Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Przed chwilą, MasterKondi napisał:

zwykły

Próbowałeś uruchamiać Skyrima jako administrator?

Idź do folderu z grą i sprawdź czy pliki Skyrim.ini oraz SkyrimPref nie są ustawione na "tylko do odczytu". Jeśli tak, odznacz. Restart steam.

Nie pomogło?

Usuń te pliki. Restart steam.

Nie pomogło?

Używasz modów? A Nexusa? Jeśli tak, wywal.

Nie pomogło?

Masz Radeona? Utwórz dla Skyrima profil w RadeonPro czy jak to się tam zwie. W przypadku GeForce, możesz spróbować zrobić to samo z poziomu Nvidia Experience czy jak to się tam zwie.

Cokolwiek z tego pomogło?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKOK so mam za sobą wszystkie trzy triale drugiej wyspy poków. Core squad to własna foka i zdobyty barterowo ognisty kocur, do tego dwa poki kontrujące następny challenge i dwa poki trenowane do awansu. Spośród zdobytych stworków mam m.in. trepli-jaszczurkę, roślinę-dominatrix i inną roślinę w garniaku, owada przypominającego autobus, oraz innego owada będącego odwrotnością topika. No i oczywiście garfielda i fabulous Dugtrio.

Pokepelago wydaje się być całkiem ok pomysłem, pokerefresh pozwala zaoszczędzić tonę lekarstw, a i dodge potrafi uratować skórę (gdy np. mój barney Bagon uniknął trzech z rzędu ataków totem salamence). Design nowych stworów raczej na plus, przynajmniej nie licząc gęby persiana i paru głupot typu opętany zamek z piasku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, stach122 napisał:

nie wiem czy będę mógł w stanie po nim zagrać w coś innego przynajmniej z tydzień.

Dobrze ci zrobi taka przerwa, a wolny czas będziesz mógł poświęcić na np. naukę ortografii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, voda22 napisał:

Wymagania sprzętowe Lara Croft GO. Nie wiem dlaczego gra z telefonu miałaby wymagać GTX 970, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt co jest w minimalnych. :P

Spoiler

1WE1vqt.jpg

 

Błąd w danych albo szukają naiwnych, bo gra chodzi w twardych 60 klatkach na laptopowym GT 740M. W końcu Unity, a i oprawa prawie-że-wektorowa.

Swoją drogą całkiem przyjemny tytuł jak na grę z kategorii "górna półka gier z poczekalni u dentysty".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie nadrobić Antichambera i wczoraj przeszedłem, a dzisiaj jeszcze dokończyłem ostatnie dwie opcjonalne zagadki. 

Kto miał ograć, ten już pewnie ograł wcześniej, ale mimo wszystko polecam. Można narzekać, że niektóre zagadki mi nie podpasowały (wszystkie związane z przesuwaniem bloków) albo że ktoś nastawiał się na jeszcze więcej tej całej escherowskiej geometrii (bo widziałem takie opinie), ale osobiście bawiłem się dobrze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz? Po początku, w którym trzeba się było przyzwyczaić, osobiście nie miałem większych problemów (choć oczywiście nad niektórymi rzeczami się nastałem). Albo nie zauważyłem że miałem problemy, bo oprócz już wspomnianego przesuwania bloków zagadki mnie raczej nie odpychały. Większy problem sprawiła mi mapa, bo nawet teraz nie jestem w stu procentach pewien gdzie co jest, biorąc pod uwagę jak ta mapa jest zbudowana.

W sumie teraz obejrzałem recenzję dla porównania opinii i mogę się zgodzić, że te czasem te opcjonalne zagadki mogą się mylić z tymi głównymi. Plus nie mam pojęcia, o co chodzi z tym zakończeniem. Takie 2deep4u. 

 

PS (mały spoiler z jednej z tych opcjonalnych zagadek):

 

Tak trochę zabawne, że za ostatnią zagadką, jaka mi została był tylko pusty pokój.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, stach122 napisał:

Wiedźmin 3 jest tak ... epicki że nie wiem czy będę mógł w stanie po nim zagrać w coś innego przynajmniej z tydzień.

Ah, to epickie zbieranie pytajników i 10 minutowe bieganie pomiędzy punktami A i B.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w devil doges wykręciłem 190 sekund, ostatnie 40 usiłując urżnąć tę cholerną skolopendrę, muszę wypracować na nią taktykę, a przynajemniej więcej taktyki niż "urżnąć najpierw pchłę"

to oznacza że mam rekordowy wynik spośród znajomych steam, kto teraz będzie mnie motywował do bicia czasów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stach122 napisał:

Ale po drodze można podziwiać piękno świata. W żadnej innej grze nie ma tak dobrze zrobionego.

Mało grałem w W3, ale to co widziałem jest akurat brzydkie. Te łąki porośnięte krzakami i brzozami. Mam takie coś za oknem.

inb4 wierność historyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...