Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Mnie tam decyzja R* zbytnio nie przeszkadza, bo modowanie GTA V jakos nigdy mnie nie krecilo, a tryb multi IMO jest zle przemyslany i odbilem sie od niego po ~3h. Zdaje sobie jednak sprawe, ze jest liczna grupa ludzi, dla ktorych zabawa w podmienianie modeli daje duzy fun. No i Skyrim pokazal, ze nawet dosc przecietna i drewniana gra dzieki modom zyje latami i cieszy sie spora popularnoscia, tym dziwniejsze jest wiec stanowisko TT & R*.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie modowałem, bo mój komp ledwo sobie radzi z podstawką. Rozumiem jednak oburzenie moderów, bo do SA czy VC też dużo modów instalowałem.

Kupiłem Another World 20th Anniversary Edition na XO w Deals with Gold za 9,70zł. Czas nadrobić tego klasyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stach122 napisał:

Wszyscy wiemy że seria GTA żyje własnie dzięki modom

lel, modowałem chyba tylko SA, ale to już po skończeniu podstawki
tak to mody kompletnie olewam
i pamiętaj, że ta seria wychodzi też na konsole

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mu sprzedał za 800 z Forzą Horizon 2. Chociaż PS4 mnie nie przekonało. Tego pada nie da się używać, a jestem gościem co przegrał dwie poprzednie generacje na konsolach Sony. 

Plusy:

- Pad

- Wsteczna kompatybilność

- Wspomniane Halo. Niedługo kupię The Master Chief Collection

- Forza (jakieś dobre wyścigi na PS4?)

- Gearsy

- Chyba taniej w sklepie.

- Lepsze gry w Gold.

Ogółem jak obserwuję generację to MS ładnie nadrabia wszystko, więc nie żałuję. Może kiedyś sobie kupię PS4, ale do tego czasu upgrade kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo nieironicznie nie widzę powodów do kupna xboxa (poza Halo, ale nigdy nie grałem w żadną część)
zwłaszcza jeśli ktoś ma dobrego peceta, bo i forza, i gearsy nie są exami
pad na pewno nie byłby decydującym czynnikiem dla mnie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój blaszak od jakichś 2 lat nie odpala nowych gier, więc wziąłem XO. Na PS4 mam tylko Horizon i The Last Guardian, bo seria Uncharted i The Last of Us są na PS3 do ogrania, a nie ma co grać w U4 bez znajomości poprzedniczek. Wsteczna kompatybilność pozwoliła mi przejść w tę generację za 400zł (sprzedaż szwankującego X360). Ilość gier z poprzedniej generacji do nadrobienia jest bardzo duża, więc na tym XO mam w co grać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne i Nioh nie na moją cierpliwość, poległem przy Demon's Souls. Persona w sumie tak, ale muszę sobie P4 ograć na PS3. O Killzone słyszałem mieszane opinie, Gravity Rush nie kojarzę, a Ratchet & Clank to przecież remaster z PS2. W sumie to Yakuza i Until Dawn mnie by interesowało. The Order z kolei długie jak film pełnometrażowy, więc jakoś mnie nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OnceAThief napisał:

lel, modowałem chyba tylko SA, ale to już po skończeniu podstawki
tak to mody kompletnie olewam
i pamiętaj, że ta seria wychodzi też na konsole

 

To że ty nie modujesz to nie znaczy przecież że inni tego nie robią wiec ta uwaga trochę bez sensu. Wiem że wychodzą na konsole ale co ma pienik do wiatraka?

Ja też trochę modowałem GTA SA ale i GTA V

2 godziny temu, OnceAThief napisał:

pytam bo nieironicznie nie widzę powodów do kupna xboxa (poza Halo, ale nigdy nie grałem w żadną część)
zwłaszcza jeśli ktoś ma dobrego peceta, bo i forza, i gearsy nie są exami
pad na pewno nie byłby decydującym czynnikiem dla mnie

 

Bo na przykład jak ja Windows Store to jest nieporozumienie? Kto chce to się bawi w to. Ja przykładowo mam (miałem bo FH3 już oddałem) problemy z sterownikami (nie mogłem grać online bo sięsypał sterownik od tego), problemy z aktualizacjami (co jakiś czas skaszanił się WU), problemy z wydajnością (no naprawili jednak nadal nie jest idealnie). Nie mam zamiaru męczyć sie tyle gdzie dałem za grę 250zł. Też chce kupić konsole bo wtedy pobieram odpalam i gram a nie pierdziele się z ww rzeczami. A żebym nie zapomniał, WS nie ma jak kiedyś wspomniałem funkcji naprawy wiec jeden pliczek gdzieś coś i pobieraj cała grę. 

Problemy u mnie występujące są co u drugiej osoby sądząc po opiniach w internecie. Jedynie osoby posiadające sprzęt za 5k w górę maja jako tako spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OnceAThief napisał:

to, że stwierdziłeś, że GTA trzyma się dzięki modom

No a czemu nie, przecież się sie to nie wyklucza. No utrzymuje się na PC. Nie mieszaj w to konsole.

4 godziny temu, Arturzyn napisał:

Skończyłem AC: Revelations.

 

Polecam.

Spoko gierka jednak moim zdaniem najsłabsza, co nie zmienia faktu że jak grę skończyłem był smuteczek że to koniec przygód Ezio. Trójka jedynie trochę poprawiała humor ze to jeszcze jedna, ostatnia przygoda Desmonda.

2 godziny temu, Glockens napisał:

Kolega mu sprzedał za 800 z Forzą Horizon 2. Chociaż PS4 mnie nie przekonało. Tego pada nie da się używać, a jestem gościem co przegrał dwie poprzednie generacje na konsolach Sony. 

Plusy:

- Pad

- Wsteczna kompatybilność

- Wspomniane Halo. Niedługo kupię The Master Chief Collection

- Forza (jakieś dobre wyścigi na PS4?)

- Gearsy

- Chyba taniej w sklepie.

- Lepsze gry w Gold.

Ogółem jak obserwuję generację to MS ładnie nadrabia wszystko, więc nie żałuję. Może kiedyś sobie kupię PS4, ale do tego czasu upgrade kompa.

Dodać jeszcze do tego odtwarzacz bluray, od razu można na nim oglądać telewizje internetową (np: netflix, mało kto ma telewizor z androidem albo po prostu nie ma sensu wymieniać jesli stary dobrze działa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku**a a hejty że zablokowali openIV to sobie z tyłka wymyśliłem. Mody na PC to jedna z największych zalet tej platformy każdy o tym wie. Koniec.

I nie wymieniajcie gier których nie ma na PC bo to jest bezsens. Jakby GTA V nie wyszło na PC nie byłoby tematu

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem rozmawiać spokojnie, ale z tobą się nie da, bo od razu rzucasz łaciną.

3 minuty temu, stach122 napisał:

Mody na PC to jedna z największych zalet tej platformy każdy o tym wie.

Powiem ci szczerze, że kiedyś wgrałem jednego moda do Morrowinda. Nie wciągnęło mnie modowanie i jakoś nie czuję potrzeby modować każdej gry na dysku. Czyli jest już nas dwóch (ja i OaT) przeciwko jednemu Staszkowi. I co teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...