Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

4 godziny temu, stach122 napisał:

Właśnie też pograłem (mimo że nie miałem grac juz w żadne F2P) i powiem że nawet nawet fajne to. Statki artyleryjskie sobie upatrzyłem :D

Noo, krążowniki artyleryjskie są fajne. Wczoraj sobie spokojnie siedziałem na tyłach i ostrzeliwałem przeciwników gdy zaatakowała mnie korweta. Dobra, powinienem dać sobie radę pomyślałem, pełna moc osłon, przełączenie na broń pomocniczą i jazda. Parę sekund później przewarpował się obok mnie wrogi dreadnought. Dobrze się to nie skończyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem se manhunta na ps4. byl w promocji i zal bylo nie wziac. ostatni raz przechodzilem ten znakomity horror chyba z rok temu. jedna z wiekszych atrakcji jest aktor podkladajacy glos rezysera. koles idealnie wczuwa sie w role zdeprawowanego maniaka, zadnego kolejnych brutalnych materialow. sluchanie jak motywuje gracza to tutaj osobna przyjemnosc, brian cox to prawdziwy artysta.

mala probka, pierwszy level manhunta.

https://i.guim.co.uk/img/static/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2015/1/29/1422534042477/Actor-Brian-Cox-who-has-q-009.jpg?w=700&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=39ddfd4b048e3a5c47e67aeabd8e562c

rozplywam sie w horrorach ostatnio. friday 13th, the evil within, killing floor 2 i manhunt. horrory multi, horrory solo, horrory supernaturalne i horrory realistyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadałem nowe lokacje w Diabełku trzecim, ale te w akcie IV mogliby sobie darować, bo są to tylko miksy plenerów z wcześniejszych aktów. Ale te centralnie nowe są ok. Jest odpowiedni klimat i tak dalej, ale nie mogę się przekonać, by zapłacić 15 ojro za nową klasę postaci. Na razie ogrywam na koncie znajomego i nie jest wart ten nekromanta/ka tych pieniędzy. Ponad 60 złotych to naprawdę za drogo za taką zabawę. Sobie poczekam, nie śpieszy mi się. Się w swoim czasie zaopatrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi diabeł, dostałem nowy sztandar, tylko nie jestem pewny czy na stałe. Oczywiście mogę go używać, ale jak dostałem, to chyba dożywotnio. Może jeszcze pozwlekam, to może dostanę jakieś skrzydła. Mi tam w sumie zwisa, ale jak dają to bierę. Dobre, ale tego Nekro kupię, ale nie w najbliższym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Arturzyn napisał:

Mój poziom plebejstwa osiąga apogeum, pobieram Call of Juarez: The Cartel.

 

Inne części darzę ogromnym szacunkiem, chcę na własnej skórze przekonać się, jak bardzo mogli to spierdudlić.

Akurat tak to się nie rozkręcaj. Jedyny słuszny Call of Juarez, to Gunslinger. Chociaż może ogrywałeś, ale za tego crapa się nie bierz. Szkoda czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...