Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Pomysły na nowe zagadki

Polecane posty

A mi pomysł Honorka się podoba, i nie ma to nic wspólnego z faktem,że uwielbiam kucyki. OA padło śmiercią naturalną(znudziło się po dwóch latach) więc pora by pojawiło się coś nowego.

Nikt nie przymuszał mnie do napisania tego posta, zrobiłem to z własnej nieprzymuszonej woli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE gdyż (do kucyków nic nie mam) mam wrażenie, że chętnych do zabawy raczej dużo nie będzie, mamy OA, dużo takich zabaw fabularnych dość szybko padło (Hous.MD, CSBones, teraz powoli umiera OA) jedynie Forum Mafiosum się trzyma. Spróbujcie może rozruszać OA, a nie nową zabawę już szykujecie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem to samo co Rankin:

?_?

... czyli jestem na NIE przeciw tworzeniu zabawy fabularnej z kucykami - są inne zabawy fabularne w Z&Z, które cieszyły się przez pewien czas większą lub mniejszą popularnością i potem zniknęła ta "werwa" - zgadzam się też tym samym z pikazem512, że lepiej wziąć te tematy z zabawami i jakoś spróbować je rozruszać - zwłaszcza, że np. ostatnimi czasy też padło Galactus Actionum - jak dobrze zaglądnąłem do tematu, to wiem, że po części winny temu "upadkowi" GA jest min. Cygnus czy właśnie gerbilos - Chcecie teraz tworzyć nową fabularną zabawę w Z&Z a nawet nie mogliście się przyłożyć do tamtej, którą stworzył i namęczył się nad nią (w sensie takim pozytywnym) Veldrash (i nie tylko On), więc po co to robić? Według mnie tworzenie tematu z tą zabawą powstać miałoby dlatego, że ów serial jest "na fali" w oczach pewnego grona forumowiczów i wyłącznie tylko dla takiego a nie innego powodu - "bo taka "moda" zapanowała, to róbmy taką zabawę i etc..." - co z tego, że zostanie stworzona i co z tego że byłoby fajnie, jak - zapewne - bawić się będą tylko te osoby, którym spodobał się sam serial i o ogólnie te osoby, które uwielbiają kucyki - czyli pewne grono osób, no ale oczywiście ja nie zabraniam takich pomysłów, skądże - wolna wola - jak Chcecie, to róbcie ale pewnie po jakimś czasie to się znudzi i wszystko padnie, ale... niby Ty Cygnusie czy Ty gerbilosie jesteście na "tak" i mówicie, że: "brzmi fajnie" no ale jak w GA braliście udział, to też były takie deklaracje od Was a później wyszło co wyszło i według mnie lepiej byłoby jakbyście pomyśleli nad "reaktywacją" GA, niż nad tymi kucykami - chociaż... co tam... przy kucykach się tak przecież nie będziecie "męczyć" jak nad GA to robiliście - przecież to to nie wymaga takiego myślenia i rozpisywania się, jak w GA, prawda? (chociaż w GA chodziło też o... konstruktywność i odpowiedzialność...).

@down Cygnusie - Przejdźmy zatem do odpowiedniego tematu i tam to omówmy...

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HNSM, złoto ty moje, Galactus Actionus upadło, owszem, ale nie z mojej winy. Daj najpierw tego dowody. Cały czas produkowałem się, ale to GM zamarli, nie dając mi odpowiedzi, nawet żebym zaczął coś robić. Poza tym wszystko ma swój koniec prędzej czy później. Podobno ledwo dycha też OA, ale pewnie wg ciebie to też będzie tylko i wyłącznie moja wina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CDAvsPlay - nie obchodzi nas ile masz lat. Masz zakaz brania udziału w zabawach i wielokrotnie byłeś o tym informowany. Ja sam wysyłałem Ci PW w tej sprawie. Skoro nie rozumiesz po dobroci, dostaniesz przyobiecane ostrzeżenie i moderację postów za spam. Teraz, zanim jakiś Twój post pojawi się na forum, będzie musiał być zaakceptowany przez moderatora. Może zastanowisz się trzy razy przed napisaniem kolejnych spamerskich postów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Oj Lordzie, gdzie jest ten wesoły Lord? Kucyków się nie je, kucyki się ogląda i bawi się nimi. Mężczyznom to przystoi.

Dlaczego tak zareagowałeś? W kucykach nie ma nic złego. :/ A nie chcesz zezwolić na ciekawą zabawę.

@0o0o

Przemawia przez Ciebie głos hejtera. I tak Cię kocham

Edytowano przez Honor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki byłby cel zabawy?

Nie rozumiem pytania*. Albo nie czytasz poprzednich postów albo bardzo nieudolnie hejcisz.

*- Bowiem odpowiedziałem na nie w poście, w którym zaproponowałem zabawę.

@0o0o - Naprawdę, skończ z tym hejceniem. Nie możesz być kucykiem/jednorożcem/pegazem tak samo jak nie można być bogiem. Dlatego pomysł zabawy jest dobry według mnie. Po co mam się bawić w człowieka, skoro człowiekiem jestem codziennie, a jak chcę jakichś ponadnaturalnych zdolności to sięgam właśnie do zabaw lub gier.

2@0o0o - Niepotrzebna nieuprzejmość nie prowadzi do niczego (aż 3x nie, patrz co narobiłeś). Ty nie jesteś moderatorem więc nie wiem czemu wydaje Ci się, że będziesz mi w jakikolwiek sposób rozkazywać. Kocham Cię, ale nie mogę pozwolić na takie zachowanie i okazuję sprzeciw niesłuchając twych nalegań. Pomysł z kucykami bardzo mi się podoba i będę o niego walczył. Koniec kropka . (<- kropka)

A podając stary post Stillborna, na który już dawno odpowiedziałem bardziej się ośmieszasz niż dowodzisz racji.

Edytowano przez Honor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie za cel zabawy uważasz bycie kucykiem, czy innym jednorożcem? Równie dobrze można by wprowadzić zabawę w bycie człowiekiem. A jakbym nie czytał poprzednich postów to chyba bym się nie wypowiadał, prawda?

@up - to weź paru kumpli i zorganizuj sesję w domu, jak się tak komuś podoba. I koniec dyskusji, moderatorzy napisali, że kucyków nie będzie.

Kucyki - NIE, NIE, NIE, NIE. Na żarty się panom zebrało - niestety moje poczucie humoru jest dalekie od ich zrozumienia.

KONIE SIĘ JE I SIĘ NA NICH JEŹDZI. A nie zabawy robi.

Nikt. Ba, nawet jak by było milion osób, to wątpię, by moderatorzy opiekunowie zagadek zezwolili na taką zagadkę? Czemu? Przeczytaj swój post i odpowiedz mi, czego w tym pomyśle brak. Mianowicie, co jest nawet zabawne, to w tym pomyśle brakuje... pomysłu :]. Bo nic nie przedstawiłeś w powyższym poście. Np. gdzie fabuła?

?_?
Edytowano przez 0o0o
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Jestem za kucykami, w imię zasady.

Nie wiem jakim problemem jest chwile pociągnąć zabawę a przy ewentualnym znudzeniu się nią - zamknięcie tematu.

Nie wrzucamy 1,3MB grafik w treść postu.

[wies.niak]

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...