Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Koledzy, zorbiłem akualizacje do wersji angielskiej i wszystko mi działa, mogę walczyć na koniu.

Tak że problem jest związany chyba z PL Cenegą.

Mam teraz wersję gry 1.6.87.0

Mam do Was ważne pytanie, czy wersja 1.6.87 różni się od 1.6.89 tylko tym, że te druga lepiej komunikuje się ze Steamem?

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Patch

Tak wnioskuje z powyższego linka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie chyba wstrzymam ze sciaganiem wersji angielskiej. I tak do weekendu za duzo czasu na granie nie mam, a przerwe z poprawnym dzialaniem skyrim wykorzystam na inne tytuly. Oby tylko cenega sie wziela do roboty i nie kazala nabywcom polskiej wersji Skyrim zbyt dlugo czekac na ponowna mozliwosc w zakupiona gre. A tak przy okazji - Cenega to chyba najgorszy polski dystrybutor, jedyny z ktorego obsluga klienta musialem sie kontaktowac na przestrzeni ostatnich kilku lat. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem wreszcie wersję PC (grałem a na x360, ale potem grę sprzedałem) i tu taka pupka jak widzę ... Steam ściągnął mi od razu PL wersję i mam brak dzwięku postaci, brak animacji poruszania się ... ech! Za to kocham PC :<

Zaintrygowało mnie to bardzo, w wersji na komputery, że wreszcie sa mody, a jak ostatnio przeglądałem filmiki na znanym nam portalu YouTube to aż mi szczęka opadła - ktoś stworzył Asgard z filmu Thor i wrzucił jako mod <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ alexiej

Właśnie, co tu PC ma do rzeczy. Jak to mozliwe ze masz od razu wersje PL, skoro w Skyrim jest wyraźny wybór miedzie PL, a ANG.

Grafika Skyrim na PC nic nie pobije, po prostu blaszak rzadzi i tyle. Nie wspomne już o modach, bo powyzej kolega Dexter666 już o tym napisał.

Zresztą mi po ang śmiga najnowsza wersja i to nie jest sama wina Bethesdy, tylko naszych rodzimych programistow najprawodopodobniej.

PS.

W ogole w tej jezdzie na koniu, najdziwniejsze jest to że bon dwureczna moge teraz trzymac w jednej rece, jesli jestem na wierzchowcu - grunt to logika. Pewnie w nast patchu zmienia że tylko z jednorecznej mozna bedzie wywijac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ja już mam tego powoli dosyć, człowiek wydaje 140 zł na grę i co? Męczyć się, bo gra nie działa. Ale dobra zrobiłem tak, pobrałem angielski pakiet językowy. I mam dalej to samo, jest napis Present i ścina grę a 2 dni temu chodziła. Możliwe, że jakiś mod ma konflikt?

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluj po kolei i sprawdzaj czy działa, jak przestanie po instalacji danego moda, to jest wina. Trudno nic nie poradzisz musisz bez niego grać.

Ja jeszcze nie kombinowałemz modami, ale mam zamiar.

Słuchajcie powiedzicie mi, jaka jest najpotężniejsza broń jednoręczna w grze. Zdobyłem narazie deadryczny artefakt w misji od deadry Meridia. Miecz nazywa się Dawnbreaker

http://elderscrolls....iki/Dawnbreaker

Mam watpliosci czy on jest taki poteżny zadaje tylko 13 pkt obrażeń. Co jednoreczne jest najpotężniejsze?

A drugie pytanko, co mam chciałbym zdobyć Skeleton Key, taki nie niszczący się wytrych. Tylko żeby go zacząc trzeba wykonywać misje dla Gildii Złodziei. Chciałbym zdobyć ten klucz, ale czy jeśli później go sobie zatrzymam, będę mógł wystąpić z Gildii, bo nie chce tam należeć?

Edytowano przez Gracz PC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek polecam moda, który zwiększa obrażenia broni daedrycznych - Dawnbreakera i jemu podobnych. Bez niego te bronie są po prostu słabe i nie warte zachodu, chyba że ktoś namiętnie kolekcjonuje. Mod nazywa się "Stronger Daedric Artifacts". Poza tym wartość obrażeń zwiększa się, jeśli rozwijamy bronie jednoręczne oczywiście.

Przełamałem się i pobrałem ze Steama angielską wersję gry. Efekt? Gra chodzi płynniej (!), szybciej się wczytuje i działa w najnowszej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z tymi modami, z jakimś był konflikt ale nie wiem z którym a trochę ich mam koło 50. Chodzi płynnie bez żadnych problemów, znacie jakieś ciekawe mody które dodają questy? mam jeden zainstalowany Quest: Sea Ghost coś takiego ale nie sprawdzałem co to jest. Dużo mam do poprawy grafiki, lepsza krew, lepszy zachód słońca, ładniejsza woda dużo tego jak macie jakieś ciekawe do polecenia to będzie miło smile_prosty.gif

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że taką burzę wywołam ... no sorry, ale jak zapłaciłem to moge chyba ponarzekać? :) Denerwuje mnie zwyczajnie to, że specjalnie dla PL wersji zakupiłem wczoraj na keye.pl grę, a tu taki klops, że w PL wcale nie pogram z powodu głupoty Cenegi ;c

Jakie mody na dzień-dobry polecacie? Coś co nie zatkja mi jednak karty, bo mam niestety tylko GF 88gt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałby mi ktoś save?, najlepiej żeby to była postać Złodziej/Łotrzyk. Po głównej fabule i po zrobieniu wszystkich zadań w Gildi Złodziei, fajnie jak by ktoś był ogarnięty. Dobrze punkty rozłożone itd, wtedy byłym ogromnie wdzięczny. Wcześniej się pytałem o mody dotyczące nowych questów i coś rozbudowujące, znacie jakieś?

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexiej ja ze swojej strony polecę

Silversmithing

The Dance of Death

Kill Them Generals

Arrowsmith v3b - Simple Fletching

Względnie - Midas Magic - Spells for Skyrim

Jak już naprawią (oby...) Skyrima to przetestuję jeszcze kilka, m. in. Back Shields i Dynamic Fire. A oprócz tego mnóstwo, mnóstwo modów na grafikę (jak nie będę miał 20 FpS to będzie gut, na grafę mam chyba 25 modów...).

EDIT:

@up nie wiem czy to Cię zainteresuje ale mam skrytobójcozłodzieja Aldmera, poziom 39, po Gildii Złodziei i Mrocznym Bractwie, dołączonego do Gildii Magów (nic jeszcze nie zrobiłem), z głównym wątkiem ledwo uszczkniętym (zaraz po

powiedzeniu Baalgrufowi o ataku smoka na Helgen

)?

Edytowano przez BrokenAss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wam powiem, nie wiem czy będę zmieniał na Polską Wersję. Gra mi się b.dobrze jedynie może z napisami kinowymi odpalę ale zobacze, bo jak takie cuda się dzieją to ja dziękuje. Już sobie wyobrażam co się będzie działo przed DLC :)

@BrokenAss

Pasuje jak ulał dlatego, byłbym wdzięczny o podesłanie. Może szkoda tylko bo nie robiłem zadań w Mrocznym Bractwie ale nie będę marudził smile_prosty.gif .Jak by ktoś miał po Głównym Wątku i bez Mrocznego Bractwa albo ze 2-3 misje zrobione u nich to prosił bym o wysłanie, wtedy było by idealnie smile_prosty.gif

@Kuchar

Dzięki za podanie tych modów, już je pobrałem mało zajmowały smile_prosty.gif, jakieś jeszcze fajne mody znasz?. Mam dużo ulepszeń na grafikę, crafty i jakieś dodatki i bajery. Jak coś znasz to pisz...

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze (i najbardziej żałosne zarazem) będzie to, jak Cenega tego w ogóle nie naprawi.

Ta poprawka do patcha powinna już wyjść najpóźniej na drugi dzień od wydania tej felernej (dla nas) łatki.

Wstyd, Cenego. Wstyd.

[DOPISEK]

Posłuchałem Waszej rady. Wybrałem w Steamie wersję angielską, zainstalowało się - gra działa. Chcąc mieć język polski (bo nie chcę grać z angielskimi tekstami w tle) zmieniłem z powrotem na nasz język - znowu coś się pobrało - gra nie działa.

Dobrze, że na dysku / płytach są inne pozycje od ogrania...

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! wczoraj wysłałem maila do Cenegi odnośnie tych cyrków i patcha, otrzymałem przed chwilką taką oto wiadomość.

Dziś, najpóźniej jutro ma być dostępny patch (który jak poprzednie powinien się ściągnąć automatycznie, który ma naprawić dotychczasowe patche, które wprowadzały błędy w polskiej wersji The Elder Scrolls V: SKYRIM
Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już była o tym mowa. Wiele osób w tym ja było zawiedzionych że mod "Thummic coś tam" wymaga angielskiej wersji Windowsa, gdyż w polskiej nikomu nie chciało się babrać z systemem poleceń głosowych. Ot uroki polskich specjalistów. A to Cenega nam daje do [beep] łatkę, a to Microsoft [beep] sprawę.

Edytowano przez kisiel231
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...