Jump to content

Murezor

Forumowicze
 • Content Count

  2,593
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

130 Znakomita

About Murezor

 • Rank
  First Enchanter
 • Birthday 03/27/1994

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

37,606 profile views
 1. Nie można, bo jeśli dobrze pamiętam to jest concept art z Dragon Age 2.
 2. Rankin M.in. za przyjemne i przystępne wpisy o chemii.
 3. Bardzo dobrze powiedziane, bo jest to dobrze powiedziane.
 4. Skoro masz już 20 level, to raczej odblokowałeś wszystkie dostępne mapy. Szukaj smoków, jeśli nie zabiłeś wszystkich 10.
 5. Da się. Też się da. Zwerbuj do Inkwizycji koniuszego, Denneta z Zaziemia.
 6. Pierwsze przejście zajęło mi 70h, bez eksplorowania 3 dużych lokacji w ogóle i z umiarkowanym zaanagażowaniem w side questy. Ogólnie Inqusition to bardzo dobra gra, mająca wszelkie cechy, których oczekiwałem od kolejnego Dragon Age'a: duże i zróżnicowane lokacje, stanowiące miłą odmianę od pamiętnych klonów z 'dwójki', barwne postacie, dobrze zaprojektowany ciąg misji fabularnych, liczne nawiązania do poprzednich części, no i świetną muzykę (Tavern Songs!). Z drugiej strony są niewspółmierne do jakości grafiki wymagania sprzętowe, słaby prolog i epilog, trochę pomniejszych bugów itd. Ale to akurat da się przeżyć. Duży plus za rolę Hawke'a (świetny patent z personalizacją wyglądu), mały za cameo Strażnika i Flemeth, choices and consequences też dają radę. Kolejne podejście zrobię po którymś z następnych patchów, tym razem bardziej przykładając się do eksploracji. PS: Czy tylko mnie ucieszyłby dodatek opowiadający o wspomnianej w trakcie rozgrywki misji Strażnika...?
 7. Na pewno pociągną, pytanie tylko, w jakim stopniu A z bety wyjdzie wg zapowiedzi jeszcze w tym miesiącu, zaś sądząc po tym, że już wygląda na praktycznie w pełni gotową, to pewnie kwestia najbliższych dni.
 8. Odchodząc od oryginalnego tematu sztampowatości DA: Origins, miałem okazję przetestować wersję beta Dragon Age Keep. Generalnie daje rade, widać, że nie pominęli żadnej istotniejszej kwestii, znalazło się też miejsce dla całkiem sporej ilości detali, o których nie pomyślałbym, że mogą znaleźć jakieś rozwinięcie w ostatniej części. Z drugiej jednak strony, nie jest aż tak rozbudowany, jak można by było sądzić po zapowiedziach, ale cóż, hype to hype. Na plus na pewno przyjemna oprawa wizualna, przejrzystość, intuicyjność, no i ogólnie, to fajna zabawa wrócić do dni chwały Strażnika i Hawka w takiej formie. Chyba niewiele osób zapłacze za importem.
 9. Zwróć uwagę w jakim miejscu Geralt spotyka się z Emhyrem. Podpowiem, że mieliśmy już okazję je odwiedzić w jednej z poprzednich części. Samego Nilfgaardu w W3 nie będzie.
 10. Nie przypominam sobie, żeby twórcy obiecywali pokazać graczom Nilfgaard ani żadną z prowincji Cesarstwa (jeśli być dokładnym, bo sam Nilfgaard to kraj i miasto położone na dalekim południu kontynentu), no chyba, że zaliczasz tutaj spustoszoną Temerię.
 11. Nie mam wielkiego doświadczenia w DLC do Mass Effect, ale Cytadelę polecam jak najbardziej. Ogromna ilość pozytywnych recenzji zachęciła mnie do wydania tych ~50zł i w ogóle nie żałuję, co więcej, w zasadzie to mógłbym bez większego żalu wydać jeszcze trochę, bo przygoda jest niemalże genialna. Pełna zabawnych dialogów, akcji i niezapomnianych obrazów, od tych humorystycznych po sentymentalne. Jedyne czego żałowałem, to że kończy relatywnie szybko (a przynajmniej takie sprawia wrażenie, ale to już właśnie zasługa tego, jak bardzo wciąga i jak bardzo chce się odkryć wszystko, co ma do zaoferowania). Gdyby Extended Cut stało na takim poziomie, chyba wszyscy wybaczyliby BioWare całą tę aferę z zakończeniem ME3. Wokalny popis Tali, przesyłka od Mordina czy Grunt w roli odźwiernego na Imprezie - to tylko niektóre z tych mocniej zapadających w pamięć fragmentów. Także nie wahać się.
 12. Murezor

  Zjazdy II

  Istotnie, do gry w GoTa chętnych brakować nie będzie...
×
×
 • Create New...