Jump to content

Darth7Vader

Forumowicze
 • Posts

  3,058
 • Joined

 • Last visited

Reputation

11 Neutralna

About Darth7Vader

 • Rank
  Ent
  Ent
 • Birthday 09/04/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

12,379 profile views
 1. Matko nieświęcona, to już nikt tutaj nie zagląda?? Cóż za "wyludnienie"... Cobym nie wisiał, jak małpa na kiju z tą zagadką, to powiem, że chodziło o „Star Wars: Battlefront” (po lewej mamy Stara a po prawej artystę, Rudi'ego Schbertha, który kiedyś za PRL-u, śpiewał że „WARS wita Was”, zatem mamy pierwszy człon tytułu. Dalej wychodzi słowo „bitwa”, po odjęciu liter ”m” oraz ”r” z nazwy pewnej katolickiej stacji xD i wcześniejszym dodaniu dwóch pierwszych liter z symbolu oznaczającego, podwójny typ orientacji seksualnej. Na koniec był obrazek, ukazujący front kuchenny a po dodaniu słowa "bitwa" do tegoż frontu, wychodzi "Battlefront". Że naprawdę.... nikomu się nie chciało nad tym nawet na chwilę głowić i na ślepo strzelać? -_- ). Zagadka wolna (niczym jak aktualizacja tego forum).
 2. I dlatego mnie również, średnio się chce tutaj zaglądać (jak @Stillbornowi właśnie). Mam nadzieję, że te blogi zostaną w końcu ogarnięte jakoś należycie. A na Janusza zadajesz takie pytania? Jakbyś nie mógł zaczaić że to była odpowiedź normalnej osoby, która się zarejestrowała na forum tylko po to aby udzielać - technicznych - odpowiedzi. Dla ciebie P.R.-owiec a dla innych uznany za dziwnego typka co mu nie wolno nic napisać, bo taki @Sermaciej się przyczepi durnymi pytaniami.
 3. No to przejmę. Oto zagadka: http://i1087.photobucket.com/albums/j463/DaviD_ZaG07/Other%20crazy%20stuff%20xP/rebus-cda01_zpsn5ehxkz0.jpg~original
 4. Tak, to Igor i jego Rocky Balboa. Wolne
 5. No to przejmę sobię. (A po latach wracam na to forum.. xD)
 6. Ja sądziłem, że jak będzie "Bioshock", to że będzie po polsku a tu nieeee.. po angielsku. Na Steamie jest obecnie promocja na wszystkie części. Wstydźcie się. To taki chłam jak Gun (który został wydany bądź co bądź w na PC.) jest po polsku a "Bioshock" niet. Prawda, że w opisie "Guna" wspominacie o "Red Dead Remption" które kiedyś może wyjdzie na PC ale nie róbcie tego przy kolejnych opisach gier w nadchodzących numerach.To wcale nie zachęca a myli tylko wszystko. Zresztą, daliście jakąś wersję z XBOXA więc no ten.. wstydźcie się znowu. Nie wiem co się "zmieniło" w CDA ale widzę, że raczej jest na źle, skoro takie rzeczy wydajecie na płytach i piszecie jeszcze takie dyrdymały! Jeśli próbowaliście strollować ludzi to wam to nie wyszło..) Zresztą, nie o to chodzi. Po prostu to czasopismo spada zbyt często do poziomu gazety (tak, gazetki dla hisperów i innych takich..) albo i gorzej. Teraz praktycznie najnowszy numer jest mi totalnie zbędny. Chciałem jakoś pozytwnie powrócić do CDA po kilku latach przerwy ale najwidoczniej to był zły pomysł, bo wdepnąłem w niezłe g$&^o. Więcej już was nie kupię. Dobrze, że porzuciłem zainteresowanie tym czasopismem. Wstydźcie się jeszcze raz, wy wrocławskie trolle. -___-
 7. Jaka jest przekątna i czy matryca matowa czy błyszcząca? ;P "
 8. Byłbyś skłonny się targować z ceną odnośnie tej repliki do ASG?
 9. Napisałbyś specyfikację oraz więcej detali, bo sama nazwa to tak średnio.. -_-
 10. Czy ta sesja już definitywnie "umarła/została pożarta przez anomalię"? Czy ktoś wyraża chęć dalszej gry w to i poświęcanie czasu na to wszystko? Jeśli nie, to hm, chciałbym otrzymać na PW od MG moją kartę z postacią, gdyż niestety u mnie PW nie przetrwało toto zębu czasu i sam nie wiem czy dalej warto tutaj pisać i czy powrócić do tego wszystkiego czy też nie. P.S. - (to pisałem jak, ex HNSM21)
×
×
 • Create New...