Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Tego to się nie spodziewałem - dostałem zaproszenie na zjazd. o_O Bardzo dziękuję, ale niestety od pierwszego do trzeciego sierpnia rezyduję w Jarocinie, a siódmego uderzam na Mejden. Ni ma czasu, ni ma kasy. Może za rok? Anyway, have fun...

EDIT:

Oczywiście pokiełbasiłem Woodstock z Jarocinem... Anyway, kasy nie ma tak czy owak.

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem niespodziewanego zapka. Po pierwsze, dzięki za wyróżnienie/ zaproszenie ;)

Czy się pojawię? Robię wszystko co w mojej mocy, by być. Ale jednoznacznej odpowiedzi, niestety póki co nie mogę udzielić, więc dołączam się do pytania Białego, do kiedy trzeba potwierdzić przyjazd?

Jako, że to mój pierwszy zjazd (jeśli się uda), mam też kilka wstępnych pytań. Tzn. całe 2.

1) Ile tak +/- osób jest na zjazdach?

2) Jedzie kto z Warszawy? Jest szansa, żeby się zbić w grupę i razem zrobić najazd na Śląsk?

Edytowano przez vainqueur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... czemu nie pojawiasz się we Wrocławiu? Raz rozumiem, dwa rozumiem ale trzy razy? Boisz się spotkania z innymi forumowiczami, masz inne przekonania religijne, inaczej zaplanowane wakacje czy po prostu "nie jara" Cię taka wycieczka?

Tak. ;-)

A szczerze mówiąc - nie chce mi się, bom leń i tyle. Poza tym jak zawsze cienko u mnie z kasą, a takimi umiejętnościami, jakie ma Feo, niestety nie dysponuję. :] No i tak jak kolega 47 wybieram się siódmego na Maidenów, et cetera, et cetera.

Może za rok? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vainquer - najazd na Dolny śląsk! :P

Bardzo się cieszę z zaproszenia, mieszkam obok Wrocławia, mam tam rodzinę, ale niestety chyba mnie nie będzie :( Raz że kasa, dwa że rodzice, trzy że muszę dopilnować formalności ze szkołą średnią. No ale liczę na otrzymanie wyróżnienia za rok ^^

P.S - Do kiedy potwierdzenie? Bo może się coś zmieni :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie, wygląda to tak: potwierdzenia to rzecz drugorzędna, to nie jest obóz wędrowny. Znacznie lepiej będzie jeśli w ogóle nie wyślecie wcześniej potwierdzenia i pojawicie się, aniżeli mielibyście potwierdzić a potem się nie pokazać.

Kwestia z Piastem jest taka, że nigdy się jeszcze nie zdarzyło by nie było tam wolnych miejsc. Toteż potwierdzenia raczej są związane z możliwym wydębieniem zniżki grupowej aniżeli z samym noclegiem. Jeśli jednak ktoś chce być sprawiedliwym wśród narodów tego świata to niech potwierdzi do końca czerwca, ewentualnie w pierwszych dwóch tygodniach lipca.

Jedzie kto z Warszawy? Jest szansa, żeby się zbić w grupę i razem zrobić najazd na Śląsk?
Z Wawy zawsze jedzie mniejsza bądź większa kupka, ops, grupka. Polecam się organizować wokół Shadow, powiedziała, że w tym roku będzie choćby się waliło i paliło. Pereł, jak z tobą?

Ile tak +/- osób jest na zjazdach?
Średnio 20-30.

Cardiego, ostatniej nocy, w jednym lózku
Nie przypominam sobie niczego takiego. To musiał być Feo albo worki z piaskiem. Albo wszystko naraz.

zapewne za nami przybyłaby osoba, która posta tutaj nigdy nie napisała. Czy obecność tejże osoby stanowiłaby jakiś problem?
Żadnego, jeśli za nią ręczysz. No i przypominam, że zjazdowy klimat jest dość specyficzny i osobie, która nigdy się tu nie pojawiła może być trudniej złapać wspólny język.

Ja także potwierdzam.
Odbiór czy swój przyjazd?;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wawy zawsze jedzie mniejsza bądź większa kupka, ops, grupka. Polecam się organizować wokół Shadow, powiedziała, że w tym roku będzie choćby się waliło i paliło. Pereł, jak z tobą?

Jakaś reprezentacja zawsze jest ;). Dwa lata temu akurat w pojedynkę wpadałem z Wawy.

Jeżeli chodzi o ten rok, to wyjazdy ułożyły mi się szczęśliwie. "Konkurencyjny" kończy mi się 30 lipca, więc zrobię małe przedłużenie i wpadnę na początek zjazdu. Zostanę na 2, bądź 3 noce. Tak wiec możecie na mnie liczyć :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łezka się w oczku zakręciła jak zobaczyłem priva o nazwie zaproszenie. Co jak co, ale bardzo przyjemna niespodzianka. Na dzień dzisiejszy byłbym chętny jednak do końca czerwca postarałbym się ostatecznie potwierdzić mą decyzję. Co do grupki, która rzekomo wybiera się z Wawy to nie głupi pomysł, gdyż z Wrocławiem na razie mam wspólne to, że raz przez niego przejeżdżałem, gdym bękartem małym był. W grupie jak wiadomo raźniej, chociaż wcale do Warszawy blisko nie mam, ale już ten raz człowiek mógłby się poświęcić. Problem kasy myślę, że w lipcu rozwiązałby się, bo jak są wakacje to można coś zarobić. Niepewnym faktem pozostawałoby też to, że raczej nie spędziłbym tam wszystkich dni, bo jak wiadomo im dłużej tym więcej plnów trzeba. Poczekamy zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem niespodziewanego zapka. Po pierwsze, dzięki za wyróżnienie/ zaproszenie ;)

Czy się pojawię? Robię wszystko co w mojej mocy, by być. Ale jednoznacznej odpowiedzi, niestety póki co nie mogę udzielić, więc dołączam się do pytania Białego, do kiedy trzeba potwierdzić przyjazd?

Jako, że to mój pierwszy zjazd (jeśli się uda), mam też kilka wstępnych pytań. Tzn. całe 2.

1) Ile tak +/- osób jest na zjazdach?

2) Jedzie kto z Warszawy? Jest szansa, żeby się zbić w grupę i razem zrobić najazd na Śląsk?

Ja jadę!!! To powinno Ci wystarczyć. 8)

I pewnie zostanę na jakieś 4 dni, zależy jak tam mi się praca ułoży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostałem wybrany do ok 30 osobowej grupy, spośród 50tys. osób? Jak Neo normalnie ^^

Może urobię rodziców(tak, niestety nie mam dowodu jeszcze) i wpadnę. Kasa jak wcześniej przypuszczałem, to nie będzie problem, wakacje są dobrym pretekstem do odwiedzenia rodziny ^^ A dojazd to 5zł xD

P.S. - Jak to było z tym łóżkiem w końcu? Feo, worek piasku czy co? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer -> Zaproszonych jest znacznie więcej niż wspomniane 20-30 osób, tylko nie wszyscy przyjeżdżają (jak np. ja przez ostatnie 2 lata...).

Zaproszenie doszło, dzięki :-) Standardowo: prawdopodobnie będę, ale jak to wyjdzie, to się okaże. Choć wakacyjne plany omijają początek sierpnia i jestem pod dużą presją (mniejsza o konkrety:P) aby jechać, więc szanse są całkiem spore. W końcu do trzech razy sztuka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie to nie wiem póki co.

Tak czy siak 25 Lipca kończy mi się siedzenie w okolicach międzyrzecza [poj Lubuskie] skąd mam ok 230km do Wrocka, ewentualnie z Łodzi podobnie. Bardzo mi się podoba taki szalony plan by skoczyć do Wro na jakieś 2-3 dni, a potem wsiąść w pociąg i pojechać w góry, ale to wiązałoby się niemalże z brakiem jakiegokolwiek ekwipunku przy sobie. No i przeszła mi przez myśl trzecia myśl by wziąć przykład z paszczaka (kliknijcie w link a się dowiedzie ocb), ale w tym wypadku chyba najpierw musiałbym mailnąć lub zadzwonić do tego "hotelu" całego coby dowiedzieć się jak z trzymaniem tam swoich ukochanych jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór czy swój przyjazd?;p

Uuu... Tricky... Na razie odbiór. A z przyjazdem sprawa jest dwuznaczna - z jednej strony lepsza niż poprzednio, a drugiej strony gorsza. Lepsza, bo mam swoją kaskę i na weekend (od piątku wieczora do niedzieli) wypad nie powinien być problemem, ale... Może być z tą kasą kiepsko i z czasem przez ślub, który mam 23 sierpnia. Jeśli nikt mi nie zorganizuje, to po prostu powiem lubej, że jest to mój wieczór kawalerski i będę ;)

Whoa, gratulacje! - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrać 30 osób na tym forum... mogłoby być trudno ;p selekcja się jak widac 'sama dokonuje'. Ciekawy jestem czy znajde sobie mieszkanie we Wrocku (znaczy już mam tylko nie wiem czy wypali), jeśli tak to zawsze mozna kogoś przenocować :P (jakby jakimś cudem brakło miejsc na nocleg :D) Moze w tym roku zjawi się nie 20-30 osób tylko 130 :D

PS. Qbuś a nie zapraszasz przypadkiem jakichś forumowiczów na wesele ? xD :D Chętnie byśmy ci zaśpiewali 'on jest temu winien ...' a potem GORZKO :D

Edytowano przez !Gacek!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zapa, miło mi ;) Nie wiem czy się zjawię, ale planuję. Wszystko zależy od stanu portfela i czasu (Iron Maideeeen) (Jak się uda to bym wbił z Białym102 który odwiedza mnie w wakacje..) Jedzie ktoś jeszcze z Lublina? Tak o, żeby było weselej w czasie podróży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznajomość Wrocka nie jest problemem - ja na pierwszym zlocie doszedłem sam do Orange Hostelu mając potężne problemy z... ci co byli, pamiętają zapewne z czym :D Gdyby Cober tu jeszcze pisał, to ponownie podziękowałbym mu za prezent:P A teraz jest dużo łatwiej, bo nasz hotel jest dokładnie po przeciwnej stronie ulicy, przy której lądujecie na PKP. Po drodze mija się tylko półmetrowe zapiekanki i nie trafić po prostu nie można :P

Qbuś, znaczy, że 21. sierpnia mamy II zlot w BDG, right? Polter musi być, więc trzeba nazbierać szkła na 22. ;)

A jak było z łóżkami nie pytajcie - co zlot coś dziwnego się z nimi dzieje, co zlot ktoś budzi się nie tam, gdzie trzeba;P Pewnie to wina łóżek - może, podobnież jak krzesła, wykonane są z tajemniczej substancji o nazwie PRL? <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Rozmawiałem z rodziną, może będą i mnie przenocują. Zostali tylko rodzice do urobienia :P

Więc jeśli zobaczycie dziwnie wyglądającą postać, która będzie szła w waszą stronę i zacieszała jak dziecko. To mogę być ja ^^

Mam takie pytanko, może ktoś opowiedzieć, jak było na poprzednich zjazdach?

Hmm. Zdecydowanie raczej nie. - CRD

>>No pewno, nikomu nie możemy wspomnieć o tych krwawych rytuałach ku czci mrocznych bóstw... [k0n]

wies.niak - zepsułeś dziecku radość z VIPostwa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet słyszałem żale "Gofer dostał, a ja nie (bluzgu, bluzgu, nie mam mózgu)" A więc... Ciesze się ^^ i mam takie pytanko, uczestnicy zjazdu mają bardziej rozbudowaną wycieczkę, niż zwykła grupa turystyczna?

EDIT

Wycieczkę po redakcji :P

Pozwolą ci wejść do toalety jak będziesz potrzebował - wikiyu

Edytowano przez wiki-yu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "wycieczkę do redakcji" to sobie przypominam masówki zdjęciowe z Eldem :) Kogo bierzemy w tym roku na sesję fotograficzną? B-)

jak krzesła, wykonane są z tajemniczej substancji o nazwie PRL?

Hehe, tak - takich krzeseł to szukać ze "świecą" :) Podobno teraz mają krzesła robione w NL :)

A jak było z łóżkami nie pytajcie

Właśnie - tak mi się przypomniało, z racji tego że zaraz po zlocie zmykam do Francji/Holandii a wcześniej robię w końcu to zakichane prawo jazdy - będę ograniczony z leksza finansowo. W takim układzie z chęcią bym poszedł na taki układ jak z A.L'em w tamtym roku. Z tych czy innych przyczyn budzi się we mnie Feanorski sposób na życie :)

Od razu mówię, że nie bardzo mi się to podoba. Nie ty jeden masz problemy z kasą, a jak tak dalej pójdzie to w końcu wszyscy zechcą przyjeżdżać na krzywy ryj. Jeden Feo to i tak dość. - CRD

Btw. pamiętacie?

- Przepraszam - czy pan tu mieszka?

- Nie, ja mieszkam w Mrągowie

:D

Edytowano przez Cardinal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za otrzymane zaproszenie, ale czy się pojawię, to już decyzja "siły wyższej" :P. Niestety, przez pierwsze miesiące pracy na etat nie przysługuje ani jeden dzień urlopu :(. Jeśli miałbym akurat podczas zlotu dwa dni wolnego, to mógłbym się z kimś zamienić i się na te parę dni pojawić. Czy się uda? Nie wiem :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przyjmij te ofiare, o Czarny Panie za zrealizowanie zyczen moich... ze, co? podwyzka? Rzad nalozyl na bylych UB 22% podatek od korupcji? Zdzierstwo...

a wiec tak: zaproszenie dostalem, bardzo sie ciesze, jesli wyslaliscie przez przypadek to juz za pozno, na 90% bede, ale ostateczne potwierdzenie dam gdzies pod koniec czerwca/ w lipcu.

Cardinal - "specyficzny"... dobrze ujete, nie ma co. Ciekawe, czy Pzkw tym razem przygotuje wiecej kanapek <pu>.

Gofer - nie mozemy opowiedziec, zeby moc nazwac sie prawdziwym mezczyzna pewnych wstrzasow trzeba doswiadczyc osobiscie.

Nie moge sie juz doczekac by zobaczyc wasze buz... wroc... nie moge sie juz doczekac by znow sie z wami spotkac (bo patrzenie na was, z wyjatkami w postaci plci piekniejszej, to akurat watpliwa przyjemnosc <pu>).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli zobaczycie dziwnie wyglądającą postać, która będzie szła w waszą stronę i zacieszała jak dziecko. To mogę być ja ^^
Zaś jeżeli ty zobaczysz bandę dziwnie wyglądających postaci, która będzie poruszać się w nieznanym nawet im kierunku i zacieszać jak dzieci, nie wiadomo z czego, to na pewno będziemy to my.

Co zaś do wycieczki po redakcji, to nie raz dane nam było spotkać się ze Smugglerem, udało się też wyciągnąć raz EGMa na colę, także pewnych dodatkowych atrakcji, niedostępnych dla zwykłych śmiertelników, pewnie i tym razem, spodziewać się można;)

Co do sesji Obi, to mam foto z SMG, z bodaj pierwszego zjazdu:P Teraz pewnie też się coś zmajstruje.

A krzyworyjce Cardioszu są zawsze i pewnie będą na wszystkich zlotach:P Ale ja co najmniej raz tak zlot przeżyłem, że tylko na noclegi miałem, to i nie narzekam;) W każdym bądź razie, jeżeli nie będziesz za całą imprezę wymagał opłat z góry przelewem, to tego nie unikniesz.

Edytowano przez BROWAR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak otworzyć jakąś fundację która bedzie zbierała kase na zloty dla forumowiczów ;p Ja mogę ja prowadzić bo wiecie... słyszałem ze na tym mozna niexle zarobic ;p ;)

Tak BTW ... a będe mógł np wpadać do was (forumowiczów na zjeździe) powiedzmy każdego dnia po robocie? Bo nie wiem czy będzie w ogóle możliwość załatwienia sobie wolnego... ( o ile robota w ogóle bedzie, wszystko na razie w fazie negocjacji ;p )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przepraszam - czy pan tu mieszka?

- Nie, ja mieszkam w Mrągowie

Nie wiem o co ci chodzi : - )

Jak byłem pewny na stówę że się zjawię, tak teraz pojawiło się małe aleale. Prawdopodnie będę jechał do Chorwacji 3 czy 4 sierpnia, a może nawet drugiego. Pamiętacie nieoficjel, jacyś chętni jakby cuś? B) Ino pytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że nie bardzo mi się to podoba. Nie ty jeden masz problemy z kasą, a jak tak dalej pójdzie to w końcu wszyscy zechcą przyjeżdżać na krzywy ryj. Jeden Feo to i tak dość. - CRD

Trochę musiałeś mnie opacznie zrozumieć. Nie chodziło mi o krzywy ryj, tylko pewne wymiany łóżkowe, które w ten czy inny sposób pozwalają na oszczędzenie paru groszy :)

Nie wiem o co ci chodzi : - )

To Ci z chęcią przypomnę. Słowa kluczowe: "ekipa" ; "portier" ; "powrót" . Teraz już wiesz? ;)

Ps. czy robić jakieś zakupy przed zlotem?

Edytowano przez Obi-San
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...