Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

ak czy inaczej postaram się skorzystać z zaproszenia Cardiego i odwiedzić w czasie adwentu lub najpóźniej postu (jestem w tej chwili barmanem na dyskotekach) ekipę w Krk, a trochę ich tam jest. Jedzie ktoś ze mną? Żeby nie było, Cardi nie mówił nic o osobach towarzyszących, więc jakby co nie gwarantuję wam noclegu u niego Razz Choc na dobrą sprawę, jak przekonaliśmy się w Poznaniu, noclegownię może zastąpić dowolne miejsce (np. szatania), gdzie można składować plecaki Cardiosza.
To może lepiej w ogóle zaczekać, aż Cardi wystawi oficjalne zaproszenie dla wszystkich? ;]
Organizuje zjazd w moim domu Smile Śpicie gdzie chcecie, jecie co macie wpadacie kiedy wam się podoba Smile zapraszam Smile (Forumowiczki mają zapewnione podgrzewane łóżko i wyżywenie w lepszym standardzie)
To może po prostu urządź sylwestra, a pochodne węglowodorów niech każdy sobie załatwia we własnym zakresie :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Zap ma -10 do all stats za to, że musiałem się tłuc 40 minut tramwajem w takim stanie i o tej porze:P
Ty się ciesz, ja miałem 7h pociągiem, hehe. Ale generalnie dobrze, że zostałem - poprawiłem jeszcze bibą w pon i do dziś odsypiam ;]

Czuję się wywołany do tablicy.

Jeśli chodzi o bibę w KRK to opcja przenocowania jest - ale musielibyśmy się umówić wcześniej co i jak. Z forumowym Sylwkiem jeszcze nic nie wiem, na razie nie mam żadnego zaproszenia na akademiki, a to byłaby jedyna opcja, by zrobić jakiś forumowy wjazd.

Chyba że... <szturcha łokciem Feo> Może ty coś wymyślisz, majster? Tylko żeby nie wyszło tak jak w zeszłym roku <kiwa paluszkiem>. Ty załatwiasz plejs, ja załatwiam wsparcie: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...=1196377692.059

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz? Mówiłem, że masz zostać. Paulina też mówiła. Nawet Zapp, dopóki nie wpadliśmy mu na chatę, był za :D

A na Sylwka jak mówiłem, wpadajcie do mnie do Anti. Rezerwować lożę? :D Możecie dostać nawet tę, z której tak dumny był WFL jak wpadł popływać U-Bootem...

Feo - adwent to będzie jakoś tak od tej niedzieli do Bożego Narodzenia, a post to mniej więcej miesiąc poprzedzający Wielkanoc. Ale nie wiem kiedy będzie ta ostatnia, zapytaj Googli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post to mniej więcej miesiąc poprzedzający Wielkanoc. Ale nie wiem kiedy będzie ta ostatnia, zapytaj Googli.
Stawiam na następny dzień po Wielkiej Sobocie.
A na Sylwka jak mówiłem, wpadajcie do mnie do Anti. Rezerwować lożę?
Znaczy jak, tak aż do odległych Pikuśnic? ;] I nie jestem pewna, czemu zapraszasz tam zjazdowiczów... no, chyba, że nie ty tam sprzątasz i odpowiadasz za szkody xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to w czasie PGA odbyło się małe spotkanie, po którym zresztą Zap brutalnie wyrzucił Cardiosza i mnie z domu o 7 rano
Widzisz? Mówiłem, że masz zostać. Paulina też mówiła. Nawet Zapp, dopóki nie wpadliśmy mu na chatę, był za

Już nie rób ze mnie jakiegoś pieprzonego marudy :D Jak się kładlismy o 6 spać to nadal miałem ambitny plan pojawienia się na wykładzie o 17 (oczywisice nic z tego nie wyszlo bo wstalem juz w nocy ;) ), dlatego delikatnie ci zasugerowalem zebys sobie poszedl^^

A ja na sylwestra niespecjalnie się pisze, bo mi sie z kasa ostatnio krucho zrobiło z róznych powodów, więc zadowole się prawdopodobnie jakąś domówką na miejscu =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post to mniej więcej miesiąc poprzedzający Wielkanoc. Ale nie wiem kiedy będzie ta ostatnia, zapytaj Googli.
Stawiam na następny dzień po Wielkiej Sobocie.

>>> Patrzcie ją, jaka mądrala się zrobiła :P

A na Sylwka jak mówiłem, wpadajcie do mnie do Anti. Rezerwować lożę?
Znaczy jak, tak aż do odległych Pikuśnic? ;] I nie jestem pewna, czemu zapraszasz tam zjazdowiczów... no, chyba, że nie ty tam sprzątasz i odpowiadasz za szkody xD
Po pierwsze, to lokal jest ubezpieczony (^^), po drugie za wszlekie szkody odpowiada Pinio & spółka, więc nie boję się tam wpuszczać kogokolwiek :wink: A że sprząta moja siostra, to syf jaki tradycyjnie zostawicie też niewiele mnie obchodzi:P

Delikatnie powiadasz Zapciu... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizuje zjazd w moim domu Smile Śpicie gdzie chcecie, jecie co macie wpadacie kiedy wam się podoba Smile zapraszam Smile (Forumowiczki mają zapewnione podgrzewane łóżko i wyżywenie w lepszym standardzie)

Jasssne.. wpadne koło sierpnia ;]

Postaram się zwieźć odpowiedniąilość browca ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby któryś hotel znów próbował nam się zwinąć sprzed nosa
A dokładniej: zamknął nam się przed nosem, i to dosłownie xD Proponuję zmienić termin zjazdu na początek lipca, albo co, bo jeśli kolejny przed nami zamkną, to rzeczywiście zostanie nam koczowanie pod namiotami w okolicach Wrocka :D

Swoją drogą - czy bylibyście bardziej chętni do Orange Hostels, czy do tego na przeciwko dworca? Pierwszy co prawda był o 8 zł tańszy, i nie hałasowały tam tramwaje, ale z drugiej strony - jak dobry był ostatni zjazd, nie trzeba chyba wspominać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zrobić w połowie września? I tak macie wakacje studenci, licealiści pójdą na wagary, gimnazjalistów i tak mama nie puści, wiec to idealny termin, po sezonie :D I bedziecie mieli okazję przytulić się ze mną <faja>

Całkiem pomysł niegłupi, szczególnie że we wrześniu powinno być jeszcze w miarę ciepło, co by nie trzeba było się ubierać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zrobić w połowie września? I tak macie wakacje studenci, licealiści pójdą na wagary, gimnazjalistów i tak mama nie puści, wiec to idealny termin, po sezonie I bedziecie mieli okazję przytulić się ze mną <faja>
Całkiem pomysł niegłupi, szczególnie że we wrześniu powinno być jeszcze w miarę ciepło, co by nie trzeba było się ubierać ;)
Mimo wszystko nie uwzględniono jeszcze jednej grupy - biednych maturzystów ._. I forumowiczów pracujących :P Do tej pory wakacje się sprawdzały, i przy takim terminie moglibyśmy pozostać :P Tylko może zaatakować Wrocław już w lipcu, kiedy jeszczxe hotele się nas nie spodziewają :>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Niziolka :P. W lipcu bylo by najlepiej, bo tak i juz :P

No dobra, ale pytanie czy do lipca wrócą nasi bracia i siostry ze zmywaka, pakowania cebuli czy innej opieki nad dziećmi. Ja raczej nie powinienem mieć przeszkód, jeśli chodzi o lipiec, aczkolwiek pracę mam i będę musiał mocno pościskać terminy. Moim zdaniem jeśli ma być w wakacje to tradycyjnie - przełom lipca i cierpnia i ewentualnie after w Cieszynie pod koniec sierpnia / na początku września.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale pytanie czy do lipca wrócą nasi bracia i siostry ze zmywaka, pakowania cebuli czy innej opieki nad dziećmi. Ja raczej nie powinienem mieć przeszkód, jeśli chodzi o lipiec, aczkolwiek pracę mam i będę musiał mocno pościskać terminy. Moim zdaniem jeśli ma być w wakacje to tradycyjnie - przełom lipca i cierpnia i ewentualnie after w Cieszynie pod koniec sierpnia / na początku września.

Seconded that. Ja osobiście mam wakacje w rozsypce póki co i wolałbym nie wtykać sobie jakoś w środek zbytnio niczego. Początek sierpnia przeboleję ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że jak do tej pory nie udało mi się stawić ani razu (:D), to jednak okres lipcowo - sierpniowy wydaje mi się lepszy, bo we wrześniu różnie być może - mam tu na myśli kampanię wrześniową :-)

Hehe to fakt, niekotrzy juz machaja biala flaga zeby we wrzesniu wytoczyc ciezsze dziala ;)

Ja tez dotad nie mialem okazji sie pojawic, ale jesli w tym roku nie zakloci tego jakas praca to na pewno wpadne, tym bardziej ze ostatnimi miesiacami tyle razy zwiedzilem trase dom-Wroclaw ze to bedzie jak przezjadzka, wiec ten problem odpada. Mam nadzieje ze jakos sie da wkrecic w ten zgrany kolektyw pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to fakt, niekotrzy juz machaja biala flaga zeby we wrzesniu wytoczyc ciezsze dziala ;)

Ja tez dotad nie mialem okazji sie pojawic, ale jesli w tym roku nie zakloci tego jakas praca to na pewno wpadne, tym bardziej ze ostatnimi miesiacami tyle razy zwiedzilem trase dom-Wroclaw ze to bedzie jak przezjadzka, wiec ten problem odpada. Mam nadzieje ze jakos sie da wkrecic w ten zgrany kolektyw pozdro :)

ja mam zaplanowany mniej więcej wypad 10 sierpnia, więc wtedy ja odpadam.ale jakby dac zjazd na sam początek sierpnia, to mi bedzie pasowac idealnie :P z jednego miejsca w drugie sobie skocze i po problemie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...