuję dostajemy na e-maila, a nie na forum. Na e-mailu nagle masz 10 nieprzeczytanych wiadomości i wszystkie z forum. Fajnie jakby wprowadzono takie powiadomienia tutaj (no chyba, że są), a nie na e-mailu. Pisałoby tam gdzie jest dzwonek "Użytkownik X odpowiedział w temacie Y".

Co do pogrupowania tematów. A-F byłoby lepszym wyborem. Tak jak jest teraz to IMO troszkę nieestetycznie wygląda.

Edytowano przez TheGlocKPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeee...ja bym chętnie wyszedł z propozycją powrotu do tamtego... w dyskusji nie uczestniczyłem, więc mogę smile_prosty.gif Zwłaszcza, że faktycznie popularne tematy mieściły się na jednej stronie, a reszta to "sezonowce". A teraz patrz, człowieku, jak to mówi GmochOlbratowski "to tu, to tam!"., bo akurat czytasz o Diablo, GTA i Wiedźminie, które z nagłówków nie schodzą. Tylko więcej niepotrzebnego klikania.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był czas, ale nie było żadnej dyskusji. Rozmawiam z Bethezerem i zarówno dla niego, jak i dla Kawalorna ta zmiana jest zupełnym zaskoczeniem, więc coś tu trochę nie tak. Zrobicie jak chcecie, pewnie, a ja - ile razy pomyślę, że teraz w poszukiwaniu ciekawych dyskusji mam do przekopania 25 5 for zamiast jednego to w ogóle nie chce mi się sprawdzać ani pisać.

Edytowano przez Rankin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz z Jose wyrażamy taką oto opinię -> http://replygif.net/125, na temat nowego wyglądu forum. Totalnie nieczytelne, przyzwyczajenia z lat poszły się je..ść nawzajem, bo wszystko zostało przemodelowane na nowo, bo "forum było rozciągnięte". Pffff...

Jakoś będzie to trzeba przetrawić jak zmiany, które zrewolucjonizowały FA poprzednio, albo uciekać stąd raz na zawsze, bo czasu już tyle na zaglądanie tu nie ma co drzewiej.

PS. Ponoć była jakiś temat, gdzie można było swoje wnioski odnośnie zmian zgłaszać? A nie można było go podpiąć na szczyt listy tematów w każdym subforum, aby każdy o tym wiedział?

Dla mnie jak narazie straszna kicha. I te pożal się Boże A-B-C-D...Ż :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś będzie to trzeba przetrawić jak zmiany, które zrewolucjonizowały FA poprzednio, albo uciekać stąd raz na zawsze, bo czasu już tyle na zaglądanie tu nie ma co drzewiej.

A kto rozwiąże te szalone przecieki Ghosta? Przestań, ktoś musi mu udowadniać co miesiąc, że jeszcze nie wymyślił tej Zagadki Ostatecznej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany jak to zmiany. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Widzę że posty się nie sumują, ale czy będzie możliwość, aby posty napisane w "Luźna jazda" nie były widoczne w mojej zawartości?

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh. Wszystko ładnie pięknie, ale jaki jest cel rozdzielenia "Dyskusji o grach" na 5 alfabetycznych grup w kontekście "zmniejszenia rozciągnięcia forum"? Nie można było tego wrzucić na jedno podforum? Nie poprawiło to organizacji, jest nieestetycznie jak cholera i jest trochę nieintuicyjnie, bo zamiast kliknąć w jeden wielki baner, to muszę celować.

Reszta zmian mi różnicy nie robi, ale nad sensem tego alfabetu się zastanawiałem rano przy kawie.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chociaż z tym nieszczęsnym abecadłem da się coś zrobić, bo chwilowo odstrasza od klikania niesamowicie? Do reszty pewnie będzie można się przyzwyczaić, ale literki są pomysłem zupełnie nieintuicyjnym.

EDIT: Swoją drogą - naprawdę były postulaty, że poprzedni układ forum jest nieczytelny/przeszkadza? o.O

Edytowano przez Quetz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...