Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Przeszedlem INSIDE. Hmmm... Takie duzo prostsze Limbo, skromny acz dopracowany styl graficzny, fajny motyw z woda i napisy koncowe po niewiele ponad 4 godzinach (!?!) niezbyt wymagajacej zabawy, w dodatku bez wyjasnienia kto, co i dlaczego. Jako odstresowywacz kupiony na wyprzedazy daje rade, ale szkoda ludzi, ktorzy ulegli hype i kupili ten tytul na premiere.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, jest to lepszym pomysłem jak spojrzysz na to z tego punktu widzenia, że gra AAA to zawsze więcej contentu pod względem godzin gry jak i często gameplayu i dla wielu graczy ma to znaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tesu napisał:

Przeszedlem INSIDE. Hmmm... Takie duzo prostsze Limbo, skromny acz dopracowany styl graficzny, fajny motyw z woda i napisy koncowe po niewiele ponad 4 godzinach (!?!) niezbyt wymagajacej zabawy, w dodatku bez wyjasnienia kto, co i dlaczego. Jako odstresowywacz kupiony na wyprzedazy daje rade, ale szkoda ludzi, ktorzy ulegli hype i kupili ten tytul na premiere.

pociąłbym się gdybym za to zapłacił, ale ta gra była naprawdę ok poza tą 2deep4me końcówką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam sobie The Way. Bardzo ladna pixelartowa grafika, klimatyczna muzyka, sporo niezle zaprojektowanych zagadek zmuszajacych do glowkowania, skojarzenia z Another World i Flashbackiem od razu pojawiaja sie w glowie. Bawie sie calkiem dobrze, docieram do ostatniej walki  i... goscia, ktory wpadl na pomysl, zeby w tej logicznej platformowce starcie z finalnym bossem zrobic w konwencji kilkuetapowego bullet hell bez sejwa nalezaloby zwiazac, wysmarowac miodem i porzucic kolo gniazda os. Po kilkudziesieciu minutach prob i zgonow odechcialo mi sie zobaczyc outro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę barbarzyńcę w Diablo III na sezonie. To taki przedsmak przed Nekromantą, którego otrzymam dopiero na urodziny. Kumple z jednostki mi taki pakiet przygotowali, ale niech później nie mają żadnych esów, że do roboty albo zasypiam, albo jestem nieprzytomny. Chociaż już się pewnie do tego przyzwyczaili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie bawię się Settlers 7 z CDA. Gra wciągnęła mnie na tyle, że poważnie rozważam zakup złotej edycji. Co prawda, gra ze studia Blue Byte jest bardzo uproszczona w stosunku do Knights&Merchants, bo brakuję mi samodzielnego zwiększenia ilości budowlańców, wyszkolenia pomocników, osobistego pokierowania armią, ale gra mi się naprawdę przednie. Trochę wkurza to, że jak przeciwnik odkryję daną technologię to ty jej nie możesz jej użyć. Jest sporo dróg do zwycięstwa, dana misję można przejść na kilka sposobów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nosie mam to outro i pokonanie ostatniego bossa w The Way. A tego calego abstrakcyjnego bullet hella tworcy gry moga sobie wsadzic tam gdzie promienie slonca im nie docieraja, bo zepsuli nim naprawde spoko gre. The Way wylecialo z dysku, jego miejsce zastapily TWD: Michonne i Master of Orion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak osadziłeś filmik że go widzę (bo w to że FA coś naprawiło to nie wierzę) ale myślałem że masz na myśli szpital i świetliki. Jeszcze kilka fajnych fragmentów przed Tobą, ale pewnie już to wiesz.
No i znowu nabrałem ochoty żeby zagrać. Oby do października 2018, a w międzyczasie Lost Legacy osłodzi mi czekanie na kontynuację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sergi napisał:

Nie wiem jak osadziłeś filmik że go widzę (bo w to że FA coś naprawiło to nie wierzę) ale myślałem że masz na myśli szpital i świetliki. Jeszcze kilka fajnych fragmentów przed Tobą, ale pewnie już to wiesz.
 

Dam tekst w spoiler, bo nie dość że zapomniałem jak się go ukrywa, to tak będzie wygodniej:
 

Spoiler


Jak już wspomniałem gram na hardzie. Grę już ukończyłem nie raz, ale nie na takim poziomie trudności. W tym trybie byle uderzenie właściwie cofa do checkpointa, a o akcjach w stylu Rambo w ogóle można zapomnieć. Na początku bawiłem się w takie akcje, ale odechciało mi się powtarzać jedno i to samo. Punktem zwrotnym był etap w jakimś zawalonym biurowcu, gdzie właściwie po raz pierwszy napotykało się tych mutantów z grzybem na łbie (Clickerzy chyba). Tam się nauczyłem, że kluczem do sukcesu jest skradanie się i omijanie wrogów, a nie ich eliminacja. Ale ten etap dał mi w kość, bo nie dość że trzeba było ominąć sporą grupę clickerów, to pod koniec trzeba było przesunąć jakiś kubeł który robił straszny hałas i przyciągał te wynalazki. W sumie cieszę się jak dzieciak, gdy przeszedłem właściwie całą grę na hardzie, a wspomniany przez Ciebie szpital zabije ćwieka na pewno, ale jak już tyle ukończyłem, to dam radę i z tym.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary spoiler już nie działa; Ja po prostu zaznaczam tekst i edytorem robię czcionkę i tło na jeden kolor.

Szpital nie jest trudny jak odkryjesz jedną sztuczkę. W gruncie rzeczy to nie jest bardzo trudna gra. Chyba że na tym poziomie trudności który dodano już po premierze (ale też nie sądzę, jako że nawet robiono speed runy). Trzeba się po prostu nauczyć żeby się pilnować, u mnie też kliknęło w tym miejscu o którym piszesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloodstained: Ritual of the Night

Dzięki za przypomnienie, chociaż ten dziadowski skrypt i tak robi swoje. Dałem czarne tło, a i tak wyświetla białe. Chociaż dobrze, że w ogóle robi.

Jest gameplay z nowymi miejscówkami, ale bez muzyki. Mam nadzieję, że goście od atmosfery muzycznej się postarają, bo gierka widać daje radę, ale nie bez muzyki.
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor dla twórców, bo udostępnili gameplay z muzyką na E3, ale wtedy nie byłem na bieżąco. Cholera, toż to czyste Symphony of the Night, tyle że z dziewuchą w roli głównej. Niestety premiera i tak odległa i do tego nie pewna. Ech, ale bym pograł:
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...