Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

@Gracz PC

No widzisz...a mi się to właśnie podobało bo jeśli się zastanowić, ktoś o kim można powiedzieć że zamiast twarzy ma "pysk" raczej nie dał by rady wcisnąć sobie na głowę np. przystosowanego dla ludzi hełmu garnczkowego. To samo tyczy się obuwia. Przy ak odmiennej budowie kończyn, raczej trudno by byli w stanie wcisnąć na nogi coś więcej niż onuce. Moim zdaniem Beth powinno zrobić osobne elementy ekwipunku dla ras "ludzkich" i zwierzęcych, zamiast poprostu ujednolicać wszystko. Miało by to zdecydowanie więcej klimatu.

Edytowano przez Dexter666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedi Mati - Nie wiem jak z okrzykami, bo jestem w trakcie głównego wątku.

Co do tego DLC to chodzi ci o dodatek Dawnguard? To jest pierwszy dodatek jaki ma wyjść do Skyrim?

Coś czytałem że 26 czerwca ma się pojawić, ciekawe czy będzie płatny.

@Dexter666

Mogliby zrobić inne zbroje dla ludzkich i zwierzecych ras. Bo to że mój heros zapierniczał boso jest tak samo prawdopodobne, jak to że jego odmiennej budowy stopa nie wchodzi w buta.

Edytowano przez Gracz PC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo klimatyczny, jestem tylko ciekaw jak będzie długi i ile będzie kosztować. Do 50 zł jeszcze mogę dać, bo więcej to będzie zdzierstwo. Tylko niech dranie naprawią SKYRIM bo chcę grać, muszę nową postać zrobić pod DLC :D

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLC niby fajne, ale niestety Bethesda znowu nie zaskoczyła. Kawałek terenu. nieco bajerów, jakieś takie wodotryski, które stanowią główny punkt programu (pamiętacie jeszcze jakie było masowe moczenie spodni, gdy okazało się, że w Bloodmoonie będą wilkołaki?). Niby fajnie, ale nic specjalnego.

@Jedi Mati

To jest właśnie powód, który sprawił, że staram się zawsze dostać angielską wersję gry, choćbym musiał dopłacać pięć dych kosztów pocztowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Cenega dała [beep] po całości. Najpierw gdy odpaliłem grę, zobaczyłem na moich save'ach jakieś błędy to je wszystkie skasowałem... Również przeinstalowałem grę i teraz kończę pobierać patcha, zainstaluje wszystkie mody i pozostaje czekać na łatkę od nich ehh. Jeden plus zacznę grać nową postacią bo do starej nie mogę wrócić chociaż tyle dobrego.

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum znalazłem rozwiązanie tego problemu, ja z niego nie skorzystam, bo nie mam zbyt szybkiego netu, ale może innym się przyda:

Miałem ten sam problem z aktualizacją 1.6 w tej grze, naprawiłem go poprzez wybranie angielskiej wersji gry w Steam, ponadto zmieniłem opcje ''region pobierania'' z Polski na UK - London, po czym włączyłem opcje aby aktualizacje ściągały się dla Skyrima i... działa! Wersja TES.exe to nawet 1.6.89 a nie 1.6.87.

Następnie spowrotem wybrałem Polski język w opcjach Skyrima, i Steam pobrał polskie pliki (oprócz plików exe, które zostały z wersji angielskiej - 1.6.89 - ale na wszelki wypadek zrobiłem kopie tych plików aby Steam nie podmienił ich na starsze wersje 1.5.26.5). Więc mam najnowszą wersję beta gry i do tego po polsku.

Edytowano przez ProKaktus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc z grafiki wymagania beda takie same jak Skyrima - to dobrze.

To chyba będzie wersja pudełkowa też dostępna - tak jak to było z Oblivionem.

Temat ciekawy - wampiryzm juz w Morrowindzie był interesujący. Inna sprawa że klimaty wampirze w Zmierzchu, Czystej Krwi i innych pierdołach sa teraz popularne to pewnie stąd ten wątek.

Ciekawe, jak staniemy po stronie wampirów i wygramy to co, zapanują nad Skyrim wieczne mroki?jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o wampirach, a ja mam kilka pytań dotyczących bycia wilkołakiem. Szczerze mówiąc zostałem nim tylko dlatego, że nic mnie to nie kosztowało i przemiana w futrzaka nie jest wymuszona. Muszę przyznać, że w ogóle nie umiem nim atakować. W Białej Grani przegrałem walkę z 3 strażnikami. Nawet walkę jeden na jednego ciężko jest mi wygrać. Moja postać ma 12 poziom, ale mam wrażenie, że jest dużo potężniejsza od bycia wilkołakiem. Gram na normalnym poziomie trudności. Moglibyście mi powiedzieć, jak grać tą postacią? Chodzi mi o to, w jakim momencie atakować, jak walczyć z grupą przeciwników itp. Aktualnie robię misję z wątku głównego,

jestem na balu i mam wykraść pewne dane

- uważam, że taki wilkołak bardzo by mi się w tej misji przydał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DoxtraduS, walkla w ciasnych pomieszczeniach to wyrok śmierci dla wilkołaka. Wilkołak nadaje się bardziej na otwarte przestrzenie, gdzie może się rozpędzić tzn. można wcisnąć alt i nie wbiec od razu na ścianę. Gdy taki zwierz jest rozpędzony wystarczy zaatakować mocnym uderzeniem (domyślnie to dłuższe przytrzymanie klawisza ataku) i wilczek wykona zabójczy w 92% naskok z pazurkami. Tyle teorii. W praktyce udaje się to 2 na 3 razy, ale i tak jest zabójcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu o wilkokłakach i zębowbijch a ja nie mogę się doczekać co modderzy wykombinują z nową zawartością z dodatku :D

Kusze, kusze, kusze... w Morrowindzie strzelanie z nich (i w ogóle strzelanie) było do bani, fajnie będzie postrzelać z nich normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mieszać w plikach, czy pobierać od nowa ANG wersji. Zapłaciłem za grę i oczekuje, że nasza Cenega szybko rozwiąże ten problem. Narazie sobie poczekam mam nadzieję, że to naprawią dość szybko. Bo pomimo tego, że omyłkowo skasowałem save wszystkie to strasznie się napaliłem na nową postać :D

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JediMati

Musisz ten patch instalowac, nie mozesz po reinstalacji gry po prostu tak w nią grać. Ja w ogóle gram po ang i mam daleko patche. Nowych misji nie dodają one, a więcej robia bugów niż podstawowa wersja. Jakby byly jakieś misje nowe to bym może patcha zainstalowal.

Na jakiejś stronie czytałem że wersja na Xboxa ma kosztować 70zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka wilkołakiem jest (a przynajmniej była, bo nie wiem czy to zmienili) niesamowicie prosta bo po zmianie dostajesz umiejętność howla która odpędza od ciebie wszystkich przeciwników. Magia tego skilla polegała na tym że miał on zerowy cooldown więc ci ludzie uciekali od ciebie cały czas, a ty grzecznie biegałeś za nimi i kolejno ich eliminowałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...