Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Czy ktokolwiek z was chodzi na rajdy piesze?

Dość powiedzieć że poważnie rozważam taką opcję na przyszłę lato :)

Czy to prawda, że na dobranoc czytasz swojemu potomstwu Necronomicon?

To ciocia Shubi. Ja zabawiam swoje pociechy koszmarami.

Co zazwyczaj masz na myśli mówiąc " :3 " ?

:3

Dlaczego akurat Cthulthu w awatarze?

Dlaczego nie? Miałem już dwa mechy, koty pojedynczo i w oddziałach, Kapitana Pazura i kilka innych dziwnych rzeczy. A że blog mój zwie się szaleństwo normalność... Mah boi, bycie kosmicznym horrorem to cel życia każdego moda.

Kogo z forum się boisz?

Jego! *wskazuje*

Lubisz poczuć poranną bryzę na twarzy?

Nie. Poranne to lubię słońce. Oglądać przez okno. Z łóżka. Jak wschodzi.

Lubicie zagadki i wszelakie zabawy?

A zgadnij :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie dam sobie niczego uciąć, że RoZy i Szaitis byli od samego początku. Aż tak dobrej pamięci nie mam, trzeba zapytać RoZy'ego :).

Wystarczy w profil spojrzeć (wiek jest niestety prawdziwy) i odjąć 6 lat... Szaitis też był pełnoletni (gdzieś 1-2 lata mniej ode mnie)... potem przylazł PZ i teraz on jest najstarszym zgre... modem na forum. Modem zostałem tak pod koniec (październik-listopad?) 2003.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie chciał

1. Ile czasu dziennie poświęcasz na przebywanie na forum?

2. Czy uważasz się za osobę uzależnioną od komputera?

3. Czy raporty są anonimowe?

4. Co grozi za wyciek raportu, tzn. podanie do publicznej wiadomości że ktoś raportował w tej czy innej sprawie?

5. Pasja = praca, czy pasja =/= praca?

6. Kupujesz CDA?

Dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hy, zastanawiam się, czy przyłożyć Ci banem w ramach dżentelmeńskiej obrony niziołki
Nie trzeba, poradzę sobie :D

<Podaje Honorowi kosz, czy jakoś tak>

Teraz się czuję naprawdę nikczemczo :cool:

Lubicie zagadki i wszelakie zabawy?
Jasne! Nazwa tej gry zaczyna się od "Okalecz...", ale wbrew obiegowym plotkom nie kończy na "...Pana Cebulę" :P

1. Ila czasu dziennie poświęcasz na przebywanie na forum?

2. Czy uważasz się za osobę uzależnioną od komputera?

3. Czy raporty są anonimowe?

4. Co grozi za wyciek raportu, tzn. podanie do publicznej wiadomości że ktoś raportował w tej czy innej sprawie?

5. Pasja = praca, czy pasja =/= praca?

6. Kupujesz CDA?

1) Proporcjonalnie do ilości nauki(tzn. im więcej trzeba się uczyć, tym więcej czasu spędzam na forum xD )

2) Zdecydowanie tak

3) Z pewnością nie jest rozgłaszane, kto jak kiedy i kogo raportuje

4) Nie przypominam sobie, by to się kiedykolwiek zdarzyło, więc szczerze mówiąc - nie mam pojęcia.

5) Pasja=praca. Po to się dokonuje wyborów przez całe życie(wybierając choćby szkoły), żeby przy odrobinie szczęścia pracować wykorzystując swoje zainteresowania i talenty :)

6) Od 2. numeru :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, lecę z pamięci po kolei, może o niczym nie zapomnę.

Fizycznie mam 17 lat [pisze w profilu], ale wszyscy mi mówią, ze zachowuje się gorzej niż pięciolatek. Nie widać tego ostatnio na FA, bo ludzie nie szanowali mnie jako miłego i różowego modka - wasz pech.

Długie włosy... Nie tak dawno temu [data w o mnie] w wyniku drobnego incydentu straciłem pióra, ale jestem na dobrej drodze. Niestety, jak już kochana wiesz, mam gęste bujne loki, przez co pielęgnacja jest męcząca i kosztowna. Każdy centymetr więcej to kolejna minuta dziennie wyrwana z życiorysu.

Drugiej połówki już nie ma, P_ mnie zdradził. A tak serio, to związek traktuje poważniej, niż inni ludzie w moim wielu. Takie chodzenie za rączkę z koleżanką, której utrata poboli max godzinę to żadna druga połówka. A mówiąc krótko, to nie, nie mam. Ale jak to mawiam - kiedyś się znajdzie, w końcu w boskiej gofrownicy są dwa sloty x]

Prawka nie mam, bo w moim wielu można mieć tylko jakieś mocno okrojone, zrobię sobie po osiemnastce [poza Z, to mam me bardzo dawna. Mam jeszcze W na wies.niaki, ale to bardzo trudno dostać x]]

A co do modów z czystym kontem, to zapraszam do działu BiO, znajdzie się coś ciekawego o mnie.

A, jeszcze gitara! Uczyłem się, ale lenistwo jest silniejsze. Czasem jeszcze wyciągnę moje wiosło i coś tam próbuje popykać, ale bez sukcesów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RamzesXIII ->

1. Za dużo.

2. To zależy. Komputer to praca i pasja, ale jeśli gdzieś się wyrwę i nie umieram z nudów, to daję radę bez problemów (no może poza "ciekawe, co się na forum dzieje?").

3, 4. Zły temat na takie pytania.

5. -> 2

6. Nie (i tym stwierdzeniem żegnam się z premiami za JA :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro tak bardzo chcesz - kojarzysz anime/mangę FMA? Jeśli tak, co o tym sądzisz? : )

Kojarzę. Nawet obejrzałem coś koło 50 odcinków anime - było całkiem całkiem, a podobno dopiero się rozkręcało. Jakoś jednak nie miałem parcia, by dokończyć tę serię... Mangi nie czytałem, słyszałem opinie, iż jest sporo lepsza od anime (i ma inaczej prowadzoną fabułę).

Zapraszam do stosownego działu, jakby co :)

o ja specjalnie ci zadam specjalnie szczegółowe pytanie ^_^ Kiedy mi oddasz Making Money? :D

A kiedy chcesz? Mam już tłumaczenie, więc mogę Ci oddać oryginał, najwyżej go pokatuję kiedyś jeszcze.

Nienie, zostaw sobie jeszcze, tak tylko zagaiłam, żebyś się nie czuł pominięty w tym temacie :D - NZK

Czy posiadacie prawo jazdy? Jeżeli tak to jakiej kategorii?

B.

O co chodzi z twą sygnaturką? "AgentOrange"?

Oglądasz mangę bądź anime?

Grasz w Wowa?

Masz zwierzątko domowe?

Ile słodzisz herbatę?

Na jakim dziale spędzasz najwięcej czasu, a jaki jest twoim ulubionym?

Co robisz, jak forumowicz cię mocno wkurzy, ale nie będzie powodu do zbanowania/wystawienia osta?

Wolisz colę czy pepsi?

^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ Teraz ci się odechce pytań ;P

1. Ciocia Wikipedia zna odpowiedź na to pytanie. A ja poniekąd też zajmuję się tu niszczeniem chwastów, plus lubię kolor pomarańczowy.

2. Anime oglądam, mangę czytam. A czasem odwrotnie :X

3. Nie. I nie zamierzam.

4. Młodszego 6 lat brata. Wabi się Kuba i ma nawet konto na FA!

5. szybciej niż Niziołka :> Często nie słodzę wcale.

6. Ulubionym jest chyba Dział-Który-Nie-Istnieje... Najwięcej chyba w M&A.

7. Wykręcam numer do Wani.

8. To zależy... ogólnie b.rzadko pijam słodkie napoje gazowane.

Czy ktokolwiek z was chodzi na rajdy piesze?
W takim formalnym nie brałem udziału, ale ogólnie bardzo lubię piesze wędrówki, zwłaszcza górskie, wiec może kiedyś...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie chciał

1. Ila czasu dziennie poświęcasz na przebywanie na forum?

>> Zależy od tego ile mam czasu i czy nie mam czegoś lepszego do roboty.

2. Czy uważasz się za osobę uzależnioną od komputera?

>> Tak.

3. Czy raporty są anonimowe?

4. Co grozi za wyciek raportu, tzn. podanie do publicznej wiadomości że ktoś raportował w tej czy innej sprawie?

5. Pasja = praca, czy pasja =/= praca?

>> A po co robić coś czego się nie lubi?

Dla kasy? - RoZy

No tak, niekiedy zapominam o tym, że żyjemy w świecie, gdzie pieniądz jest główną wartością.

6. Kupujesz CDA?

>> Tak, zacząłem od jednego z pierwszych numerów, ale nie pamiętam dokładnie którego.

Dziękuję za odpowiedzi.

>>Nie ma za co.

Drugiej połówki aktualnie nie mam. Śpię tak długo, jak tylko mogę (lubię spać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę tu amatora turystyki pieszej... E-wacek +3 =]

Rankin, we are teh PTTK. Resistance is futile. You will be assimilated!

Ktoś się pytał co oznacza ':3'? Pewno nie widziałeś nigdy żadnego anime - czek dis ałt: http://www.urbandictionary.com/iphone/search?term=%3A3

I ask y'all: jakim typem ucznia byliście/jesteście w szkole? Niepoprawny nerd, little rebel, laidback, a może coś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ila czasu dziennie poświęcasz na przebywanie na forum?

>> Zależy jak leży.

2. Czy uważasz się za osobę uzależnioną od komputera?

>> Komputera nie, przy tym spędzam bardzo mało czasu [no chyba, że mam możliwoś ulepszania go, wtedy mogę siedzieć przy nim godzinami].

3. Czy raporty są anonimowe?

4. Co grozi za wyciek raportu, tzn. podanie do publicznej wiadomości że ktoś raportował w tej czy innej sprawie?

Pojęcia nie mam, boję się spróbować.

5. Pasja = praca, czy pasja =/= praca?

>>Praca =

pasja albo chociaż zainteresowania. Chociaż jeśli płaciliby dobrze...

6. Kupujesz CDA?

>>Nie.

Dziękuję za odpowiedzi.

>>Polecam się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja odpowiem na miniankiete xD

1. Czasem pół dnia, czasem trzy dni nie wchodzę wcale. Głównie zależy to od weny i chęci, jak jestem zmęczony trzymam się od FA z dala.

2. Od netu tak, choć jeśli nie mam tydzień-dwa to też potrafię sobie jakoś czas zorganizować. Od gier na pewno nie, bo prawie nie gram...

5. Zdecydowanie tak. Nie gram w gry ale kocham je tworzyć, w tym kierunku się kształcę i liczę że kiedyś będzie mi to dane robić ;)

6. Nah, prenumerata za granicę za droga :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile czasu dziennie poświęcasz na przebywanie na forum?

Zwykle zero. Bo jeszcze się nie zdarzyło, żebym po prostu siedział na forum i nic nie robił. Wracam do domu, odpalam kompa, uruchamiam forum, i od czasu do czasu spoglądam żeby coś przymoderować/poczytać/napisać.

2. Czy uważasz się za osobę uzależnioną od komputera?

Nie. Komputer traktuję na zasadzie "skoro wymyślono taki bajer, to czemu z niego nie korzystać?" Gdybym nie miał komputera, to znalazłbym sobie inne zajęcia, oczywiście. Na komputer poświęcam tylko i wyłącznie czas wolny, który pozostanie po innych obowiązkach i elementach życia.

3. Czy raporty są anonimowe?

No jacha!

4. Co grozi za wyciek raportu, tzn. podanie do publicznej wiadomości że ktoś raportował w tej czy innej sprawie?

*Tu wstaw jakiś średnio śmieszny, lubieżny tekst na temat uszkodzeń męskiego przyrodzenia*

5. Pasja = praca, czy pasja =/= praca?

Ani tak, ani tak. To, czym mam się zajmować na studiach i w pracy, musi być moją pasją, ale priorytetowa pasja której się będę poddawać w czasie wolnym musi być czymś innym. Czasem trzeba się oderwać, nie?

6. Kupujesz CDA?

Będę tutaj oryginalny, bo tak - kupuję bo podobają mi się pełniaki, no i zawsze jest co poczytać. Jest to pismo skierowane do społeczności, do której się w największym stopniu zaliczam. Nie będe przecież czytał "Twojego szydełka" czy "Ziołowych przepisów babci Steni".

Co do drugiej połówki - aktualnie nie mam. Mam do tego podobne podejście jak Gofer - dla mnie to nie zabawa. Nie interesują mnie krótkie, przelotne znajomości.

I ask y'all: jakim typem ucznia byliście/jesteście w szkole? Niepoprawny nerd, little rebel, laidback, a może coś innego?

Podstawówka - nie uczyłem się wcale (ale oceny mialem b. dobre, łatwo wtedy było)

Gimnazjum - nie uczyłem się prawie wcale (tylko daty z historii, itp. Oceny zaledwie dobre)

Liceum - pierwsza klasa - nie uczyłem się prawie wcale. Druga i trzecia klasa - dużo nauki, ale ze skupieniem się na priorytetowych dla mnie przedmiotach. Przedmioty humanistyczne olewałem i olewam do dziś. Rezultat był taki że ze ścisłych miałem same piątki, a humanistycznych czwórki. A biorąc pod uwagę ilośc tych humanistycznych, to zawsze mi odrobinę brakowało do świadectwa z paskiem.

Studia - tutaj już dużo poważnej nauki. Codziennie. Tutaj już chodzi o moją przyszłość, poza tym zawsze miło jest zgarnąć jakieś fajne stypendium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile czasu dziennie poświęcasz na przebywanie na forum?

>>>Różnie w zależności od pracy. Średnio ze 2-3h dziennie myślę. Ale zdarza się i cały dzień być zalogowanym

2. Czy uważasz się za osobę uzależnioną od komputera?

>>>Hmmm chyba nie.. potrafię się bez niego obyć :)

3. Czy raporty są anonimowe?

>>>Dla moderacji nie, dla reszty tak

4. Co grozi za wyciek raportu, tzn. podanie do publicznej wiadomości że ktoś raportował w tej czy innej sprawie?

>>>Ścięcie... po czym rytualna kremacja (kremem Nivea). Możemy ewentualnie powołać komisję śledczą.

5. Pasja = praca, czy pasja =/= praca?

>>>Osobiście? Pasja to może nie ale lubię to co robię.

6. Kupujesz CDA?

>>>Regularnie od końca 2002. Nie prenumeruję bo prędzej kupie w kiosku inie jestem od listonosza uzależniony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubicie zagadki i wszelakie zabawy?

A zgadnij :]

Za mało popowiedzi :/ nie mogę zgadnąć :) (domyślam się, że tak)

Hy, zastanawiam się, czy przyłożyć Ci banem w ramach dżentelmeńskiej obrony niziołki

Doprawdy miało być aż tak źle? ;)

<Podaje Honorowi kosz, czy jakoś tak>

Teraz się czuję naprawdę nikczemczo

Czuję się odrzucony :(

A teraz zbitka pytań:

1. Mażyliście by zostać moderatorami?

2. Służyliście przykładem przed statusem moderatora?

3. Jakie mieliście odczucia po dostaniu wiadomości, że macie możliwość bycia moderatorem FA?

Pytania do wszystkich!

edit: dziękuje modom za poprawienie błędu, jakoś nigdy nie wiem jak się coś pisze... żałuję, że nie mam auto korekty w przeglądarce :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Pasja = praca, czy pasja =/= praca?

Poproszę wariant drugi. Pasję zostawię dla przyjemności, praca powinna być dobrze płatna i znośna. Bo jeśli pracę połączę z pasją to co będę robił w czasie wolnym? Niestety w tej sprawie nie posiadam multitaskingu i prawdziwą pasję, taką przez duże P i być może nawet z podkreślnikiem, mogę mieć tylko jedną (jaką? tajemnica). Pomijam tu badania statystyczne, które mówią że wariant pierwszy jest niezdrowy - bo jak tak patrzeć to wszystko jest niezdrowe, a każdy i tak umrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zbitka pytań:

1. Marzyliście by zostać moderatorami?

2. Służyliście przykładem przed statusem moderatora?

3. Jakie mieliście odczucia po dostaniu wiadomości, że macie możliwość bycia moderatorem FA?

1. Taki ort... wstyd! Czy ja marzyłem? Hmm... w tajemnicy mogę zdradzić że zostałem przysłany z przyszłości z misją zinfiltrowania FA. W 2056 roku Smuggler zostanie Pierwszym Imperatorem Galaktyki (PIG), i wprowadzi rządy tyranii i terroru. Przesłania z archiwów ludzkości traktowały o tym, że właśnie na tym forum zaczął zdobywać swoje wpływy i tak naprawdę zaczął zblizać się ku potędze.

No to cofnąłem się w czasie, zalogowałem na forum, przystąpiłem do realizacji misji... moi zwierzchnicy jednak nie przewidzieli że dostanę propozycję (nie będę tu wnikać w szczegóły; podpowiem tylko że chodzi o kilka Cadillaków, prywatną bezludną wyspę i napój izotoniczny nazwany moim imieniem), której się nie oprę. No i teraz moderuję, a jak nadejdą czasy terroru, to będę po właściwej stronie barykady ]:->

2. No ba! Ja nawet zostałem pięciokrotnie odznaczony Orderem Przodownika Pracy, i nawet zdarzyło mi się zawstydzić Turbodymomana wyrabiając 150,5% normy.

3. Początkowo poczułem motylki w brzuchu, ale po wizycie w pewnej świątyni dumania okazało się że to tylko efekt zjedzonego dzień wcześniej Nachos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zbitka pytań:

1. Marzyliście by zostać moderatorami?

2. Służyliście przykładem przed statusem moderatora?

3. Jakie mieliście odczucia po dostaniu wiadomości, że macie możliwość bycia moderatorem FA?

1. Jasne, codziennie modły w tej intencji odprawiałem.

2. Nie, wcześniej miałem 4 osty, trzykrotnie byłem zbanowany, mam urlop do końca tego wieku i co tam jeszcze chcesz.

3. Do dzisiaj nie mogę się z tego otrząsnąć, takie to wrażenie na mnie zrobiło.

Sorki, ale jakie pytania, takie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mażyliście by zostać moderatorami?

Generalnie byłem tsundere wobec działań moderacji, niektóre działania bardzo mi się podobały, a inne wręcz przeciwnie. Często widząc różne sytuacje zastanawiałem się "co bym zrobił, gdybym był moderatorem" i w większości przypadków dochodziłem do wniosku, że dobrze, że nie jestem i nie muszę się tym zajmować.

2. Służyliście przykładem przed statusem moderatora?

Nie mi to oceniać, ale nigdy żadnego warna ani upomnienia przez PW nie dostałem. Nie pamiętam też sytuacji, kiedy moje posty były masowo kasowane. Przez lata różnie bywało, ale przez ostatni okres mojej aktywności na forum uważam, że oprócz paru złośliwostek w postach raczej żadnego wybryku nie miałem na koncie.

3. Jakie mieliście odczucia po dostaniu wiadomości, że macie możliwość bycia moderatorem FA?

"No, w końcu *zieew*" :) A tak szczerze mówiąc to byłem przyjemnie zaskoczony, bo uznałem, że nowi modkowie będą potrzebni w trakcie reorganizacji działu "rozrywka", a info przyszło krótko po tym, gdy nowe fora już odsłonięto. Między innymi z tego względu nie sądziłem, że taka wiadomość do mnie w ogóle przyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wstyd przyznać, ale ja przybyłem z 2053, kiedy to okazało się, ze agent[nie powiem kto!] z 2052 poszedł w ślady Lorda. Początkowo sukcesywnie mordowałem serwer, ale gdy zaproponowano mi planetę pięknych panien na własność... Przystałem do PIG-a i razem podbijemy wszechświat.

2. Dwa ostrzeżenia w tym jeden urlop, spam, stats i ustawienie wyników poprzedniej edycji Smugglerków... Nie mogli mnie pokonać, więc zaproponowali mi współpracę :)

3. 'Wreszcie mogę zacząć się opierdzielać, a i tak będę dalej znany i [nie]lubiany'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na coś bo wyjdę na aspołecznego gucia, którego nikt nie zna. :laugh:

1. Marzyliście by zostać moderatorami?

Stanowisko moderatora traktowałem jako narzędzie a nie jako cel finalny. Zabrzmi to głupio, ale po prostu poczucie miałem iż zwyczajnie się przydam. :laugh: Miałem dwa podejścia: pierwsze od razu po zarejestrowaniu się na forum w związku z publikacją pierwszego numeru Oldsqla na coverze CDA, drugi raz już w trakcie współpracy z CDA, m.in. skrobaniu minirecenzji do Życia w Sieci (a może jeszcze przed tym?). Za pierwszym razem odbiłem się od opinii moderatorskiej (jeden głos za, a napisałem maile do wszystkich modków), za drugim razem, po trzech latach bytu, już byłem kojarzony a i dzięki współpracy miałem poparcie Smg na stanowisko opiekuna gier sieciowych.

2. Służyliście przykładem przed statusem moderatora?

Generalnie mało się udzielałem, ważąc każdy post. O ile mnie pamięć nie myli modkiem zostałem z licznikiem na poziomie 400 oczek, więc ciężko mi było dobitnie wykazać się od dobrej strony, jak i czymkolwiek podpaść. Ówczesnym modkom GwS, zwłaszcza Chimowi, często podrzucałem swoje komentarze i porady odnośnie niektórych tytułów, stąd można by rzec, iż dziś bliżej by mi było w podobnej sytuacji do Eksperta od tych spraw (za którego się jednak nie uważam).

3. Jakie mieliście odczucia po dostaniu wiadomości, że macie możliwość bycia moderatorem FA?

Za stary już byłem na podniety tego typu :laugh: Cieszyłem się raczej z tego, że mogę w końcu wpływać na wygląd Gramy w Sieci, do którego najczęściej zaglądałem, usprawniać jego działanie i kreować w nim taki klimat, jaki chciałem w nim zastać będąc userem. Wraz ze zmianą forum i dopływem nowych modków nam się chyba to udało. :) Dziś może mniej w tym dziale piszę, ale jak najbardziej nadal zeń korzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Gofer tak często zmieniasz imidż? Najpierw Jednorożec, potem piernikowy ludzik, potem świnia, a teraz jakiś upiór w operze. Wolałem Twego pierwszego avka z gofrem na jednorożcu ;p

Ja tam pamiętam że jeszcze przed różorożcem był lew, a wcześniej? Kto wie? - Ran

Lew? A może czarownica i stara szafa? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dokładnie historię moich avików. Zaczęło się me anioła, który był nawiązaniem do mojej pierwszej sesji na FA. Później miałem spory epizod z reggae, wydziergałem nawet rasta beret. Wtedy też na forum pojawił się lew. Później zostałem nazwany przez Kagexa Różowym Jednorożcem - bardzo mi się to spodobało, więc ustawiłem taki avik. Zmieniłem ze względu na to, ze miałem jazdę na Scrubs. Później po rozmowie z wies.niakiem doszedłem do wniosku, ze bycie miłym i różowym modem źle wpływa na wasz stosunek do mnie. Traktowaliście mnie bardziej jak maskotkę niż stróża prawa, więc ustawiłem sobie Upiora, którego jestem fanem. Kto wie, może w przyszłości wrócę do Turborożca, pomyślimy.

Pisze tylko o tych głównych avach, miałem jeszcze jakieś kilkudniowe epizody z innymi, ale tego już nie liczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...