Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

Co się stało z godzinami dodania newsów, które się przy nich wyświetlają? Zawsze pokazują pełną godzinę, lub połówkę. A wiem, że dodawano je o różnych godzinach. Czyżby wprowadzono jakiegoś moda, który zaokrągla godziny do pełnych i połówek? Jeśli tak, to mi się to podoba i może tak zostać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z godzinami dodania newsów, które się przy nich wyświetlają? Zawsze pokazują pełną godzinę, lub połówkę. A wiem, że dodawano je o różnych godzinach. Czyżby wprowadzono jakiegoś moda, który zaokrągla godziny do pełnych i połówek? Jeśli tak, to mi się to podoba i może tak zostać. smile_prosty.gif

To wynika z tego, że eksperymentujemy trochę ze sposobem publikowania newsów -- staramy się rozstrzelić je trochę w czasie, żeby nie zalewać was, jak to bywało, np. siedmioma newsami w ciągu czterech minut. Aktualne rozwiązanie wydaje nam się całkiem fajne, ale prawdopodobnie będziemy coś jeszcze z tym trochę kombinować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniajcie tego! Nienawidzę niepełnych godzin! Mam tak, jak Miauczyński z "Dnia Świra" Tak jest idealnie. Zróbcie też to samo na forum. Wtedy nie będę skręcać się ze złości widząc posta popełnionego np. o godzinie 12:57 i nie będę musiał czekać tych paru minut przed dodaniem swojego posta, by został dodany o "ładnie" wyglądającej godzinie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie dało by się zwiększyć dziennego limitu plusów? Nie wiem ile on wynosi ale jakby szybko się kończy. Ewentualnie czy tak jak z minutami w telefonach, niewykorzystane plusy mogłyby przechodzić na kolejny dzień sumując się z bazowym limitem.

Czy wielką trudnością byłoby dodanie dodatkowego licznika tylko dla postów w Luźnej Jeździe? Nie musiałby być on koniecznie obok normalnego licznika, a widoczny choćby tylko na stronie profilowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A czy jedno wyklucza drugie? Dla mnie to są dwie pieczenie na jednym ogniu, bo przecież Moderatorzy karzą użytkowników jeśli posty są albo nie na temat, albo są tylko statsami. Nie można by więc nieograniczenie nabijać sobie statystyk. Są rangi forumowiczów, jest licznik "normalnych" postów, czemu więc nie dać by takiego i w popularnej Luźnej Jeździe? No chyba że większość użytkowników jest przeciw, to ja się nie będę wykłócał (zresztą i tak nie mogę). To tylko propozycja, jak świadczy tytuł tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiało mnie to, że najwięcej pomysłów na zmianę działania forum miały osoby, które miały tutaj najwięcej problemów. Nie żebym Cię dyskredytował. W żadnym wypadku nie imputuję, iż Twoje wcześniejsze posty były nieregulaminowe, bezwartościowe, obraźliwe, albo stasiarskie. Natomiast zastanawia mnie, że dwa dni po powrocie z banicji, o co błagałeś, zamiast zająć się dyskusją w tematach, zaczynasz z pasją 'reformować' forum. Do tego powołujesz się na innych użytkowników. Trybun ludowy? Zmień nicka na Tyberiusz Grakchus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieczęsto zaglądam w inne miejsca, ale problem ilości plusów dotyczy chyba głównie /lj/ bo sypią się w niej one gęsto i co i raz ktoś narzeka, że chciałby dać plusa, ale limit (sam doświadczam tego bardzo często :P). Plusy się nie sumują, więc statsiarstwo nie istnieje. Gdyby była taka możliwość to chciałbym złożyć wniosek o usunięcie tego limitu, ew. powiększenie go do jakiejś rozsądnej wartości (i może jej upublicznienie, bo chyba nikt nie wie ile dokładnie ten limit teraz wynosi ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerv0

Problem w tym, że system plusów powstał wcześniej niż LJ i jest dostosowany do reszty forum. W założeniu LJ miała być pozbawiona wszelkich statsiarskich elementów jak licznik postów i plusy. O ile licznik da się wyłączyć, to plusy nie (przynajmniej z tego co wiem) i zwiększenie ilości plusów w LJ skutkowałoby zwiększeniem ich na całym FA, a na to nie ma zgody administracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiało mnie to, że najwięcej pomysłów na zmianę działania forum miały osoby, które miały tutaj najwięcej problemów. Natomiast zastanawia mnie, że dwa dni po powrocie z banicji, o co błagałeś, zamiast zająć się dyskusją w tematach, zaczynasz z pasją 'reformować' forum. Do tego powołujesz się na innych użytkowników. Trybun ludowy? Zmień nicka na Tyberiusz Grakchus.

Kurczę nawet ci nie mogę porządnie odpowiedzieć bo mam nad sobą miecz Damoklesa. Oczywiście piszę w innych tematach - Seriale, sporty zimowe, Polityka, Historia, Filmy i niedługo o nowym CDA bo zaraz wyjdzie. Nie mam żadnej pasji. Zdziwiłem się, że normalnie czytając posty innych czytelników nagle skończyły mi się plusy. Wcześniej nie miałem czegoś takiego. Nie chcę nic reformować. Temat nazywa się "Propozycje zmian na Forum Actionum". Złożyłem więc propozycję.

Napisałem 2 posty tutaj i 2 posty w UdM. I na nikogo się nie powoływałem. Jak zawsze wyrażam tylko swoje zdanie i przemyślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pzkw VIb - Mnie osobiście w żaden sposób limit plusów nie przeszkadza (ale nie przeszkadzałoby mi też jego podniesienie, skoro plusy nie naliczają się na profilu), bo daję je zbyt rzadko, żeby kiedykolwiek się do niego zbliżyć. Zastanawiam się jednak, ile plusów rozdają Luźno Jazdowicze, że mają z nim tyle problemów. Mógłbym się dowiedzieć, ile ten limit obecnie wynosi czy jest to informacja tajna?

P.S. Przepraszam za odkop, ale w Grudniu mało odwiedzałem FA i nie zauważyłem tego wątku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzenie zarówno na forum, jak i w komentarzach coś, co jest idealne na śmieszków ze zmiennym IP i multikontami - tzw. shadowbana. Stosowane to jest m.in. na YT i sprawdza się świetnie. Polega to na tym, że osoba dalej ma możliwość pisania komentarzy i postów, ale tylko ona je widzi (jej wydaje się, że wszystko jest w porządku, a tak naprawdę takie wypociny nie są publikowane).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...