Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ech... daleko nie zaszedłem w pierwszym Half-Life, bo doszedłem do pomieszczenia, z którego nie wiedziałem jak wyjść i się poddałem... ale to wcale nie była słaba gra. Może później się psuje?

A najlepiej z Half-Life wspominam demko Opposing Force, które było na czas, to znaczy kilka(naście? dziesiąt?) minut można było grać jak w pełną wersję, ale kiedy czas się kończył, to obraz się zaciemniał i koniec demka. Z kumplem robiliśmy taki speedrun, próbowaliśmy zajść jak najdalej mieszcząc się w ograniczonym czasie. Jeszcze wtedy nie było jutubów, internetów i w ogóle w jaskini w to graliśmy, ale fajnie było. Bardzo mi się podobało, choć dziś wolę do tej gry nie wracać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, co to za całe halo z X-Box One X? Już kolejna generacja konsol wskakuje, czy to jakiś chwyt marketingowy w celu wyciągnięcia kasy od kolejnych frajerów?

 

A tak w ogóle to gram sobie w Assassin's Creed II. Bardzo fajna gierka, jestem w zasadzie dopiero na początku, ale nie mam powodów do narzekań. Przy moim poprzednim podejściu do tej gry "zaciąłem się" w momencie otrzymania od Leonarda ostrza na nadgarstku, bo trzeba było je wysunąć, a ja nie umiałem. Wystarczyło nacisnąć 2 na klawiaturze i od razu zaskoczyło. Teraz gram na całego. Naprawdę mi się ta gra podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, maja moje szesc dych!

Zainstalowalem sobie wczoraj Ultimate Booster Experience. Okazalo sie, ze po ograniu kilkudziesieciu tytulow VR wreszcie trafilem na pierwszy, ktory sprawil, ze moj blednik zaczal wariowac. Trudno jednak zeby bylo inaczej, kiedy stoi sie posrodku salonu, a przed oczami widzi sie skok na bungee z unoszacego sie nad miastem balonu. 

Pozniej odpalilem jeszcze Plank Not Included. Znowu zabawa na wysokosci, ale calkiem fajna, juz nie moge sie doczekac odpalenia tej gierki znajomym podczas nastepnej imprezy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co ukończyłem wszystkie zadania Gildii Złodziei w Balmorze w Morrowind. Póki co gra się świetnie i nie zamierzam tej gry odkładać na półkę. Pluję sobie jedynie w brodę, że nie dałem Zabezpieczeń jako głównej cechy postaci. ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indyki są spoko. Gry AAA w większości przerażają, a te co akurat mają ciekawe oferty to już dawno mam. ;x

A co powiecie o Europa Universalis? Słyszałem, że chociaż EU IV  (9,99 euro) jest świetne to nie warto, bo dodatków pełno i musiałbym wydać fortunę. Z kolei Edycja "Complete" EU III (bo jest jeszcze EU III Collection...) kosztuje tylko 3,74 euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na wyprzedaz. Znajdujace sie od dawna na liscie zyczen Squad, The Dream Machine, Inside, Master of Orion, TWD: Michonne i Technobabylon zostaly wedlug mnie sensownie przecenione i bez bolu je kupilem. Inne tytuly z listy jak Steins;Gate czy Zero Time Dilemma maja mniej atrakcyjne obnizki, ale po prostu poczekam sobie na zimowa wyprzedaz, bo cisnienia na nie az tak wielkiego nie mam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moje wishlisty (87 pozycji) jest wiele gier świetnie przecenionych tylko co z tego, skoro ich kupno nie ma sensu bo i tak najwcześniej w nie zagram w 2025...

Fallout 4 - £9.99

Fallout 4 VR - £39.99 ... :D

1 hour ago, Glockens said:

Ja póki co ukończyłem wszystkie zadania Gildii Złodziei w Balmorze w Morrowind. Póki co gra się świetnie i nie zamierzam tej gry odkładać na półkę. Pluję sobie jedynie w brodę, że nie dałem Zabezpieczeń jako głównej cechy postaci. ;x

Jak ja chce skończyć tę grę, tylko ze minęło 11 lat od ostatniej sesji w Morrowind i muszę przestudiować cały dziennik by się w tym połapać :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stach122

Alez ogarniam. Przeciez dopiero co smiales sie, ze gram w Nekopare. A ostatnio ogralem jeszcze Abzu, Unravel i jestem w trakcie przechodzenia Shadow Complex Remastered. Niedlugo lece do Polski i przywioze Rime, Everspace i cos tam jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi się strasznie gęba uśmiechnęła bo po ponad 3 miesiącach przerwy wsiadłem za stery mojego Aspa. Czekal na mnie grzecznie gdzieś w niezamieszkanej części galaktyki. Za każdym razem jak wracam do tej gry po długiej przerwie to nie mogę się nadziwić jak znakomicie współgra ona z VR. Ten pierwszy raz po przerwie gdy odchylam powoli przepustnice, gdy wskakuje w SC i gdy przeskakuje do kolejnego systemu to na gębie ma uśmiech od ucha do ucha, a krew w żyłach jakby szybciej krąży :D

Zainstalowałem sobie Captain's Log 2.x i świetnie usprawniony jest w stosunku do wersji 1.x. Nie znalazłem tylko opcji importu bazy z poprzedniej wersji wiec musiałem zarchiwizować starą i rozpocząć zapis w nowej. Juz wiem, ze zostanę w E: D na kilka dni. Czas wracać do bańki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...