Ronaldo9

Zwycięzcy Smugglerków
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Ronaldo9

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Sportowe
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Ten/Ta nowy (-a), który (-a) wydaje się tutaj być od zawsze

Ostatnie wizyty

3328 wyświetleń profilu
 1. Kosmos.
 2. Biblioteka.
 3. Wesele.
 4. Disco polo.
 5. Zabawa.
 6. Wolność.
 7. Strajk.
 8. Kibic.
 9. Jesień.
 10. List.
 11. Ogień.
 12. Wódka.
 13. Gry z plusa praktycznie będą do ciebie należeć na zawsze jak pobierzesz je w określonym terminie, pod warunkiem, że masz aktywnego plusa. To znaczy, że nawet jak przestaniesz opłacać plusa np. przez kilka miesięcy to "twoje" gry i tak będą na ciebie czekać razem z sejwami i wszytkim co tam zostawiłeś, do czasu aż zapłacisz abonament na następny miesiąc.
 14. Może tu znajdziesz coś dla siebie: http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2015/08/personalizacja-menu-start-w-windows-10.aspx
 15. Na moje masz 2 proste rozwiązania: Krok po kroku (raczej nic nie zepsujesz) :) 1) od tego zacznij -W wyszukiwarce wpisz powershell -Kliknij prawym na to co znalazło (Windows PowerShell) i wybierz uruchom jako administrator (potwierdź klikając "tak", powinno się pojawić niebieskie okno) -Skopiuj to całe poniżej: Get-AppxPackage -allusers | foreach {Add-AppxPackage -register "$($_.InstallLocation)\appxmanifest.xml" -DisableDevelopmentMode} -Wklej do tego niebieskiego okna klikając po prostu prawym przyciskiem myszy i zatwierdź enterem. -Powinno to zainstalować ponownie wbudowane aplikacje. 2) Spróbuj skorzystać backupu. Ustawienia > aktualizacja i zabezpieczenia > odzyskiwanie > I tam kliknij rozpocznij, wybierz jakiś najbliższy punkt i upewnij się żeby cofnął tylko zmiany systemowe, żeby nie stracić danych.