Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

Nie jest idealnie, i nigdy nie będzie. Poza tym ja nieco oszukałem, bo dałem obrazek z forum z czasów, gdy się już nieco rozwinęło (i moich początków, hłe hłe hłe). Forum Istnieje od 2003 roku, możesz sprawdzić w Wayback Machine jak wyglądało wtedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że również wcześniej niewiele z postulanych zmian było wprowadzanych...

Pamiętasz, czy zgadujesz? :-) Bo ja pamiętam, że wystarczyło trochę Ghostowi pozawracać głowę i zmiany były wprowadzane, o ile była zgoda, że daną rzecz chcemy :-) Jak dla mnie to były najlepsze czasy na forum - może dlatego, że miałem więcej czasu i więcej dało się zdziałać :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Myśleliście kiedyś o utworzeniu takiego podziału działu Dyskusje o grach (Komentarze) na podfora (te małe, zielone krzyżyki) jak to zostało zrobione z Pomocną Dłonią. Chodzi o podział na gatunki gier. Jeśli tak to co was powstrzymało? Uznaliście, że ogrom pracy potrzebny na wykonie tego jest zbyt duży względem efektu (doskonale rozumiem ten argument) czy uważacie po prostu, że coś takiego nie ma sensu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy da się wyłączyć tę durną reklamę TR w tle forum? Dawno tu nie byłem, wszedłem i zamiast eleganckiej czerni widzę jako tło reklamę. Na serio aż tak Wam tej kasy brakuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie było do moderatorów, tylko do CDA. Niech więc odpowie ten, kto coś wie. Nie chodzi mi o reklamy flashowe, tylko o tło forum, które kiedyś było czarne, a teraz w tle mamy jakąś reklamę TR.

Edytowano przez OSH
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzy raczej wiedzą tyle co my, więc nie licz na sensowną odpowiedź z ich strony. Nikt poza tym, co podpisywał umowę reklamową (Bauer?) nie ma wpływu na treść reklam. Zdziwiłbyś się ile można zarobić na tego typu sprawach, szczególnie na portalu, na którym przewija się sporo ludzi. Radziłbym posłuchać rady moderatora i nie zaśmiecać sobie głowy niepotrzebnymi sprawami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśleliście kiedyś o utworzeniu takiego podziału działu Dyskusje o grach (Komentarze) na podfora (te małe, zielone krzyżyki) jak to zostało zrobione z Pomocną Dłonią. Chodzi o podział na gatunki gier. Jeśli tak to co was powstrzymało?

Przyrost tematów w takim PD jest IMO kilkukrotnie większy niż w komentarzach i takich kilkaset - chyba trzysta - tematów w DoGu, w jednym miejscu nie jest problemem. Gdyby jednak to samo mielibyśmy zastosować przy kilku tysiącach... chyba łatwo wyobrazić sobie chaos :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić nazwę tematu "Temat, w którym pytamy o tytuły gier" na coś w stylu "Zapomniałem, jak nazywała się gra" lub "Zapomniałem tytułu gry". Myślę, że ograniczy to w jakimś stopniu ciągłe mylenie go z "Jakie gry polecacie na prezent i nie tylko".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z podjęciem w tej sprawie decyzji? Iluś moderatorów musi się zgodzić, poprzeć to musi super moderator lub admin?

Co do "Jakie gry polecacie na prezent i nie tylko" to dałbym coś w stylu "Jaką grę możecie mi polecić?" lub "Polećcie mi grę". Ale ta druga nazwa jest chyba jednak zbyt arogancka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić nazwę tematu "Temat, w którym pytamy o tytuły gier" [...]

Myślę, że bardziej precyzyjną nazwą dla tego tematu byłoby: "Temat, w którym pytamy o konkretny tytuł jednej gry".

Może to by ograniczyło obecną "polecankowość" tego miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się o to chyba pytałem, podobno budowa forum uniemożliwia takie cuś. No i jest dużo unikalnych rzeczy jak np. blogi, których Tapatalk zapewne nie obsługuje, a są dosyć ważną częścią FA. No i masz przecież wersję mobilną, z którą da się żyć, bo całkiem lekka jest i szybko działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że lepiej, jeśli pytania o spoilery z gier znajdowałyby się w odpowiednich tematach w "Dyskusjach o Grach". Może się zdarzyć, że ktoś zawita do tematu w celu spytania o ocenę jakiejś gry i natknie się na spoilery dot. jej fabuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania o spoilery z gier znajdowałyby się w odpowiednich tematach w "Dyskusjach o Grach"

Lepiej, jeśli temat dotyczący spoilerów znajdowałby się w dziale "Ogólnie o grach".

Ten drugi mógłby nazywać się np. Temat, w którym pytamy o oceny gier recenzowanych w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...