Skocz do zawartości

Ronaldo9

Forumowicze
 • Zawartość

  121
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Ronaldo9 wygrał w ostatnim dniu 9 Lipiec

Ronaldo9 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

63 Dobra

1 obserwujący

O Ronaldo9

 • Ranga
  Krasnolud
 • Urodziny 23.10.1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Sportowe
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Ten/Ta nowy (-a), który (-a) wydaje się tutaj być od zawsze

Ostatnio na profilu byli

3779 wyświetleń profilu
 1. Ronaldo9

  Szukam programu do konwersji MP3 na CDA (cd audio)

  Dziwna sytuacja, czy jest to płyta CD i czy jest ona na pewno czysta? Jeśli tak to klikasz Audio CD, wybierasz pliki, nagrywasz (dostępna ilość czasu do nagrania to najprawdopodobniej bedzie 70 min., ilość miejsca musi być podana w minutach, jeśli jest to znaczy, że jest to dobry tryb do nagrywania tego typu płyty). Bez żadnego sprawdzania, bez konwertowania piosenek, program wszystko sam powinien zrobić. Jest mnóstwo poradników w sieci: jak nagrać płytę audio CD czy to na youtube czy innych stronach, może tam poszukaj wskazówek. Albo z płytą jest coś nie tak, koniecznie musi być CD.
 2. Ronaldo9

  Szukam programu do konwersji MP3 na CDA (cd audio)

  Ja jak wypalałem tacie na tego typu radio to używałem programu burnaware, choć pewnie każde tego typu sobie z tym poradzi. Szkopuł w tym, żeby nie nagrywać tego jako magazyn danych typu "kopiuj - wklej" czy też przeciągnięcie tego i wypełnienie ok. 700MB bo tego typu urządzenia tego nie odczytają. Musisz za wczasu kliknąć zamiast "nagraj płytę" to "nagraj płytę Audio CD" i bum, ot cała magia. Tylko że wtedy nie masz tych 700MB tylko 70 min. do rozdysponowania na piosenki, ale to będziesz widział podczas wybierania utworów do nagrania, na pasku będzie pokazane ile minut masz jeszcze dostępne.
 3. Ronaldo9

  Wąż skojarzeń

  Palma.
 4. @rasta44 Ta gra to prawdopodobnie Tajemnicza Wyspa, bądź też znana pod angielską nazwą The Mysterious Island. Rok produkcji 2004, czyli mógłby się zgadzać. Na początku sterujesz chłopcem-rozbitkiem po wyspie, cel to odszukanie swoich towarzyszy, wśród nich też jest robot, którym też da się sterować jak i resztą odnalezionych przyjaciół, co też by się zgadzało z twoim opisem.
 5. @MrRoxKOX Agent, skuter śnieżny w pierwszej misji, dobra grafika jak na swoje czasy i bardzo prawdopodobne, że miała w ikonce pomarańczowy odcisk buta kojarzy mi się tylko z jedną, ale za to fajną grą (nawiasem mówiąc zrobiona przez Polaków i jeśli dobrze pamiętam była w całości w naszym rodzimym języku) a jest nią Gorky 02: Aurora Watching, bądź też pod inną nazwą Soldier Elite: Zero Hour.
 6. Ronaldo9

  Wąż skojarzeń

  Walizka.
 7. Ronaldo9

  Wąż skojarzeń

  Zakładnik.
 8. @Jajcarz95 Ta gra to Colobot. Cyklicznie jakiś przyciągany nostalgią gracz się o nią pyta, nic dziwnego gra fajna. Enjoy. :)
 9. Ronaldo9

  Wąż skojarzeń

  Bank.
 10. Ronaldo9

  Wąż skojarzeń

  Trybut.
 11. Ronaldo9

  Wąż skojarzeń

  Cukier.
 12. Ronaldo9

  Wąż skojarzeń

  Czekolada.
 13. Ronaldo9

  Wąż skojarzeń

  Mleko.
 14. Ronaldo9

  Wąż skojarzeń

  Pochodnia.
 15. @wallxq Może to AirStrike 3D: Operation W.A.T.
×