Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

21 minut temu, Glockens napisał:

Ja kupiłem sobie Spelunky za 2,24 euro, jednak wszystko poszło z zalegających pieniędzy z portfela Steam. Póki co mam tyle gier do ogrania, że raczej na nic się chyba nie skuszę i zamiast tego wykupię sobie Netfliksa.

Świetny wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie kupilem sobie Technobabylon, TWD: Michonne oraz Pinball FX2 VR z Season 1 Pack i Plank Not Included VR. 

W planach mam jeszcze zakup The Dream Machine, Squad, Cosmic Star Heroine, Steins;Gate, Inside, Master of Orion i Satellite Reign. Moze jeszcze zdecyduje sie na Danganronpa: Trigger Happy Havoc, ale bez spiny. No i boli, ze gry z serii Zero Escape oraz Rick and Morty: Virtual Rick-ality zostaly tak slabo przecenione...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, ze FF7 juz w momencie swojej premiery PC byl troche do tylu technologicznie. Muzyka choc piekna, to byla odgrywana z plikow midi. Rozdzielczosc plansz tez nie powalala, choc ogolnie byly ladne. Teraz jednak gra wyglada meh, tym bardziej ze monitory sa wieksze. Niestety gra sie zestarzala i choc uwazam ja za jedna z trzech najlepszych gier, w jakie gralem w ciagu ostatniego cwiercwiecza i mam do niej olbrzymi sentyment, to nie mialem sily przejsc jej steamowej wersji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...