Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Tak BTW ... a będe mógł np wpadać do was (forumowiczów na zjeździe) powiedzmy każdego dnia po robocie? Bo nie wiem czy będzie w ogóle możliwość załatwienia sobie wolnego... ( o ile robota w ogóle bedzie, wszystko na razie w fazie negocjacji ;p )
To nie problem. Zawsze możesz też wykupić łóżko w hotelu i przekazać je dobroczynnie komuś, a samemu wpadać tylko na kilka godzin po pracy;P A gdzie zamierzasz pracować? Zawsze to my możemy wpaść do ciebie :D

WFL, ty zawsze gdzieś wyjeżdżasz, więc tym razem nas twoja Chorwacja nie obchodzi - przekaż staremu, że nie jedziesz.

Obi - po pierwsze misiu, to jak zwykle nie interesuje mnie twój prowiant (lepiej wyżebrywać zapiekanki :D), a po drugie z takimi pytaniami to bardziej na MF...

A ze słowem "portier" to i tak najbardziej kojarzy mi się słowo "winda"... No i trochę "okno" i "samochód", ale to już jakoś tak mniej miło wspominam ;P

Edytowano przez BROWAR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoa, gratulacje! - CRD

Ależ dziękuję z całego serca, panie Kardynale ;) Swoją drogą jeśli ktoś będzie chciał urządzić forumowy ślub, to mamy już osobę, która im go udzieli.

PS. Qbuś a nie zapraszasz przypadkiem jakichś forumowiczów na wesele ? xD :D Chętnie byśmy ci zaśpiewali 'on jest temu winien ...' a potem GORZKO :D

Hehehe... Gdybym był jakimś krezusem, to może kto wie. Tak muszę się ograniczać, że i z rodziną różnie może być. Ale tak to jest jak oboje rodziców ma po 3 rodzeństwa. Trzeba będzie robić selekcję i starać się nie doprowadzić do poobrażania się kogoś tam.

Qbuś, znaczy, że 21. sierpnia mamy II zlot w BDG, right? Polter musi być, więc trzeba nazbierać szkła na 22. ;)

Polter to chyba jeden z głupszych zwyczajów o jakich słyszałem, ale to tak na marginesie. Poza tym wesele nie jest w Bydgoszczy, więc możecie próbować mnie odnaleźć ;)

Mam takie pytanko, może ktoś opowiedzieć, jak było na poprzednich zjazdach?

Na niektórych było bardzo owocowo, na przykład. Banonowo, arbuzowo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie, postaram się pojawić, tylko pytanie o formę zjazdu, ma to aż tak luźną strukturę ? Chodzi mi o to, czy organizujemy się w jakąś grupę i wspólnie spędzamy czas, czy może każdy w swoją stronę ? Nie mam aż tak wielkich, praktycznie żadnych kontaktów poza forumowych, więc nie chciałbym sam snuć się po okolicy, wszak zjazd to zjazd ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r0l3k -> o formę nie ma się co martwić, praktycznie 100% czasu trwania zjazdu przebywamy w stadzie ;]

Dzięki za odpowiedź, jak już wspominałem, to na mnie możecie liczyć, oczywiście jeżeli nie wypadnie coś niesamowicie kolidującego z datą zjazdu.

Teraz pytanie tyczące się kwestii organizacyjnej, jedzie ktoś z Warszawy ? Jeżeli tak, to czy istnieje jakaś zbiórka owej grupy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie tyczące się kwestii organizacyjnej, jedzie ktoś z Warszawy ? Jeżeli tak, to czy istnieje jakaś zbiórka owej grupy ?

Czytamy, czytamy... http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...st&p=669635 :-)

I przede wszystkim http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...st&p=669714 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby kto chciał się tam zebrać z Wawy, to pisać.
Banananananananana weź.

Ludki moje prawiczkowe w zjazdach. Nie pytajcie jak jest, co robimy, czy jest jakiś plan etc. Nie ma żadnego planu, jedynym stałym punktem jest wizyta w redakcji. Generalnie cały zlot to jeden wielki spontan, każdy robi to na co ma ochotę albo namówią go inni :P Przyjedź, zobacz... a nie pożałujesz ] : - >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuje się tylko bezczynności :P No ale nie wiem, czy mogę jechać... Ja nie lubię piwa, co pewnie mnie eliminuje z listy potencjalnych kolegów... No ale na każdej imprezie jest taki Krzyś(imię przykładowe), który musi potem wszystkich do domu zabrać ^^

Kurdę... tyle kasy, na zobaczenie Smugglera... Taniej by wyszło, jakbym codziennie dojeżdżał do Wrocławia... To też jakiś sposób ^^ Idę liczyć koszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo - rowniez widze otrzymalem zaproszenie :D Niespodziewalem sie, jako ze ostatnio malo sie tu udzielam. Bardzo mi milo z tego powodu. Z potwierdzeniem przyjadzu jeszcze sie wstrzymam jednakze, bo jeszcze nie jestem za bardzo pewny mojej przyszlosci a jednak wolalbym juz pewny wszystkiego przybyc. Wiec poki co zawieszam decyzje (o ile mozna :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie. W zeszłym roku zawaliłem i wszytko wskazuje na to, że w tym również :D 1-3 sierpnia zamierzam headbangować przy Kreatorze i Vaderze na Brudstocku :)

A jeżeli by mi to nie wypaliło, to nie widzę przeszkód, by przy okazji odwiedzania Pauliego wpaść tam do Was na 2-3 dni ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli by mi to nie wypaliło, to nie widzę przeszkód, by przy okazji odwiedzania Pauliego wpaść tam do Was na 2-3 dni ;]

Co co co?! xDDD Czy ja o czymś nie wiem? ;x ( oczywiście żartuję =*)

Ja chciałem podziękować za niedostanie zaproszenia :]

Może zmotywuje mnie to do wyjścia z ciemnych czeluści "Królestwa metalu" :>

Edytowano przez Paulie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ To bardzo interesujące, bo mam cię na wstępnej liście.

Teraz zacznę się zastanawiać do kogo jeszcze nie doszło.

Generalnie jeśli jesteś osobą mającą więcej niż circa 0,5k postów, udzielasz się w miarę regularnie na forum i nie masz na pieńku z grupą trzymającą władzę (znaczy moderatorstwem), to są wysokie szanse, że powinieneś dostać inwajta. If not - daj znać a zaraz poszperamy w teczkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*szlocha*

Jestem wzruszony... No dobra, darujmy to sobie ^-^'

Dzięki za inv'a postaram się stawić, bo daleko nie mam :) W tamtym roku dałem ciała, bo po prostu mi się nie chciało :] Teraz mi się chce, bo jest dużo więcej osób, które mam nadzieje poznać w "rilu" :)

Edytowano przez Paulie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki moje prawiczkowe w zjazdach. Nie pytajcie jak jest, co robimy, czy jest jakiś plan etc. Nie ma żadnego planu, jedynym stałym punktem jest wizyta w redakcji. Generalnie cały zlot to jeden wielki spontan, każdy robi to na co ma ochotę albo namówią go inni :P Przyjedź, zobacz... a nie pożałujesz ] : - >

No... i to mnie utwierdza w przekonaniu ze bezie mi dane sie z wami spotkac. Skoro spontan to nie widze problemu żeby połączyć pracę ze zjazdem :D byle bym tylko mieszkał wtedy we Wro :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam więcej niż 10 postów, jestem kobietą... no i proszę, dostałam zaproszenie :D

O ile na trasę pociagowo/autobusową nie posypią się meteory, nie zaleje jej powódź, nie zniszczy wichura- pojawię się ;)

Żałuje się tylko bezczynności No ale nie wiem, czy mogę jechać... Ja nie lubię piwa, co pewnie mnie eliminuje z listy potencjalnych kolegów...
Ależ to jest tylko jedna z możliwości :P Uwierz, nawet wśród nas znajdują się abstynenci od wszystkiego ;)

Kurdę... tyle kasy, na zobaczenie Smugglera...
Nie, tyle pieniędzy, aby zobaczyć osobę, która twierdzi, że jest Smugglerem :P Przecież nie mamy pewności, czy grafik bycia nim nie wypada zawsze dla tej samej osoby na termin naszego przyjazdu :P

Swoją drogą - jak widać, przybywa mnóstwo nowych i płochych...czy wobec tego byłaby możliwość zamieszczenia gdzieś tu przez organizatorów spisu zaproszonych - oficjalnie lub na pw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to już chyba trzeci invajt, a zdziwił mnie jeszcze bardziej niż pierwszy, bo się ostatnio prawie nie udzielałem :D Poprzednie dwa kolidowały z innymi terminami (na początek sierpnia najlepiej wziąć urlop i pojechać nad morze/w góry, jak starsi), teraz pożyjem zobaczym. Na wakacje się tym razem nie wybieram, ale to jeszcze ponad miesiąc i zawsze coś może wypaść. Dlatego nie składam pewnych deklaracji i póki co zabieram się za organizowanie jakiegoś funduszu, bo kasą nie stoję ostatnio ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, zaproszenia były. Przegapiłem jakoś;] Na razie niczego obiecać nie mogę, ale jeśli tylko uda mi się wymęczyć parę dni wolnego w robocie, jestem na pewno. Pal licho kasę, niektórzy radzą sobie i bez tego (Feo=> :*) ;)

Właśnie - tak mi się przypomniało, z racji tego że zaraz po zlocie zmykam do Francji/Holandii a wcześniej robię w końcu to zakichane prawo jazdy - będę ograniczony z leksza finansowo. W takim układzie z chęcią bym poszedł na taki układ jak z A.L'em w tamtym roku. Z tych czy innych przyczyn budzi się we mnie Feanorski sposób na życie :)

To nie tyle był układ, co brak jednego łóżka. I więcej na to nie idę;]

r0l3k -> o formę nie ma się co martwić, praktycznie 100% czasu trwania zjazdu przebywamy w stadzie ;]

Cięzko jest zgubić grupę, jak grupa 4 dni siedzi przy stoliku i rżnie w karty;]

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jaki patałach wymyślił zlot zbiegajacy się w czasie z Bródstokiem ! Ludzie tyle razy wałkowałem żeby robić zlot od 3-4 Sierpnia @_@... Jezusie nazarejski, ! Znowu stawiacie mnie w kupopodobnej sytuacji wybóru ciężkiego ;/... Pewnie znowu Chimkocardiowy kolektyw mysleniowy maczał palce w tej dacie.. Ja wam dam papuśne grzyby! I jakie zaproszenia znowu były ? ja nic nie mam ;]

POSTUJE ZA PRZESUNIĘCIEM TERMINU na 3,4 Sierpnia zamiast 1szego @_@... Pozatym tym razem na 100% upewnijcie się za jakąś miłą lokalizacją, Orange hostel nad fosą to było coś.. bo ten hotelik koło dworca niby i jako taki ale to nie jest to ~! <tu kilkanaście linijek ARGH'ÓW i RZGRGRLW'WÓW>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...