Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

Był temat, który był koszmarnym spamowiskiem. Niekontrolowany chaos, w którym co chwilę trzeba było wysyłać kogoś na urlop, bo nie docierało do niego, że pisanie takiego samego posta raz na godzinę, to zły pomysł. Więc na osobny temat, to nie liczyłbym.

Co do subforum, to do przemyślenia. Jeśli coś ustalimy (ale teraz mamy wiele innego na głowie), dam znać.

Btw., spychają? I tak niemal wszyscy handlują teraz kluczami.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymając się tematu Targowiska to mam pewien pomysł związany z porządkiem na nim - usuwanie tematów nieaktywnych (nieedytowanych/niepodbijanych) od co najmniej 3 miesięcy. Co mnie nakłoniło do takiej propozycji? Ten temat. Jeden ze świeżo zbanowanych userów odkopał temat sprzed blisko 2 lat, a reszta poszła za nim jak owieczki, nie zwracając uwagi, że twórca tematu jest nieaktywny od pół roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś usuwałem stare tematy. Nie po nieaktywności od 3 miesięcy, ale od 2-3 lat. Było fajnie, dopóki jeden z forumowiczów krzyku nie narobił, że po dwóch latach chce zaktualizować temat. Reszta moderacji wówczas poradziła mi, bym zostawiał te tematy otwarte (było to prawie dwa lata temu) i się tego póki co trzymam. Mnie takie okazjonalne odświeżanie starych tematów specjalnie nie przeszkadza, bo zdarza się bardzo rzadko* (szczególnie jak się weźmie pod uwagę natężenie ruchu w Targowisku).

* Chwała Wam forumowicze, że cierpicie na wstręt graniczący z fobią, a odnoszący się do forumowej wyszukiwarki :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy ktoś już o tym wspominał ale może dałoby się jakoś wprowadzić czat na forum bo to fajna rzecz i myślę że przydatna bo na takim czacie nie trzeba by było czekać nie wiadomo ile na odpowiedź rozmówcy jak to często ma miejsce w działach "Dyskusje ogólne". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Smugglerem też? A z osobami, które nie są redaktorami, tylko np bloggerami, albo moderatorami (np P_aul)?

Jak Smuggler będzie chciał, to da mi znać, co chce tam zobaczyć. Docelowo przy każdym wpisie na SG, który napisał nasz współpracownik/redaktor będzie o nim informacja. Chyba, że ktoś bardzo sobie tego nie życzy.

Myślę że jemu chodziło o np. teksty blogerów publikowane na stronie głównej. I jeśli o to chodzi to zapewne będzie to się odbywało tak jak wcześniej. Artykuł jako pisany przez CD-Action z nickiem w nawiasach kwadratowych na dole.

Blogi dodawane są jako autor "Blogi". Autor jest wymieniony w leadzie do takiego wpisu i na końcu wpisu jest link do jego bloga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe da się jakoś zablokować możliwości oceniania gier przez userów do czasu premiery? Troszkę wkurzające jest jak niektóre gry na kilka miesięcy przed premierą mają już mniejszą bądź większą średnią składającą się ocen wystawionych przez hejterów/fanatyków jakiegoś tytułu. Nieraz nawet gry jeszcze nie potwierdzone oficjalnie mają oceny.

  • Upvote 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm szukałem informacji na temat systemu komentarzy pod newsami i z tego co tu znalazłem póki co nie ma żadnej nadziei na zmiany? To okropna informacja... W obecnej postaci system kompletnie się nie sprawdza i nie daję żadnych możliwości rzetelnej dyskusji. Przez lata istnienia pisma, jak i strony wytworzyła się olbrzymia, dojrzała społeczność, która teraz nie męczy się z systemem rodem z poprzedniej epoki... Strona bardzo wiele traci bez możliwości porządnej dyskusji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie formy są poprawne, przynajmniej potencjalnie. Jednakże forowicza słowniki nie uwzględniają, w takich przypadkach językoznawcy muszą kierować się zwyczajem.

http://sjp.pl/forumowicz

http://sjp.pl/forowicz

Gwoli wyjaśnienia: słownik "kurnikowy" to kalka haseł z innych słowników, więc jeśli tu forowicza nie ma, nigdzie go się nie znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamiast "A,B,C,D,E,F" nie byłoby lepiej napisać "Gry od A do F", albo "A-F"? Wydaje mi się to bardziej intuicyjne i ładne, obecne oznaczenie wygląda tak, jakbyście akurat coś zmieniali i powstawiali sobie znaki alfabetu żeby pustych miejsc nie było :)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...