Jump to content

Honor

Forumowicze
 • Content Count

  599
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Honor

 1. Kochaj mnie nieprzytomnie

   

  Jak zapalniczka płomień

   

  Jak sucha studnia wodę

 2. Cały czas i całym sercem.

 3. Ur a frodo Harry.

 4. Ostatnimi czasy zaliczam stare gry strategiczne (w głównej mierze AoE 2, Tzar, C&C, Empire Earthy i tym podobne) oraz jakieś RPGi. Niedawno rzuciłem się na Rise of Nations Rise of Legends, bo z tego co pamiętam bardzo ciekawe są walki magicznych stworów z aztekami-kosmitami i steampunkowymi ludźmi. Podczas jednej z potyczek gdy grałem właśnie Vinci - to ci ludzie z technologią jak... da Vinci, usłyszałem pewną nutę, którą na pewno kiedyś słyszałem gdzie indziej. Po krótkiej szperaninie znalazłem na internetach kawałek Two Steps from Hell, mianowicie ten: Pewnie każdy go zna lub pamięta z
 5. Start sezonu był z przytupem, a ostatnie dwa odcinki były mierne. Pomijam przy tym fakt, że morału w kucykach ze świecą szukać ostatnimi czasy (toż to bajka dla dzieci, a nie "bajka dla bronies"). Ciekawi mnie jedynie co zrobią z kolejnymi "epami", bo jak na razie albo mi się zdaje albo sezon 4ty leci w stronę sezonu 3go, a tego nikt - no może za wyjątkiem najbardziej zatwardziałych fanów - nie chce widzieć. Pod jakim względem przerażająca? Słaby design czy aż tak dobry design? PS - Spike okazał się bezużyteczny i znowu narobił tylko kłopotów mane 6, a Flutterhulk nie mógł być bardziej wymus
 6. Honor

  [Cenzura]

  OK. Niczego nie sugeruję, chciałem wyjaśnić ten fakt. c:
 7. Honor

  [Cenzura]

  Ależ zupełnie nie jest tak jak mówisz. Ja napisałem komentarz przed pojawieniem się moderacji.
 8. Pozwolę sobie nie stalkować Z tego co pamiętam z moich podróży po internetach koleś rysuje wszelkiego typu pony arty w tym r34. Z innej beczki. Szczerze polecam japońskie tumblr, chociaż jedynie dla tych co mają po 18. Do bezpiecznego poszukiwania prac oznaczonych tagiem "safe" można oczywiście użyć derpibooru czy innych stronek, np. e926.net. Dla przykładu - Aruurara: I animacja by Aruurara A odnośnie odcinka Double Rainboom (tak, zawiera spoilery, po to jest w spoilerze): PS Can't sleep, must post ponies. PS 2 Powstała grupa na Steam
 9. FOK - Zgłaszać się c:

 10. Hej moje kucyksy. Wracam po cholernie długiej nieobecności. Dla przypomnienia, jest coś takiego jak FOK, Forumowe Oryginalne Kucyki. Wejdźcie na mój profil i zobaczcie jakie kucyki są wolne i dołączcie do naszej radosnej grupki c: No i wyspowiadajcie się Kucyki. Kto z was uczęszcza na ponymiety i kiedy ostatnio na jakimś byliście? Edit: Tak mi się przypomniało https://dl.dropbox.com/u/28368896/4chan/1361344190035.gif (Gdyż, jak wiemy, zawsze trzeba się przywitać.)
 11. >Grałem w tą wersję. Ciemno w pokoju, głucho. Mam się wczuć w klimat. Patrzę się na drzwi i próbuję obmyslić plan otworzenia ich. Schodzę na dół i gdzieś tam chyba na 19 dopiero poziomie spawnął się dość krzywo koleś, którego wyminąłem na schodach w tym ciasnym korytarzu. Następnym razem przez przypadek na niego wlazłem bo było strasznie ciemno i to miało mnie wystraszyć. No niestety, słabe. Wrzuć coś dobrego następnym razem. A tak super serio to większość moich koszmarów robi lepszy efekt psychodelami niż takie słabe straszaki.
 12. Kończy się umowa na internet i prawdopodobnie zmieniam dostawcę.
 13. Nieobecność - od 4 lipca do nieokreślonego czasu - prawdopodobnie 1 mies.
 14. In the world without rainbows.

 15. Jakby tak się przypatrzeć to World of Tanks jest całkiem fajne. Szczególnie z JagdPantherą lub Pantherą.

 16. @Klekot Jeżeli ma powstać grupka na Steam, to chciałbym pierw zobaczyć avatarek do grupki. @Kalimdor ... Nie chcę nic mówić, ale przypinki na ponymeetach chodzą po 5zł/sztuka. A wydruki na fotograficznym to majątek.
 17. Widziałem kiedyś taką zaprojektowaną na papierze serię bluz. Szkoda, że najprawdopodobniej nie ujrzą światła dziennego bo z wielką chęcią kupiłbym taką w stylu Octavii lub Rarci (lub Twilight). Generalnie zachęcam do zgłaszania się do FOK, tych, którzy jeszcze o tym nie słyszeli (lub słyszeli, ale nie mieli okazji żeby się zgłosić). Gorąco też polecam udział w Ponymeetach. Mnie można spotkać w okolicach Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa (jak wiadomo, na ponymeetach). Oczywiście proponuję utworzenie grupy na Steam bo jak wiadomo można nieograniczoną ilość tego tworzyć, a będzie jedynie nasza. W związ
 18. Jeżeli za długo trzymam się na nogach, a nie dostałem cukru w dużej ilości herbaty (0,5l) to można zobaczyć co alkohol robi z człowiekiem bez alkoholu na moim przykładzie.

 19. Może mnie ktoś wtajemniczyć co robicie z okazji rocznicy tematu i czemu 31 maja, skoro temat założyłem 1 czerwca, czyli na dzień dziwnych ludzi?
 20. Kup PACa bo PAC się opłaca!

 21. Klekot, I think you're new here. Check "we can only talk in pictures" <- . @sysek - yap.
 22. LOL. Twoja reakcja powoduje u mnie taki wybuch radości. No niestety nie jestem mentalnym fagasem jak inni(a właściwie większość ludzi) i nikomu na złość nie robię jeżeli chodzi o sprawy, powiedzmy, poważne. @Ylthin - Bwahahahaha! Are you serious? Uczyć się do egzaminu gimnazjalnego? Wolne żarty.
 23. Honor

  Darowizna dla pijawki.

  I co śmiertelniku?! Twoja dusza należy do mnie!
 24. A dzisiaj proszę o wasze dusze.
×
×
 • Create New...