Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

A ja się pytam - co ci to przeszkadza? Martwe tematy spadną prędzej czy później, a jeśli komuś przyjdzie ochota coś w nich napisać, to po prostu je znajdzie i to zrobi. Nie widzę potrzeby zastraszania ludzi i zmuszania ich na siłę do utrzymywania tematu przy życiu.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serial jest ciekawy/popularny to obroni się sam, jeśli nie to szybko spadnie na sam dół i się o nim zapomni. Twój pomysł to de facto karanie użytkowników za brak aktywności, co paradoksalnie zabije do końca ten dział, bo nikt nie będzie pisał w obawie że dostanie osta (w końcu nie wiesz czy serial który zacząłeś oglądać dzisiaj będziesz oglądał za tydzień, bo różnie się życie układa). Dawno nic dziwniejszego nie czytałem.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to dać, przepraszam.

Newsy na stronie głównej. Kurde, czemu na głównej taki chaos? Znaleźć nic nie idzie odkąd przez to nieszczęsne E3 jest sraczka na głównej.

Nie można by tego jakoś odosobnić?

Art sprzed 4 dni znalazł się na 8 stronie a 3/4 tego wszystkiego to relacje z E3 z których nic konkretnego i tak nie wynika...

Edytowano przez CahirMawrDyffryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy okazji targów pokroju E3/gamescomu nasza strona główna zawsze tak wygląda -- to nawet całkiem fajne, widać skalę takiego wydarzenia ;).

Niestety odosobnić i wyodrębnić newsów z targów się nie da -- zresztą, gdybyśmy nawet je wyodrębnili, to niewiele by innych zostało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa czemu tutaj jeszcze nie ma działu POMOCNA DŁOŃ w kwestii problemu z komputerem (usterki techniczne itp.)

Mam pewien problem z moim PC i TV 32" a konkretnie chodzi o podłączenie PCta z telewizorem kablem HDMI i występujące problemy ze skalowaniem. Jest podobny wątek w dziale z komputerami dotyczący monitorów ale nie ma opcji założenia nowego wątku a prosić o pomoc w tej kwestii tam nie ma sensu.

Więc moja propozycja aby taki właśnie dział pojawił się na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnie na forum widać status stworzonego tematu który czeka na akceptację? Nie zauważyłem niczego takiego, pisałem temat ponad tydzień temu i nie ma go. Nie wiem czy to błąd(takie miałem wrażenie tuż po napisaniu ale nie dublowałem narazie)czy po prostu został on odrzucony; tylko nie wiem z jakiego powodu miałoby to nastąpić. Zatem moja sugestia jest prosta. Gdy temat czeka na akceptację to bez względu na wynik jego twórca mógłby być automatycznie powiadomiony z ewentualną notką w przypadku odrzucenia tegoż tematu. Bo nie chce mi się wierzyć, że jeszcze nikt go nie sprawdził, a jeśli jednak, to interesuje mnie powód odrzucenia go. Dziękuję :)

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blade81

Tematy czekające na akceptację widzą tylko moderatorzy i tak pozostanie. Temu ma właśnie służyć ta opcja. Co do Twojej propozycji to jest bardzo ciekawa, ale obawiam się, że trudna do zrealizowania. Z tego co wiem, to wszelkie zmiany w skrypcie muszą przejść przez Interię, na której serwerach stoi forum. Ale o to pytaj się adminów, którzy w tym grzebią. Dla mnie, jako modka, taka opcja też byłaby przydatna. Zamiast pisać posta z wyjaśnieniem klikałbym tylko w odpowiedni punkt.

Odnośnie Twojego tematu - sprawdziłem, został usunięty. Nie ja to zrobiłem, ale wiem dlaczego tak się stało. Otóż napisałeś go w dziale 'Ogólnie o grach' zamiast w 'Twórczości'. Poza tym w poście, który miał otwierać temat sam narzekasz na zbyt dużą ich mnogość. A sam założyłeś własny zamiast dopisać się np. tu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=18150

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ozkw VIb

Nie znam się zbytnio na sprawach technicznych, na pewno większość jest możliwa, a że wymaga nieco większego nakładu pracy...liczę że ktoś się tym zainteresuje i wprowadzi to. Co do mojego tematu. Ok rozumiem, zły dział i tak jak pisałem sporo ich i ciężko nieraz stwierdzić gdzie lepiej pasuje co che się napisać. Ale czy osoba która się tym zajęła nie mogła go po prostu przenieść?

Ja rozumiem że pewnie macie setki tematów i postów dziennie do przejrzenia, ale czy wasza praca ogranicza się jedynie do usuwania co Wam się nie podoba? Mimo wszystko krótkie PW z decyzją by się przydało, bo tak człowiek czeka jak głupi i nie wie czy się doczeka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję odnośnie wyświetlania dat na forum. Wydaje mi się, że bardziej poprawnie językowo byłoby gdyby daty pisane były zamiast np. 10 listopad 2009 -> 10 listopada, 1 stycznia, 17 lutego itp.

Jak to mawiał mój nauczyciel od polskiego już w niepamiętnych czasach gimnazjum: "Listopad, maj, styczeń czy też jakikolwiek inny miesiąc jest tylko jeden w roku. Zatem mówimy: 10 (dzień) listopada, 17 grudnia, 8 lutego itp. a nie: 10 (z kolei) listopad w tym roku.

Taka mała drobnostka, ale miło by było, jakby ktoś zwrócił na to uwagę.

PS. Już nawet w systemach operacyjnych Microsoftu uwzględniony jest ten niuans językowy. wink_prosty.gif

Pozdrawiam

Pięć lat minęło i nawet odpowiedzi się kolega nie doczekał.

Ja wiem, że to drobnostka jest i niektórzy nawet nie zauważają, ale można by się pochylić nad bólem zębów innych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmienić nazwę tego tematu tak, aby wskazywała, że zmiany techniczne nie wchodzą w grę? Uniknie się powtarzanych w kółko pytań o Unicode czy inne zmiany, które wymagają modyfikacji skryptu, a zostaną te możliwe do zrealizowania.

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blade81: tak jak w przypadku propozycji Broken/Ganymede(*), nikt z forum tego zrealizować nie może, a Interia się tym nie zajmie. Także niestety na żaden automat nie masz co liczyć. Wiem że ten system akceptacji nie jest zbyt dobrze rozwiązany, ale nic na to nie poradzimy.

* tzn. na takie rzeczy językowe to nie problem napisać skrypt UserJS który by to poprawił, no ale chyba nie o to w tym chodzi żeby każdy user z osobna sobie poprawkę ściągał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może podaj przykład?

'Propozycje zmian na forum, które nie wymagają zmiany w skrypcie forum, ponieważ wymagałoby to ingerencji ze strony Interii, która od zawsze wykazuje się niesamowitą zdolnością olewania tego zakątku internetu z powodów tajemniczych'

Byle tylko tytuł nie był za długi.

:<

W takim razie może 'Propozycje zmian w organizacji forum'?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...