Jump to content

MartiusGW

Forumowicze
 • Content Count

  327
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Dobra

1 Follower

About MartiusGW

 • Rank
  Człowiek

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

4,295 profile views
 1. MartiusGW

  Temat growy

  Może coś przegapiłem, w moim przypadku większość to było typowe "zabij, przynieś, pozamiataj" w identycznych lokacjach albo żywcem wyjęte z Mass Effect 3 odnoszenie losowych śmieci.
 2. MartiusGW

  Temat growy

  W praktyce to doslownie kopiuj i wklej kilku lokacji. Polecam ominąć większość zadań pobocznych, może będzie mniej bolało.
 3. MartiusGW

  Temat growy

  Virtue's Last Reward przeszedłem kilka lat temu na 3ds. Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors nie miałem okazji przez brak oficjalnego wydania w Europie.
 4. MartiusGW

  Temat growy

  Zero Escape: Virtue's Last Reward. Sam planuję później nadrobić pierwszą część serii (Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors) bo w końcu jest dostępna na pc. Z tego co słyszałem też brzmi dużo lepiej niż Infinite.
 5. MartiusGW

  Temat growy

  Nawet jeśli zignorujemy dwie poprzednie części to visual novel kosztujące pewnie procent tego co Infinite wykorzystuje podobne motywy w dużo ciekawszy sposób. Nawet potrafi sensownie użyć je w mechanice rozgrywki. Trochę to smutne.
 6. MartiusGW

  Temat growy

  W kilku zagranicznych sklepach o dziwo można trafić na mniej zabójczą cenę. Szkoda, że Square jest takie skąpe bo np. nowe gry od Namco jak God Eater czy Tales of Berseria można było kupić w przynajmniej jednym polskim sklepie taniej niż bezpośrednio na steam.
 7. Proponuję spojrzeć na ostatnio wydane przez EA gry jak Dragon Age Inkwizycja czy Titanfall 2. Oba tytuły nie oferują możliwości zmiany na język angielski, w poprzednich odsłonach była taka opcja. Żeby było ciekawiej Inkwizycja nie ma polskiego dubbingu w przeciwieństwie do drugiego Titanfall. Prawdopodobnie z Andromeda będzie tak samo jak ostatnim Dragon Age.
 8. MartiusGW

  Temat growy

  W takim razie coś zaczęło się psuć trochę wcześniej przy Dragon Age 2 skoro tam Bioware wymyśliło takie cuda jak nowy wygląd elfów i pomiotów.
 9. MartiusGW

  Temat growy

  Widocznie potrzebują jeszcze kilka gier żeby ogarnąć Frostibte. Już w Inkwizycji część starych postaci dziwnie wygląda. W Andromedzie przynajmniej nie będzie tego problemu.
 10. MartiusGW

  Temat growy

  I tak brzmi to lepiej niż obecny sprzęt nintendo gdzie nie ma nawet takiej opcji.
 11. MartiusGW

  Temat growy

  O ile zmieścisz się w ich limicie czasu złożenia wniosku nie powinni robić problemu (doba od uruchomieniu lub tydzień po zakupie jeśli gra nie była uruchomiona).
 12. Gamepad wii u ma jeszcze gniazdo do ładowania kablem, 3ds podobnie. Skoro poprzednie sprzęty oferują możliwość ładowania na dwa sposoby to raczej o tym nie zapomną. W przeciwnym wypadku korzystanie z tego poza domem rzeczywiście miałoby mało sensu.
 13. 3ds służy mi głównie do ogrywania tytułów od Atlus. Jeśli kolejne gry będą wydawać na tym to będzie można się zastanowić nad zakupem. Plus ewentualnie bonusy jak Monster Hunter na sprzęcie z dwoma gałkami.
 14. MartiusGW

  Temat growy

  Po wydaniu Sonic Lost World na pc ma to stanowczo za dużo sensu jak na SEGA.
 15. MartiusGW

  Temat growy

  Mniej więcej miesiąc aż Ubi nie ogłosi darmowej gry na październik.
×
×
 • Create New...