voda22

Akademia CD-Action [GAMMA]
 • Zawartość

  2636
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  14

5 obserwujących

O voda22

 • Tytuł
  A BYWA TAK I TAK

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  gry komputerowe, historia, uniwersum Gwiezdnych wojen

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  - Metal Gear Solid 4- Alpha Protocol- seria Tomb Raider- seria Total War- Twierdza, Twierdza Krzyżowiec- Star Wars Jedi Knight III: Jedi Academy- Star Wars Empire at War- Medal of Honor Allied Assault (wraz z dodatkami), Pacific Assault
 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2014] Autor Blogowego Wpisu Roku

Ostatnie wizyty

46463 wyświetleń profilu
 1. Też wcześniej spróbowałem. Strzelanie znacznie przyjemniejsze, ale bieganie i skakanie to nie było to. Ogólnie, RotTR przydałaby się jakaś asysta celowania, chociaż delikatna. Niby jest obecna na normalnym poziomie trudności, ale nie zauważyłem jej działania (jak np. naprowadzające się strzały w Skyrim nawet przy K+M).
 2. Mam w domu dwa kable, podłączałem do różnych urządzeń, konsola, komputera, telewizor - nie wiem, może oba nie działają. Also, do komputera używam Speedlinka Torid, a ten ma analogi w normalnych miejsach.
 3. U kolegi oba pady ładują się normalnie. ???
 4. W końcu w Force Arena udało mi się opracować idealną talię dla Rebelii. Co prawda miałem Bodhiego Rooka, ale jego styl gry jest mocno defensywny i wymaga cierpliwości. Metodą prób i błędów zlepiłem świetną talię pod Jyn Erso. Ostatnimi czasy jej pasyw dostał buffa - organiczne jednostki z bronią dystansową otrzymują premię do ataku. Bonus ten jest aktywny cały czas, poprzednio działał tylko jeżeli mieliśmy mniej struktur niż przeciwnik. No i w ten sposób gra mi się dobrze, tym bardziej, że średnia zużycia energii talii wynosi 3.1 - w poprzednich zazwyczaj miałem 3,7, więc rzadziej mogłem przywoływać jednostki. Jak na razie 11 zwycięstw pod rząd! Jeśli nie liczyć jednego remisu.
 5. Wiem, ale nie zmienia to faktu, że w głowie mi się nie mieści ta cała sytuacja. Nie mam szczęścia do elektroniki.
 6. Ej, akurat w momencie kiedy w większość gier na PC (Rise of the Tomb Raider, Valkyria Chronicles, Dirt 3 i Rally) gram przy pomocy pada. Also, Łotr 1 w sklepie Merlin ma ekstra okładkę. Gdybym o niej wiedział szybciej, to kupiłbym wersję od nich.
 7. Teraz Dual Shock 3 nawet się nie ładuje. O co tutaj chodzi to ja nawet nie wiem.
 8. O jeny, nie potrafię zmusić Dual Shocka 3 żeby działał mi pod Windows 10. Trzeba się bawić w jakieś tryby, zmienianie opcji, aaaaa Nie cierpię tego.
 9. Meh, zepsuł mi się Speedlink Torid - akumulator się rozładował, ale nie mogę w ogóle go naładować - dioda nie świeci. Co prawda mam jeszcze DualShocka, ale... i tak szkoda.
 10. Też myślałem nad zmianą dysku na SSD, czy chociaż nad kupnem czegoś porządnego 7200 RPM. Problem w tym, że jednocześnie straciłbym dostęp do WIN10, bo kupiłem używanego laptopa z zainstalowanym i aktywowanym na firmę systemem.
 11. Jakie masz GPU, OAT? Bo też czasami zastanawiam się nad Titanfallem, a chyba nie ma triala jak z Battlefrontem.