Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Ciężko powiedzieć, gdyż mam ich kilku. Jeżeli chodzi o obecnie grających to zostanie nim chyba ostoja obrony czyli Dickson Choto. Ne mniej jednak lubię też (za grę) Tomka Kiełbowicza czy Marcina Smolińskiego. Jeżeli chodzi o tych, co grali w Legii to największy szacunek darzę do najlepszego i niedocenionego polskiego piłkarza Kazimierz Deyna. Nie mogę go pamiętać za życia, jednak doceniam jego wkład w rozwój futbolu w warszawskim klubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był w ogóle pomysłodawcą takiego tematu??

Admin. Jeszcze jakieś pytania?

Poza tym sporo było różnych pytań przez PW/gg/UdM, więc uznano, że lepiej do tego utworzyć osobny temat, by się ciekawscy wyżyli. Ja tam nie uważam się za kogoś wyjątkowego, ale skoro są ludzie uważający moderatorów za osoby publiczne (np. Matrix), to trzeba takim wyjść naprzeciw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy to osoby ważne, bo mają władzę na FA. Gdyby ich nie było, to forum by zarosło chwastami. Oni nam forum pielęgnują i chwała im za to. Ich się trzeba wystrzegać, być miłym, i zawsze pochwała od moderatora bardzo uszczęśliwi. Również uszczęśliwi chwila rozmowy, jeśli mogą ją dla kogoś poświęcić. I są to osoby znane. Czego trza więcej, żeby zostać sławnym? Ja modków podziwiam i jak już mówiłem marzę zostać jednym z nich.

Co do pytań:

Turambar:

Skąd nabrałeś to "aha"? Często używasz tego zwrotu. "Tur jesteś?" "aha". Taka charakterystyczna cecha ;)

Jaką drużynę niańczysz w Managerze?

Marzysz, by zostać SuperModkiem?

Jakiej gry najbardziej nie lubisz?

Czytasz blogi? Który (oprócz własnego ;D) podoba ci się najbardziej?

Grasz na jakimś instrumencie?

Studiujesz? Jeśli tak - na jakim kierunku jesteś?

Rankin:

Marzysz, by zostać SuperModkiem?

Lubisz być owiany zasłoną tajemniczości?

Lubisz być Mistrzem Gry?

W jakim dziale na FA przebywasz najczęściej?

Arnie:

Cóż to za mikrofon w zdjęciu osobistym?

W jakim dziale na FA przebywasz najczęściej?

Masz kaktusy w domu?

Jakie jest twoje ulubione zwierzę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy okazję pokazać, że też jesteśmy ludźmi, a nie tylko tymi złymi moderatorami, którzy nękają forumowiczów.
...I to powiedział wies.niak - forumowy botnet i postrach wszystkich użytkowników:D

I imo temat jest trafiony. Z niektórymi moderatorami nie miałam okazji przeprowadzać prywatnych rozmów (nieśmiałość? ^^), więc przynajmniej teraz mogę tutaj zadawać dręczące mnie pytania ;]

I w sumie mam pytanko do... A ogólnie do wszystkich: grywacie na gitarze? ;)

Nie :P - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd nabrałeś to "aha"? Często używasz tego zwrotu. "Tur jesteś?" "aha". Taka charakterystyczna cecha ;)

Raz jest tak, raz inaczej...

Jaką drużynę niańczysz w Managerze?

Izolator Boguchwała.

Marzysz, by zostać SuperModkiem?

Forum to rozrywka, więc nie wiążę z nim żadnych marzeń. Moje marzenia to moja sprawa, ale mogę zapewnić, że nie dotyczą tak błahych i w raczej niezbyt ważnych spraw jak to co będę robił na tym forum.

Jakiej gry najbardziej nie lubisz?

Nie wiem.

Czytasz blogi? Który (oprócz własnego ;D) podoba ci się najbardziej?

Nie czytam.

Grasz na jakimś instrumencie?

Tak, na nerwach innych ludzi.

Studiujesz? Jeśli tak - na jakim kierunku jesteś?

Łopatologię stosowaną. Specjalizacja - kopanie grobów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trudno. Jak trafi się pytanie niezbyt ingerujące w moją prywatność, to odpowiem. To, co studiuję to moja sprawa i będę to wyjawiał wtedy, gdy uznam to za stosowne. Są osoby, które to wiedzą, na publicznym forum pisać tego nie mam zamiaru.

Na resztę pytań odpowiedziałem zgodnie z prawdą. Zresztą to kopanie grobów to też prawda, bo do tego sprowadza się robota na forum. Ludzie dają ci do ręki nabity pistolet i pokazują, gdzie masz celować. Jak tego nie wykorzystać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziołka, jak się czujesz z faktem, że jesteś jedyną moderatorką na FA? Czy reszta nie jest zbyt natarczywa?
Jak się czuję? W porządku, nie przeszkadza mi bycie jedyną kobietą, tym bardziej, że nie jestem tu pierwszą moderatorką - pierwsza była Mamcia Amcia :) A panowie modowie są bardzo uprzejmi i dżentelmeńscy*. Poza tym - w sumie i tak jest całkiem spore natężenie aktywnych modów-kobiet na ilość aktywnych kobiet na forum(w sumie tych nieaktywnych) :P Także jesteśmy płcią uprzywilejowaną :P Poza tym - ciągle sobie wmawiam, że zostałam wybrana z powodu zainteresowania i znajomości RPGów i poszanowania Regulaminu, a nie ze względu na próby stworzenia mini-parytetu na forum :D

Moderatorzy mili, jesteście sławni! Jakie to uczucie?
Odpowiedziałabym, ale nie jestem miła, a bycie niesławną wychodzi mi tak samo z siebie :cool:

I czemu wszyscy moderatorzy mają powyżej 20 lat??
I ja również dementuję tą raniącą plotkę. Chociaż jestem już w tym wieku, w którym kobiety odejmują sobie lat :cool:

I w sumie mam pytanko do... A ogólnie do wszystkich: grywacie na gitarze?
Plastikowej ^_^ Dochodzę już do poziomu hard xD Aczkolwiek wolę jednak grać na nerwach - lata praktyki robią swoje ^_^

* - bo jak sami widzicie, starają się ze wszech sił działać z Pierwszą Zasadą Dżentelmena:

1)Dżentelmen to mężczyzna, który nawet po przewróceniu się o kota, nadal nazywa go kotem. To tak nawiązując do niedawnej dyskusji o tym, że moderatorzy powinni używać deliktniejszego języka. Nie da się delikatniej. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czemu wszyscy moderatorzy mają powyżej 20 lat??

To wredne pomówienia są. Ja mam równe 20 :laugh:

Moderatorzy to osoby ważne, bo mają władzę na FA. Gdyby ich nie było, to forum by zarosło chwastami. Oni nam forum pielęgnują i chwała im za to. blablabla...

Nie chciałbym gasić twojego zapału, ale takim ględzeniem i podlizywaniem się tylko zmniejszasz swoje szanse na zostanie jednym z nas. Po prostu staraj się nie podpadać, rób swoje i licz na to że ktoś uzna że będzie z ciebie dobry mod. No offence, ale nie pamiętam nawet żebyś kiedyś coś raportował. Z jakiej racji mielibyśmy dać ci uprawnienia, za piękne oczy?

grywacie na gitarze?

Teraz już nie. Kiedyś owszem, miałem nawet dwie gitary w domu. Co prawda nigdy nie wyszedłem poza poziom ogniskowego pitolenia, ale jakieś tam podstawy miałem. Jednak po pewnym czasie przestało mnie to bawić, i gitary sprzedałem. Nie zdziwiłbym się gdybym teraz nie potrafił nawet dobrze wiosła złapać :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzysz, by zostać SuperModkiem?

Emm, nie. Mam lepsze rzeczy do marzenia. I wcale nie mam na myśli zostania adminem :P

Lubisz być owiany zasłoną tajemniczości?

A nie widać? :]

Lubisz być Mistrzem Gry?

Inaczej bym nie prowadził trzech sesji :]

W jakim dziale na FA przebywasz najczęściej?

Poza obowiązkami - dla przyjemności? Komentarze (łatwo znaleźć, które tematy), OoG (RPG, symulatory), Sesje RPG. Od czasu do czasu zajrzę do Książek, M&A albo Poglądów.

grywacie na gitarze?

Grywałem, lecz od jakiegoś czasu brak weny i jednej struny pozbawiły mnie wszelkich chęci, i jeszcze tak trochę zostanie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie pamiętam nawet żebyś kiedyś coś raportował

A to dziwne, bo od czasu do czasu używam przycisku "raport". I też no offence, ale ja się nie podlizuję, bo i tak mi to nic nie da. Na modków wpuszczacie tylko osoby z czystym kontem. Żebyście mi zaufali, musiałbym dłuuuugo jeszcze na to pracować. Ale będę się starał. A po prostu powiedzałem, co o was myślę, a wy tu że ja się podlizuję. No, może to tak trochę wyglądać, ale nie było zamierzone :happy:

Widzę że moje stwiedzenie o wieku wywarło burzę lekką... No, chodziło o to, że wygląda, jak by przyjmowano na moderatorów tylko starsze osoby, a młodsze odpadały ze względu na wiek :huh:

Jak trafi się pytanie niezbyt ingerujące w moją prywatność, to odpowiem

Oczywiście, szanuję decyzję itd, ale to miał być temat z zadawaniem prywatnych pytań...

Masz prawo na nie nie odpowiadać. Ale Ghost nie mówił nic o dawaniu bezsensownych odpowiedzi :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, chodziło o to, że wygląda, jak by przyjmowano na moderatorów tylko starsze osoby, a młodsze odpadały ze względu na wiek huh.gif

Haha. Arnie miał z 13 lat, gdy zostawał modkiem. niziołka była z tego co wiem niewiele starsza ;)Gofer ma 11 lat.

A nie 8? Kurcze, a juz miałem mu kupić quada na pierwszą komunię... - Lord

Gofer ma 11?! A nie 16?! Kurcze, ale ten czas leci :icon_rolleyes: - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na modków wpuszczacie tylko osoby z czystym kontem. Żebyście mi zaufali, musiałbym dłuuuugo jeszcze na to pracować. Ale będę się starał.

Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi. Nikt nikogo nie skreśla na starcie. Twój problem leży w tym, że za dużo biadolisz o tym jak bardzo chciałbyś tym modem zostać. A z reguły takie pytania obniżają czyjeś szanse, zamiast je powiększać. Zamiast tyle smucić, zacznij więcej "pracować na rzecz forum" (nie oddaje to do końca tego o co mi chodzi, ale nie mogłem znaleźć lepszego zdania :sweat:).

A po prostu powiedzałem, co o was myślę, a wy tu że ja się podlizuję.

Bo tak to wygląda. Najpierw rzucasz tekstem że chcesz zostać moderatorem, a zaraz potem przy praktycznie każdej okazji wspominasz jacy to jesteśmy wspaniali, genialni, przystojni, itd. Więc jak to mamy odbierać?

wygląda, jak by przyjmowano na moderatorów tylko starsze osoby, a młodsze odpadały ze względu na wiek

Na moderatorów przyjmowane są osoby przede wszystkim zaufane. Jakby nie patrzeć jest to oficjalna strona i forum CDA, więc redakcja nie może sobie za bardzo pozwolić na żadne niespodziewane wyskoki ze strony moderatorów. A tak się już chyba przyjęło że im ktoś starszy, tym doroślejszy i poważniej traktujący niektóre sprawy. Stąd też może to wrażenie że większość moderatorów to emeryci :smile:

Ja ze swoimi 3078 latami na karku czuję się wybornie - Lord

Ale dość tego offtopu. W końcu miało być o nas :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie skreśla na starcie

Tylko Lord, prawda? ;P no i wies.niak...

Bo tak to wygląda. Najpierw rzucasz tekstem że chcesz zostać moderatorem, a zaraz potem przy praktycznie każdej okazji wspominasz jacy to jesteśmy wspaniali, genialni, przystojni, itd. Więc jak to mamy odbierać?

Faktycznie, wygląda to na podliz :blink: dobra, więcej was chwalił nie będę ;P

I pytanie - czy to też dotyczy ekspertów? Czy im również można tu zadawać pytania? Bo pan Świstek, bidny, wchodzi i nie ma do niego najmniejszego pytanka :unsure:

co do posta Brylanta poniżej - ja miałem bana. To co innego. Uhrrr...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnie:

Cóż to za mikrofon w zdjęciu osobistym?

Zdjęcie osobiste jednocześnie wyświetla się na liście blogów, a mikrofon pasował mi do serii wpisów na blogu "Będąc młodym dziennikarzem". Potem nie chciało mi się tego zmieniać, więc zostało. A z drugiej strony, chcę pracować w radiu, więc ten mikrofon w pewnym stopniu mnie charakteryzuje.

W jakim dziale na FA przebywasz najczęściej?

Hm, z obowiązku przeglądam (częściej lub rzadziej) wszystkie działy, ale najwięcej udzielam się chyba w O Nas.

Masz kaktusy w domu?

Mam, zajmuję pokój po siostrze, a ona trzymała kaktusy :smile:.

Jakie jest twoje ulubione zwierzę?

Mój pies :tongue:.

I w sumie mam pytanko do... A ogólnie do wszystkich: grywacie na gitarze? ;)

Ja tak samo jak niziołka, chociaż jestem level wyżej i ćwiczę experta :wink:. Na prawdziwej nigdy nie grałem, może kiedyś mnie najdzie ochota.

No, chodziło o to, że wygląda, jak by przyjmowano na moderatorów tylko starsze osoby, a młodsze odpadały ze względu na wiek huh.gif

Haha. Arnie miał z 13 lat, gdy zostawał modkiem. niziołka była z tego co wiem niewiele starsza ;)Gofer ma 11 lat.

Już chyba miałem 14. Ale chyba żaden z moderatorów z pierwszego rzutu nie był pełnoletni :smile:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba miałem 14. Ale chyba żaden z moderatorów z pierwszego rzutu nie był pełnoletni
A Szaitis i RoZy? Wydaje mi się, że jak się pojawiłam na forum, już byli modami, ale nie wiem, czy już byli SM...

niziołka była z tego co wiem niewiele starsza
Sam jesteś niewiele starsza! <foch>

wygląda, jak by przyjmowano na moderatorów tylko starsze osoby, a młodsze odpadały ze względu na wiek
Wiesz, akurat trudno jest ocenić, czy ktoś podaje swój prawdziwy wiek przez internet... Zwykle się więc raczej ocenia po tym, jak ktoś pisze, a nie, jaki swój wiek podaje. Bo wiadomo, że potrafią być i bardzo dojrzali i odpowiedzialni 13-latkowie, i 50-latkowie zachowujący się jak dzieci neo :P

Że nawet nie wspomnę o trollach-osiemdziesięciolatkach... *odchodzi wolnym krokiem pogwizdując* - P_

Dobra, dobra, już ci pakuję te twój płyn do konserwacji sztucznej szczęki, który zostawiłeś w moim pokoju na zjeździe, nie musisz mi o tym aż tak nachalnie przypominać :/ - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pytaneq:

Niziołka, jaki jest wg. ciebie sens egzystencji?

Lubisz paprykę?

Ile słodzisz herbatę?

i pomęczę jednego z ekspertów, pana Świstka:

Na jakim sprzęcie znasz się najlepiej?

Pasuje ci twa ranga na forum, [EXPERT]?

Mierzysz wyżej?

Nie masz ochoty na inną sygnaturkę, niż te programy? Je można zawsze dać do strony "o mnie".

Lubisz pomagać ludziom?

A, i pytanie do wszystkich modków, ekspertów - wszystkich. Kupujecie CDA? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba miałem 14. Ale chyba żaden z moderatorów z pierwszego rzutu nie był pełnoletni
A Szaitis i RoZy? Wydaje mi się, że jak się pojawiłam na forum, już byli modami, ale nie wiem, czy już byli SM...

Szczerze mówiąc nie dam sobie niczego uciąć, że RoZy i Szaitis byli od samego początku. Aż tak dobrej pamięci nie mam, trzeba zapytać RoZy'ego :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej miałem Króla Lisza Arthasa, przez około rok. Potem był super mutant z F3, potem... już nie pamiętam - w każdym razie jakoś polubiłem zmienianie avków w zależności od nastroju :P

Pełnia już była, ze dwa tygodnie temu, ale inna sprawa, że mi jej brakuje... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie drugą połówkę? (w sensie dziewczynę, chłopaka, może i żonę lub męża ;p)
Nie, nie mam dziewczyny :P Nie lubię określenia 'mieć kogoś', więc powiem tak: 'każda potwora znajdzie swojego adoratora'. A moje poszukiwania były skuteczne :P

Niziołka, jaki jest wg. ciebie sens egzystencji?
Czekolada. Naprawdę.

Lubisz paprykę?
Zależy jaką, gdzie i w jakiej ilości. Ale jest zdrowa, czyli jest fajna :wink:

Ile słodzisz herbatę?
Zwykle zajmuje mi to mniej niż 5 sekund, ale zastanawiam się nad tym, by już teraz zacząć ćwiczyć szybkość, aby kiedyś pobić rekord Guinessa!

EDIT:

Pytanie do Niziołki - dlaczego twój avatar jest czarno-biały? Masz jakieś metafizyczne powody ku temu? Stroje inkwizytorów z Latającego Cyrku są niezwykle twarzowe w kolorze!
Czarny wyszczupla :] I nie lubię czerwonego, ale żeby już oddać hołd ich kubraczkom, zmieniłam kolor dopisków i sygnatury :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...