Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Godzinę temu, Felessan napisał:

Poza tym @Kathai_Nanjika powinnaś wiedzieć, że Team Fortress 2 ded gaem.

No wiem, ale i tak. :(

Godzinę temu, yojc napisał:

Zastanawia mnie po co ludzie robią takie tytuły i kto u licha je wspiera na Greenlightcie

http://store.steampowered.com/app/485870

1 znajomy już posiada tę grę:

2A03
5.1 godz.

 

Hmmmm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Felessan napisał:

Team Fortress 2 ded gaem.

Wytłumacz to ludziom, którzy regularnie mi trują dvpę "KIEDY TF2!?!?1one!" bo już mnie szlag trafia. Szkoda, że nie mogę ustawić słów powiązanych z TF2 na czarną listę w komentarzach pod YT, to same by sie kasowały :x

19 minut temu, emqi napisał:

>19,00

wew

nadal za drogo

 

5 minut temu, Kathai_Nanjika napisał:

1 znajomy już posiada tę grę:

2A03
5.1 godz.

 

Hmmmm.

To samo pomyślałem, nawet widziałem dziś jak jojec w to grał i zastanawiało mnie "dlaczego?" oraz "było w jakimś bundlu jako gratis czy chłopak nie ma co z piniendzmi robić?".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stillborn
Bebechy mają się tak:

Spoiler

-Droższe, żre więcej prądu i jest większe nawet od wersji fat

-CPU 2.1GHz zamiast 1.6GHz

-GPU 4.2 TFLOPy zamiast 1.84 (zegar 911MHz zamiast 800MHz, 36 jednostek obliczeniowych zamiast 18)

-Dodatkowy 1GB RAMu (gra może zarezerwować maksimum osiem)

-Trzy porty USB zamiast dwóch

-Optyczne wyjście audio (było też w fat)

Ale podczas gry różnic trzeba szukać niemalże z lupą, obstawiam że jeszcze trochę czasu upłynie zanim jakaś gra będzie wyraźnie lepsza na Pro.
Do tego klasyczny przykład problemów z pierwszą wersją jakiegoś sprzętu: nowy standard HDMI nie działa z niektórymi starszymi telewizorami, czasem nie działa HDR, a niektóre gry chodzą gorzej niż na PS4 (TLoU remastered, Deus Ex).

 

22 minuty temu, emqi napisał:

W praktyce no to na Pro nie klatkuje Last Guardian, a na Slimce tak.

W 1080p chodzi w stabilnych 30 klatkach, na 4K też potrafi przyciąć. A assety w tej grze pamiętają PS3 :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę po Sergim, bierz Slimkę i się nie przejmuj. Gry które wyszły na PS4 do tej pory są łatane w bardzo nieporadny sposób i zdarzają się problemy na Pro (W_D2, TLoU), część gier w ogóle Pro nie będzie wspierać (Project CARS, Wiedźmin 3) a nawet jeśli z czasem zaczną wychodzić gry które wykorzystają "moc" nowej konsoli to i tak szału nie będzie bo różnica w parametrach jest zbyt mała żeby zaoferować naprawdę widoczny skok jakości.

A tak poza tym to znalazłem pierwszy darmowy motyw do PS4 który mi się podoba. Z REZ, polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mają racje, ja o PS4 Pro pisałem raczej w kwestii przyszlych gier, bo to jednak jest mocniejszy sprzęt. A na Xbone jedyną grą która mnie interere jest nowa Forza Horizon.

Oslo wbilem pierwszą regenerację w Tajtanfallu, teraz mogę odblokowywac wszystko od nowa. A kredyty leżą i się kurzą, bo w sumie nie mam na nie pomysłu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZygfrydQ napisał:

DxXVMMp.jpg

@Rankin I dare you

Uważaj bo spróbuję, właśnie ukończyłem Dead Space 3 więc mam wolny "terminarz" :>

 

A właśnie, Dead Space 3. Po powtórnym przejściu moja opinia na temat podstawki trochę spadła, teraz uznaję ją za grę na poziomie mniej więcej dwójki. Natomiast Awakened DLC jest przede wszystkim wzrocowym przykładem jak pokazać wała wydawcy. Chcieli DLC? Dostali. Isaac i Carver przeżyli i wrócili? Przeżyli i wrócili. Jest szansa na sequel? Ni cholery. Biorąc pod uwagę zakończenie Awakened nie ma absolutnie szans na nowe Dead Space i biorąc pod uwagę EA to zdecydowanie lepiej niż dojenie serii jakimiś idiotyzmami pokroju ME Andromeda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...