Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

1 godzinę temu, stach122 napisał:

 

A ja zrobię wyjątek i w Andromedzie nie będę z nikim robic wątku miłosnego.

 

Ta, jasne. Zobaczyłeś w trailerze że się całują, już ci stanął i pewnie zaczynasz już myśleć, jak tu podejść turiankę.

Oczywiście biorąc pod uwagę twoje doświadczenie w trylogii Mass Effect, na pewno Andromedę przejdziesz kilkukrotnie, sprawdzając nawet związki facet-facet (Kath approves).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Poradziłem sobie w zmodowanym New Vegas z randomowymi crashami. Okazało się, że przegiąłem z ilością contentu. :P Mój wiekowy lapek przy próbach ogarnięcia rozbudowanych miast dostawał zawału. Zmniejszyłem wyświetlanie się obiektów. Teraz jest jak na konsoli. XD Ale muszę jeszcze ogarnąć, dlaczego mnie wyrzuca do pulpitu za każdym razem jak chcę spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SilentBob napisał:

Ta, jasne. Zobaczyłeś w trailerze że się całują, już ci stanął i pewnie zaczynasz już myśleć, jak tu podejść turiankę.

Oczywiście biorąc pod uwagę twoje doświadczenie w trylogii Mass Effect, na pewno Andromedę przejdziesz kilkukrotnie, sprawdzając nawet związki facet-facet (Kath approves).

Czemu mnie traktujesz jak jakiegoś gimba, mnie ta scena w ogóle nie ruszyła. Cała trylogie jak przechodziłem to tylko z (4 razy) Liarą :P. Raz z Talią, raz z Ashley oraz raz bez romansu.  

Dobra, MOŻE ale na pewno nie będę sprawdzać związków homo :v, turianka najmniej mnie tam interesuje, do asari z tymi paskami można się przyzwyczaić.

Aż mi się zachciało znowu grać w ME a nadrabiać inne tytuły bym musiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem z Dark Souls. Zainstalowałem, zacząłem grać, stwierdziłem że kilka rzeczy jest nie do zaakceptowania. Nafiksowałem (obsługa pada, pomijanie logo, podkręcona grafika) i zaczęła się sypać. Usunąłem DSfix, wywaliłem save'y, przeinstalowałem - dalej wywalało przy wczytywaniu. Dałem sobie spokój.

Jakiś rok później, jak już zapomniałem o sprawie, zainstalowałem grę i zrobiłem prawie dokładnie to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko chodziło na 60fps, czasami spadało do 40. Aaaaaleeee... Jak zaczęło wczytywać dodatkowe obiekty i NPC (które bardzo fauny nie lubią, z wzajemnością), to gra mi się zawiesza. Czasami od razu wyskakuje do pulpitu. W akcie desperacji dałem ustawienia grafiki na minimum i zaczęło działać super płynnie. Stąd wiem, że to nie konflikt modów, tylko wiekowy sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo Forzy Horizon 3 i się zakochałem w tej grze, teraz przed kupnem powstrzymuje mnie tylko zaporowa cena 240 zł, znaczy kupiłbym jakbym nie kupował sagi Wiedźmina. A już sie szykują kolejne wydatki w postaci South Park i prawdopodobnie też Mass Effect ;v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@voda22

Geee, nie mam zielonego pojęcia

Znalezione obrazy dla zapytania Dragon Age Inquisition sera face

Znalezione obrazy dla zapytania Dragon Age Inquisition sera face

W sumie na pocieszenie warto dodać, że napisani są znacznie gorzej niż wyglądają 

Cytuj

“He is a ghost in the shadows, walking unnoticed through crowds. He can slit an enemy's throat before they even realize he's there, and slip away, never to be seen again. Those few who do notice him soon forget he ever existed… and Cole isn't certain that he does exist.

CRAAAAWLING IN MY SKIIIIIIIN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, stach122 napisał:

murzyn dla poprawności politycznej.

Nah. Chodzi bardziej o to, że ta różnorodność jest robiona strasznie średnio, bo mamy galaktykę z obcymi a Bio dalej koncentruje się na seksualności postaci i kolorze skóry, oczywiście tylko ludzie jako rasa, którą możemy grać. Ta laska z krótkimi włosami będzie bi (5 lat wśród komandosów Asari, makes u think  ;)), ale prawdą jest, że drużyna od ME1 stawała się bardziej różnorodna, a Bioware od pierwszego biseksualnego elfa w Dragon Age Origins przeszło całkiem daleką drogę.

Nie przeszkadza mi to zupełnie, ale czasem czuje, że jest to wciśnięte na siłę. Trochę krinczuje w duchu jak przypomnę sobie tego tokena z ME3, którego imienia już nie pamiętam, który tak ładnie musiał wcisnąć graczowi do gardła, że TO JEGO MĄŻ NIE ŻYJE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, b3rt napisał:

Trochę szkoda że po raz kolejny cała rozmowa na temat gier Bioware sprowadza się do spraw seksualnych i koloru skóry :/

Hej b3rt, ale oni do tej pory nie pokazali NIC innego poza jednym gameplayem na którym już się czepiałem do animacji postaci. Walkę ledwo co, eksploracji praktycznie nic nie pokazali. Jeśli mam komentować zawartość trailera z wszystkimi cheesy one linerami pokroju "we have a Krogan" albo głównego złego to w sumie nie ma o czym gadać. Mamy właśnie tylko wygląd i jakąś mętną charakterystykę drużyny (lub jej części) i nic więcej, no to na czym się tu koncentrować? 

W ogóle wygląda na to, że fajną historię o lataniu po planetach i przygodach zamienili znowu na jakąś bzdurę z głownym schwartzcharakterem Archonem, czy jak mu tam było. Szkoda trochę. 

Z tego co widzę Andromeda ma problem z przekonaniem nawet najbardziej zagorzałych fanów serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Azjatów w ich grach jako towarzyszy nie widzę. Chyba tak dużo zrobili ich w Jade Empire, że już nie mogą na nich patrzeć. 

Ja bym jednak zagrał w tę Andromedę, bo gra nadętością na pewno nie zbliży się poziomu "trojki" i pewnie będzie bardziej taka jak dwójka, w którą, choć to klasyczne dla Bioware'u "przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę", grało mi się bardzo przyjemnie (nie raz zresztą). Postacie zrobiły swoje, Kaidan już nie żył, a Ashley nie było. 

Nie wiem tylko kiedy w to zagram, bo na razie nie mam na czym, a 21 marca będę biegał po Hyrule :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć że mimo wszystko z Dirta 4 nie zrobią masochistycznego symulatora jak to zrobili z Dirt Rally.

We’ve also got the much requested rally school, where you can learn and practise your skills and we’ve added a simpler handling model for those that have struggled with the level of simulation in DiRT Rally. That said, if you loved DiRT Rally’s simulation engine then you have nothing to fear. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, voda22 said:

Te mordy. Oni projektują je specjalnie, czy to nadal czasy Unreal Engine 3?

Widocznie potrzebują jeszcze kilka gier żeby ogarnąć Frostibte. Już w Inkwizycji część starych postaci dziwnie wygląda. W Andromedzie przynajmniej nie będzie tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MartiusGW napisał:

Widocznie potrzebują jeszcze kilka gier żeby ogarnąć Frostibte. Już w Inkwizycji część starych postaci dziwnie wygląda. 

Bzdura. Nieogarnięcie silnika może być winą źle dobranych shaderów, kiepskich efektów, ale tak tragiczne modelowanie i teksturowanie to tylko i wyłącznie wina niekompetentnych character artystów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa gra lesliego benziesa to "everywhere".

"Everywhere has a lot of traditional game mechanics, but we're going for something more that draws inspiration from, well, everywhere," Benzies told VentureBeat. "Players are getting smarter and require more from their games, and we want players to have the real freedom to live in our worlds in the ways they want to. We're aiming to offer a huge variety of game modes and styles that not only tell our stories but also enable players to live in the identities and adventures they most want to explore."

tutej wiecej:

http://www.gamespot.com/articles/former-gta-5-boss-reveals-incredibly-ambitious-sou/1100-6447293/

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...