Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ale tak naprawdę prócz słynnego 3D, to aż takie złe nie było.

Może za dużo gram w dobre gry, ale jak na mój gust wszystkie 2D Bubsy były zwyczajnie słabe.

Cóż, ja zagrywałem jako młodzik w śmieciaki za "5 zeta" w gazetce, więc pewnie standardy mam mocno zaniżone.

Ale grywalne to było, trochę zabawy też z tego było, więc aż takie złe to nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TLoU jest stosunkowo długie. Nie jestem nawet w połowie (znaczy się chyba) całej gry, a szczerze powiem, że rozgrywka zaczyna mnie już nużyć. Do tej pory raczej Joel i Ellie odkryli już wszystkie swoje karty i niczego nowego nie zaprezentują, przez co dotrwanie do końca historii będzie ciężkie...

A było tak fajnie na początku. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka. THPS5 dostał nowego patcha. Waży 8 GB (day 1 chyba też tyle miał). Biorąc pod uwagę oceny i inne opinie, można było sądzić że nie będą nawet próbować, a tu proszę.

http://www.eurogamer...ly-been-updated

Współczuję tym, którzy myślą, że po nim PS5 będzie grywalny. :/

O ile w ogóle ktoś taki jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do B:I to właśnie głównie na te dwa "Burial..." patrzyłem. Oki, dzieki za info. Chyba w takim razie odpuszczę, bo raz, że skradanie mnie średnio rajcuje, a dwa, że po zachwytach nad tymi dodatkami, oczekiwałem ciekawej fabuły godnej poprzednich części. Może kiedyś, jak ten season pass będzie za 5ojro.

Mówisz masz, na Win/MacGameStore jest Season Pass do BS:I za $5 i do tego 5% rabatu (kod pcgames5off lub macgames5off). Choć i tak z obecnej promo mnie bardziej zainteresował Broforce za $3,74 ($3,55 wliczając rabat). W końcu jakaś w miarę sensowna cena :P

Jest też Tales from the Borderlands za $6,24 + rabat ale kto normalny by w to grał

//edit: jednak rabat tylko przy zakupie minimum dwóch tytułów :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...