Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=105223

Cytuj

Jeżeli nie graliście w żadną z poprzednich odsłon, to nic straconego – twórcy obiecują, że historia, którą chcą opowiedzieć będzie nowa i niepowiązana z wcześniejszymi.
W grze wcielimy się w Davida Gordona, który powraca do rodzinnej posiadłości, po tym jak jego ojciec w tajemniczych okolicznościach odbiera sobie życie. Naszym zadaniem będzie oczywiście rozwikłanie przyczyn, które doprowadziły Johna Gordona do targnięcia się na swoje życie, a także odkrycie tajemnic skrywanych przez rodzinne zamczysko. Nie bez związku mają pozostawać zainteresowania bohatera (m.in okultyzm) i rzekoma klątwa spoczywająca od lat na rodzinie.

Mi to wygląda na kalkę 1 pod względem fabuły, podmienili imię głównego bohatera oraz dziadka zamienili na ojca. Pewnie dodadzą trochę nowej zawartości, wątków, zagadek, wodotrysków i innych ficzerów i coś z tego będzie. No nic, na razie trzeba czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowalem Everspace z mysla, ze spedze przy tym indyku gora 5-6 godzin. Okazal sie na tyle wciagajacy, ze spedzilem przy nim 46, z przyjemnoscia robiac kolejne unlocki, kupujac nowe statki autentycznie zmieniajace sposob, w jaki sie gra oraz eliminujac kolejne setki przeciwnikow. Jestem pod wrazeniem oprawy i dopracowania tego tytulu. Teraz jednak juz pora na The Sexy Brutale. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lyknalem wczoraj tego carmageddona w promo na ps4. istny wehikul czasu, prawie wszystko dziala tak samo jak kiedys. dla mnie bomba bo kiedys zagrywalismy sie w to z ziomkami. dla kogos grajacego pierwszy raz moze to byc archaiczny koszmar.

x com 2 jest tez w promo i chyba go lykne. a w niedziele bede mial agents of mayhem. poza tym znalazlem rodakow do gry w piatek 13 i cioramy chyba juz z tydzien noc w noc. gierka wymiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam tych kwestii bo gram na pleju. pogooglaj se. jesli mozesz przymknac oko na pare bugow i znajdziesz ludzi do gry to masz gwarancje znakomitej zabawy. plus z tego co czytalem sama gra i multi jest najbardziej stabilna na pc. chcialem pograc w jeszcze jedna gre tego typu wiec kupilem dead by daylight ale gralo mi sie duzo gorzej i juz wywalilem z dysku. tylko jason i jego nastolatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Get Even... Woah, cóż to była za wspaniała podróż. Grając w GE, miałem wrażenie, że oglądam bardzo dobry film/serial. Fabuła jest naprawdę wciągająca i to ona gra tutaj pierwsze skrzypce, co mile mnie zaskoczyło, bo spodziewałem się raczej głównie strzelania z jakąś tam historią w tle. A jest na odwrót.

I w sumie dobrze, bo strzela się średnio, mimo fajnego bajeru, jakim jest corner gun. :P

Anyway, jeśli szukacie gry z nieprzeciętną i w ciekawy sposób prowadzoną fabułą, to polecam serdecznie tę grę- na pewno się nie zawiedziecie.

Polecam także soundtrack

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem pare materialow z get even ale nie przemowily do mnie. moze obadam na koniec generacji skoro fabula daje rade.

ciagnie mnie troche do observera ale aktualnie jestem obstawiony gierkami. wyglada na mrocznego i surrealistycznego cyberpunka. no i jest rutger hauer jako wisienka na torcie.

http://ntv.multiplayer.it/media/thumbs/videos/ready/2017/08/16/LGbVK7/1502866198_ZpIRLW9G2OQ-720p.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...