Jump to content

Nolaan

Forumowicze
 • Content Count

  3,094
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Nolaan

 1. Nolaan

  Poszukuję filmu...

  Prawdopodobnie "Klan Urwisów".
 2. Obecnie jestem dumnym posiadaczem G3258 3.20 GHz. Dwa rdzenie okazały się być niewystarczające dla niektórych nowszych produkcji - taki Far Cry 4 wisi sobie smętnie na koncie Uplay bez rozegranej minuty. Sytuacja ta będzie powtarzać się coraz częściej, a kupno nowego pudła planuję dopiero w okolicach połowy przyszłego roku. Moje pytanie brzmi więc: czy opłacalna (i w kontekście reszty zestawu - sensowna) jest wymiana na FX-6000? Jeśli nie, czy doradzacie coś innego? Reszta skrzynki: MSI MS-7823 GeForce GTX 750 8 GB DDR3 Windows 7 x64 Co robić, drogie Bravo?
 3. Oferta uaktualniona. W górę!
 4. Pozytyw dla użytkownika konri976. Szybko i w przyjemnej atmosferze. Dowód: http://imgur.com/Wspqjz5
 5. Pora na wskrzeszenie tematu. Trochę pozycji odpadło, ale pojawiło się wiele nowych giftów i kluczy. Postaram się, by oferta była często aktualizowana. A teraz, by tradycji stało się zadość: W górę!
 6. Dzięki za info. Dziękuję wszystkim za porady, zestaw zmodyfikowany. Monitora poszukam większego, choć w kwestii firmy wciąż prawdopodobnie będę skłaniał się ku LG. Temat do zamknięcia.
 7. Potrzebuję szybkiej pomocy w wyborze podzespołów do nowej jednostki. Komputer to prezent dla siostry, będzie jej służył do korzystania z internetu, oglądania filmów, łupania w gry (bez szaleństw graficznych, preferuje serię LEGO, Raymany, przeróżne Soniki i The Sims 3). Planuję przeznaczyć na zakup pudła jakieś 1500-1600 zł, proszę więc o sugestie i opinie odnośnie zestawu wyklikanego na morelach: http://www.morele.ne...y/info/wTD1Ay/. Jeśli chodzi o monitor, planowałem zakup LG E1942, choć tutaj też jestem otwarty na propozycje. Zdrówko!
 8. Nolaan

  Poszukuję filmu...

  To będzie prawdopodobnie "Kosmiczna mistyfikacja" z 2006 r.
 9. Nolaan

  Poszukuję filmu...

  "Księga ocalenia" z 2010 r. Proponowałbym ukrycie w okienku spoilera informacji o filmie, które podałeś. Rozwiązują one praktycznie główny wątek.
 10. "Chciwość"? Była taka scena na dachu wieżowca, w której (jak mi się wydaje) bohaterowie koili skołatane nerwy czymś wyskokowym.
 11. Prosz. I dobrze, że o tym wspomniałeś, bo wiele osób niepotrzebnie traci przez to pieniądze (czy raczej: oszczędzają mniej, niż by mogli). Wyprzedaż na Amazonie - jest sporo ciekawych ofert, jak Max Payne 3 + Season Pass za $6.99, trzy części BioShocka za $14.99 czy obie odsłony Borderlands (pierwsza w wersji GOTY) za 12 dolców.
 12. GMG20-ODON7-FLUA7. Zawsze widnieje w tym samym miejscu na głównej stronie, nad ramką z najchętniej kupowanymi tytułami.
 13. Albo Dijkstra z wiedźmińskiej sagi.
 14. W górę! Oferta poszerzona m.in. o klucz do Sleeping Dogs.
 15. Pozytyw dla Stillborna - człowiek uprzejmy i zdecydowany, creme de la creme Targowiskowych kontrahentów. Polecam.
 16. W górę - oferta poszerzona o kilka giftów, doszło też sporo bundlowych kluczy.
 17. W górę - doszedł m.in. Spec Ops: The Line (jako gift).
 18. Rzymska boginii Fortuna? Jest niemiecki klub piłkarski o nazwie Fortuna Dusseldorf.
 19. Tak chyba dzieje się tylko w przypadku gier Valve. Po próbie aktywacji klucza do gier innych producentów otrzymuje się komunikat informujący, że produkt związany z danym kodem jest już obecny w bibliotece.
 20. Propozycja niezwykle kusząca, zwłaszcza że Grid 2 był rozdawany za darmo na Facebooku. Z bólem serca zmuszony jestem odmówić.
×
×
 • Create New...