Jump to content

0o0o

Forumowicze
 • Posts

  657
 • Joined

 • Last visited

Reputation

12 Neutralna

About 0o0o

 • Rank
  Elf
  Elf
 • Birthday 07/02/1997

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array
 • Skype
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Rozumiem, że dodatkowe cztery gigabajty RAM-u nic tutaj nie pomogą?
 2. AMD Athlon II X4 640 Processor 3.00 GHz 4,00 GB RAM GeForce GTX 660 Dobra, lecimy: Far Cry 4, AC: Unity, Dragon Age: Inquisition, Call of Duty: Advanced Warfare. Pójdą? Na jakich detalach? Od razu zaznaczam, że będę grał w rozdzielczości 1280x1024 (stary monitor).
 3. Więc po prostu teraz muszę pomagać piratom, żeby zostać Łowcą Demonów? Dzięki za odpowiedź. Czy tylko mi ta gra wydaje się zbyt łatwa? Utrudniłem sobie grę najbardziej jak mogłem - wyłączyłem minimapę i przełączyłem na najwyższy poziom trudności oraz sprzedałem strój awanturnika z DLC. Ale nadal jest za łatwo, czyszczę w stu procentach wyspę za wyspą. Zdziwiłem się więc, kiedy w CDA CormaC napisał, że było trudno na "normalnym", o Krigore już nie mówiąc, dla którego normalny był za trudny i pisał, że przydałby się poziom trudności o jeden stopień mniejszy od normalnego. Na jaim poziomie trudności gracie i jak Wam idzie?
 4. Mam małe pytanie. Otóż niedługo po rozpoczęciu gry (tzn. po wyczyszczeniu Wybrzeża Krabów i Tacarigui), popłynąłem na Antiguę. Powykonywałem trochę zadań, nie wychodząc z tego "miasta". Zacząłem coś tam gadać z Alvarezem, ale odpuściłem sobie rozmowę i popłynąłem na Calador z zamiarem przyłączenia się do Łowców Demonów. Nadszedł czas, że zostało ostatnie zadanie dla nich - dogadać się z Alvarezem. Jednak kiedy do niego popłynąłem, wszystkie opcje dialogowe jakie były to te dotyczące rozmowy zaczętej dużo wcześniej. I teraz nie wiem, muszę się już przyłączyć do tych piratów, czy może jest jakaś możliwość dołączenia do Łowców Demonów?
 5. Witam, Prosto z mostu: wkładam pierwszą płytę, instalacja dobiega do około sześćdziesięciu procent i pyta się o drugą płytę. Zmieniam krążek, gra instaluje się z minutę, po czym wyskakuje okienko, że została zainstalowana pomyślnie. Po prostu zamiast zainstalować się z płyty, druga część plików zaczęła się pobierać. Niestety nie mam możliwości pobrania połowy gry ze względu na bardzo małą prędkość i limit internetu. Próbowałem kilka razy, nadal nic. Spróbowałem skopiować wszystkie pliki z obu płyt, jednak w czasie instalacji nadal wyświetla się zapytanie o płytę. Ktoś wie, jak rozwiązać ten problem?
 6. Czy w tym czasie (czyt. od końca maja) coś się zmieniło, czy może dalej najbardziej opłacalne będzie zainwestowanie w GTX660 lub R9-270?
 7. Więc rozumiem, że jeśli podkręcanie mnie nie interesuje, to Radeon i tak jest lepszym wyborem?
 8. Poczytałem testy kart GTX660 i R9-270. Wyglądają naprawdę interesująco, a cena nie jest zbyt wygórowana. Pozostaje pytanie - która z nich? Bo wydają się mieć bardzo podobną wydajność.
 9. Energyknight SS-500ET Active PFC T3 AMD Athlon II X4 640 4GB RAM MSi 870-C45 Jaka karta graficzna pasowałaby do tego zestawu? Cena maksymalna to 600zł. Zależy mi na tym, by było w niej dobre chłodzenie, choć to nie jest aspektem przeważającym o zakupie. I druga sprawa - RAM. Czy da radę włożyć do tego jeszcze jedną kość czterogigową?
 10. @Sachees - oczywiście, że da radę. Niektórzy radzą, żeby na początku dać w siłę lub zręczność, ale to moim zdaniem bezsensowne marnotrawstwo punktów nauki. Wbrew pozorom nie jest tak trudno.
 11. Prosto z mostu: kupiłem pada i podłączyłem go, żeby pograć w DS2. Włączyłem grę, lecz po poruszeniu prawym analogiem zamiast przesunąć kamerę, działy się zupełnie inne rzeczy, kamerą się poruszyć nie da. Próbowałem tych emulatorów padów z X360, ale albo robię coś źle, albo ten sposób po prostu nie działa. Pozdrawiam, proszę o pomoc.
 12. @Holy.Death Bez urazy, ale... "Tyle oczywistych bugów"? Wymieniłeś tylko problemy ze sterowaniem (których, nawiasem mówiąc, ja nie uświadczyłem). Jeśli wymienisz inne błędy i będziesz miał sensowne argumenty - zwrócę honor. Nie wiem, czy jestem tak słaby, czy po prostu czegoś nie zauważam... Ale dotarłem do tej Kniei Upadłych Olbrzymów i poszedłem dalej, za to drugie ognisko w lokacji. Ginę kilkadziesiąt razy, a przejść nie mogę. Głównie na tym wielkim skurczybyku, którego zrzuca jakieś ptaszysko. Odnoszę jednak wrażenie, że na tak wczesnym etapie gry tylko tam jest sens iść. Chyba że się mylę. I takie pytanie: czy broń z magicznymi lub ognistymi obrażeniami w jakiś sposób się "rozładowuje"? Czy wystarczy naprawa?
 13. Zasilacz - Energyknight SS-500ET Active PFC T3 Procek - AMD Athlon II X4 640 Karta - Asus GeForce 210 1GB DDR3 ...oraz 4GB RAM-u w jednej kostce. Pójdzie na tym zestawie Dark Souls 2?
×
×
 • Create New...