Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Dzis przeszedlem Shadow Complex Remastered, przy ktorym bawilem sie nadspodziewanie dobrze. Calkiem udana metroidvania, szkoda tylko, ze zabawa skonczyla sie po niecalych 6h. Zabralem sie za Tomb Raidera 2013, zapomnialem zmienic jezyka przed odpaleniem gry i chociaz nie lubie polskiego dubbingu w zachodnich grach, to chyba juz go nie zmienie, jest calkiem przyzwoity. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Arturzyn napisał:

Akurat pierwszy Sniper tragiczny nie był

BBG9kpe.jpg?1

26 minut temu, Arturzyn napisał:

Co do SR to chyba musi być jakoś posklejane, co nie?

wersja na gog chyba taka jest, ale steamowa wymagała u mnie programu do poprawy fps

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MasterKondi napisał:

Dam ci radę nie wsiadaj do samochodów.

No słyszałem ze model jazdy niedomaga. Ale symulacji rajdów też nie oczekuję. :P

 

@OnceAThief lipa bo nie dołączyłem do goga jak była możliwość. A Sniper to średniak, ale snajpienie było zrobione w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo jest dla mnie lepszy od dwójki (większa interaktywność bohaterów, umiejscowienie akcji i fabuła - ale tego nie docenisz nie grając w inne części), pod niektórymi względami jest gorsza (loot, liczba DLC). Za dwie dychy nie zaszkodzi obczaić, jak się spodoba to koniecznie nadrób dwójkę (lepszy wydatek niż Season Pass do TPS). W razie czego jedynki nie tykaj, to kupa.

Zapomniałem jeszcze napisać, że TPS jest ogółem łatwy, jak dla mnie za łatwy - szczególnie, ze w podstawce nawet nie ma najtrudniejszego trybu (UVHM). Tu masz moją recenzję, aczkolwiek to w praktyce porównanie z BL2: https://steamcommunity.com/id/2A03/recommended/261640/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poczatku zwracalem uwage na te promocje z biedronki. od czasu polowania na biedronkowe darks souls 2 na ps4 odpuscilem sobie. chyba z szesc biedronek sprawdzilem z ziomkami i wszystko zniknelo w tempie miesa znikajacego z kosci obgryzanej przez stado piranii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yojc napisał:

Częściowo jest dla mnie lepszy od dwójki (większa interaktywność bohaterów, umiejscowienie akcji i fabuła - ale tego nie docenisz nie grając w inne części), pod niektórymi względami jest gorsza (loot, liczba DLC). Za dwie dychy nie zaszkodzi obczaić, jak się spodoba to koniecznie nadrób dwójkę (lepszy wydatek niż Season Pass do TPS). W razie czego jedynki nie tykaj, to kupa.

Zapomniałem jeszcze napisać, że TPS jest ogółem łatwy, jak dla mnie za łatwy - szczególnie, ze w podstawce nawet nie ma najtrudniejszego trybu (UVHM). Tu masz moją recenzję, aczkolwiek to w praktyce porównanie z BL2: https://steamcommunity.com/id/2A03/recommended/261640/

Dzięki yoycze.

Zaraz...

2 godziny temu, yojc napisał:

jedynki nie tykaj, to kupa.

> ta gra to kupa

> ogrywał ją 62 godziny

 

 

 

ok...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem wolne, dobrze zaplanowane bo syn w szkole, zona w pracy i cały czas dla mnie, jakieś 7h, a potrzebowałem 'tylko' 6h. By przejechać wyścig w pCARS. 6 godzin multi-class endurance na Road America. 6h z Oculusem na głowie (3-4 przerwy po 5 minut). Generalnie bylem mega zmęczony, senny i musiałem dać dobry odpoczynek moim oczom. Wyszedłem do parku z synem jak tylko wrócił ze szkoły by na zielona trawę się trochę pogapić :D Nie polecam takich długich sesji bo jednak są dla wzroku dość męczące. Odstawiam VR na kilka dni by się zregenerować.

Sam wyścig mega super. pCARS znowu pokazał na co go stać. Start za dnia, późne popołudnie, ładna pogoda ale chmury gdzieś tam na horyzoncie. 1.5 godziny później, gdy Słońce zaczęło się chować za horyzontem, a chmury przykryły niebo zaczęło padać (na mój pech pare okrążeń po moim pit stopie wiec zapowiadał się kolejny by zmienić na wety). Deszcz męczył mnie przez 70-80 minut po czym się znowu rozpogodziło, a na niebie pojawiły się pierwsze gwiazdy. Końcówka to już pełna noc, niskie temperatury powietrza i toru, kombinowanie z ciśnieniem opon, a i tak nie mogłem dogrzać opon. Mnóstwo akcji bo ścigały się 4 klasy, GT4, GT3, LMP2 (moja) i LMP1. Tych słabszych trzeba dublować, tych szybszych puszczać bezpiecznie. Na mete po 6h wpadłem zaledwie 4s przed drugim w klasie. Bylo gorąco, a sezon się jeszcze nie skończył! Polecam wszystkim maniakom ścigania po torach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arturzyn napisał:

> ta gra to kupa

> ogrywał ją 62 godziny

 

 

 

ok...

Dla porównania w BL2 mam >600 godzin, w TPS >300 godzin :P

W jedynce nabiłem tyle tylko dlatego że pograłem multi, bo próbując singla to pograłem trzy godziny i wywaliłem z dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...