Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

@Quel Twórcy nie mają obowiązku dodawać obsługi gogli (jak wiadomo około 1% graczy go posiada). Wiem że D4 tym razem nie reklamowali jako jakiegoś mega symulatora rajdów.

Przynajmniej w D4 taki nobek jak z padem może się zabawić a nie zęby wyrywać że nie daje rady jechać prosto :v. Gry mają bawić a nie symulować, okej wychodzą symulatory ale niech ludzie dadzą se siana że każda samochodówka nią musi być. 

Mam nadzieje że wydadzą kolejnego GRIDa i nie będzie na silę symulatorem.

Edited by stach122

Strasznie ogólnikowo piszesz. Ciężko z tobą wejść w dyskusje. 

19 minutes ago, stach122 said:

@Quel Twórcy nie mają obowiązku dodawać obsługi gogli (jak wiadomo około 1% graczy go posiada).

Masz racje, ale w tym przypadku masz regres bo w poprzedniej grze było wsparcie. Dodatkowo, twórcy tej akurat gry zapowiedzieli, ze będzie to połączenie dwóch światów, sima i arcade, wiec VR w przypadku tego pierwszego wydaje się w dzisiejszych czasach czymś naturalnym.

@QuelWiem że D4 tym razem nie reklamowali jako jakiegoś mega symulatora rajdów.

Mylisz się. Od samego początku zapowiadano, ze D4 będzie miał tryb arcade dla tych, którym się nie podobał model jazdy z DiRT Rally i tryb sim, taki jak w DiRT Rally właśnie.

@Quel Gry mają bawić a nie symulować,

A kto powiedział, ze symulacja nie moze bawić. Mnie i wielu innych właśnie bawią symulacje. To twoje zdanie jest totalnie bez sensu. Tak jak by jednego i drugiego nie dało się pogodzić. Mierzysz wszystko i wszystkich swoja miarą.

@Quel okej wychodzą symulatory ale niech ludzie dadzą se siana że każda samochodówka nią musi być.

A kto powiedział, ze każda musi być? o_O Malo masz arcade? Wszystkie NFS (tylko Porsche miał przebłyski jak na tamte czasy), cala seria Forza, seria Gran Turismo, The Crew i jego dwa pra-przodki, seria Test Drive Unlimited, F1 od Codemasters, cala seria DiRT poza Rally, Seria GRID i pewnie jeszcze wiele pominalem...

A ile masz simow w tej chwili? Seria rF (dwa tytuły), Automobilista, AC, pCARS, R3E, iRacing, DiRT Rally i ze starszych ale ciągle grywalnych GPL, GTL, GTR 1 i 2, Race07, RBR

Serio? wszystko co wychodzi to simy?

Edited by Quel

@Quel Albo to są tytuły co mnie nie interesują, albo są słabe albo juz je przemieliłem. Mi chodzi o teraźniejsze. Od dłuższego czasu wyszło jakieś porządne arcade? Nie bardzo, NFS jest słaby. F1 podchodzi bliżej symulacji. Ty mi nie wymieniaj starszych tytułów, od ostatniego czasu aby wszyscy simy robią.

Edited by stach122

4 minuty temu, stach122 napisał:

Od dłuższego czasu wyszło jakieś porządne arcade

...The Crew?

Ups, miało być porządne. Nevermind.

@Arturzyn Cenie że się zorientowałeś :D, The Crew to mocny średniak, może jakby tam było o wiele więcej aut to bym się zainteresował. A tak w ogóle czemu mnie na sztimie nie przyjąłeś? za mało plebsowaty jestem? xD

Edited by stach122

3 godziny temu, Quel napisał:

Po co grac w ARMA'e

jak można grać w DotA'ę.

3 godziny temu, Quel napisał:

Następnym razem dodaj ;) albo jakąś inna emotikone :P

lrzt40c.png

[mention=62091]Quel[/mention] Albo to są tytuły co mnie nie interesują, albo są słabe albo juz je przemieliłem. Mi chodzi o teraźniejsze. Od dłuższego czasu wyszło jakieś porządne arcade? Nie bardzo, NFS jest słaby. F1 podchodzi bliżej symulacji. Ty mi nie wymieniaj starszych tytułów, od ostatniego czasu aby wszyscy simy robią.

To juz nie moja wina, że nie wyszło nic ciekawego, albo że już wszystko przeszedłeś. Może masz za dużo wolnego czasu :D

Ostatni sim wyszedł w 2015 więc co ja mam powiedzieć? Plus taki, że simy zazwyczaj starczają na dłużej.

Nie zmienia to faktu, że stosunek wypuszczanych gier arcade do simow jest niekorzystny dla tych drugich i twój płacz jest nieuzasadniony.

Zdaje się, że nabyles AC? Wraz z nowym DLC liczba achievementow wzrosła do ponad 600 więc będziesz miał co robić i starczy Ci na lata :)

@Quel Tak nabyłem AC, i teraz sam z własnej woli się masochuje na padzie XD, a na poważnie nie idzie mi najgorzej. Zakupiłem ponieważ jak wcześniej napisałem, nie mam w co grać z samochodówek.

Edited by stach122

Spoko, wyrobisz się. Juz to kiedyś pisałem ale przypomnę. Spróbuj sobie Real Room Racing Experience - jest na Steam i jest całkowicie za darmo (podstawka). Model jazdy jest bardziej 'przyjazny' niż ten w AC ale nie wiem jak się gra na padzie. Jest to zdecydowanie najlepsza gra wyścigowa jeśli chodzi o dźwięk - nikt nie osiągnął takiego poziomu!

Próbka tego co oferuje R3E (koniecznie trzeba pogłośnić, niech sąsiedzi tez cos maja z życia). Dźwięk w tej grze to miód dla moich uszu

Edited by Quel

Nie bawię się w takie coś, może i podstawka darmowa ale po opiniach widzę że jednak jest kiepsko i za dużo rzeczy trzeba płacić. Szkoda że bardzo ciężko zrobić taką grę wyścigową F2P, było ich troche i wszystkie padły. Te co teraz są to albo płatna (iRancing) albo jak wcześniej wspomniałem, pocięte i płatność na każdym kroku. Posiedzę przy AC, kupie kiere to zapewnię od razu tam ją wypróbuje, jak pC (goty) stanieje to też kupie.

5 godzin temu, Arturzyn napisał:

Nie chcę zarażać postronnych moim bezguściem. xd

Zaryzykuję, i tak tutaj większość wie ż mój gust jest hm pół na pół xD

W końcu w Overwatchu wydropiłem coś, co w jakimkolwiek stopniu mnie interesuje. Na 15 skrzynek wypadł mi drugi taniec (wcześniej dla Zenyatty, teraz dla Złomiarza), oraz trzeci skin eventowy (wcześniej Zaria i Hanzo, teraz Bastion). Jutro ostatni dzień eventu, więc może uda się jeszcze coś zdobyć.
A w międzyczasie pogrywam w SteamWorld Heist. Strasznie fajna i przyjemna gierka. Polecam.

No, masz mocne podstawy żeby to stwierdzić po minutowym teaser trailerze. 

• Upvote 1

2 godziny temu, MasterKondi napisał:

Ta nowa gra Bioware zapowiada się całkiem nieźle, obym się dzisiaj nie rozczarował, jak pokażą więcej.

Inkwizycja i Andromeda tez zapowiadaly sie niezle. BioWare stracilo moj kredyt zaufania, wiec poki co jestem raczej umiarkowanie sceptyczny. 

13 minut temu, Tesu napisał:

Inkwizycja i Andromeda tez zapowiadaly sie niezle. BioWare stracilo moj kredyt zaufania, wiec poki co jestem raczej umiarkowanie sceptyczny. 

To prawda, ale póki psują już istniejące marki, więc może teraz będzie inaczej. Chociaż jak dowiedziałem się, że to gra online only, to zacząłem się bać.

Eh, jak ja nie lubie tej mody only online, only multiplayer, szkoda. Dobrze że jeszcze mam dużo dobrych singlowych gierek do ogrania.

• Upvote 1

Jakiej mody na online only? Przeciez wychodza gry i singlowe, i online. A Ty piszesz jakby 90% gier wymagalo gry w trybie multiplayer. 

• Upvote 2

Stachu lubi przesadzać :D Wszystkie scigalki to simy, wszystkie nowe gry to multi :D;)