Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Ktoś podał ilustracje, takie średnie jak dla mnie, tytułowa pokojówka wyglądała jak postać z anime czy czegoś tam, no nie wyglądała na argoniankę .A też szukam pozostałych tomów i nie mogę znaleźć.Jak by ktoś podał bo może mają rożne nazwy albo wysłał mi treść do wiadomości prywatnych.Chcę zrobić achivmenta ,,Małżeńskie więzy'' i szukam jakiejś argonianki (tak gram jaszczurkiem przyznaję się) co można się z nią ożenić.Jak na razie spotkałem 3 i z żadną nie da się ożenić.Wiem, że można ożenić się z człowiekiem ale jak by to wyglądało ? Jaszczurka i człowiek w jednym łożu spali.Taki rym sobie wymyśliłem na szybko...

EDIT: Spotkało mnie ostatnio coś dziwnego w skyrimie.Odwiedziłem jedną z orkowych twierdz.Mieli takiego chorego wodza i trzeba było coś znaleźć.Na powitanie twierdzę zaatakował gigant i zabił 1 orka z imieniem, następnie orczka przepraszała mnie za tego orka, że jest taki chamski ale ten ork nie żył i nigdy z nim nie rozmawiałem.Następnie zaatakowały 2 smoki na raz i zabiły resztę orków z wyjątkiem 2, wodza i magika.Następnie wódz zmarł i dedaryzcny książę wybrał nowego wodza ale ten nowy wódz też nie żył zabity przez smoka.I w twierdzy został tylko 1 ork.To było naprawdę dziwne.

Edytowano przez MrPyro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja przygodę z Skyrimem zacząłem jako ork barbażyńca. Lecz ten styl gry bardzo mnie znudzisł. teraz przesiadłem się na Leśnego Elfa Skyrtobójce i od razu gra się lepiej :) jakoś levele szybciej się nabija i wogule. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo o której godzinie będzie edytor? Bo na razie nie ma.

EDIT

O co chodzi z tą strzałą w kolanie? W CDA był żart o tym, na paru stronach o tym jest, w Skyrimie strażnik też o tym mówi... Jakaś tradycja serii?

Edytowano przez Sermaciej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zadna - po prostu przez pewien czas byly popularne zarty wykorzystujace zwrot "...then I took an arrow to the knee". Jednak po poczatkowej popularnosci teraz nikogo one juz nie smiesza i wszyscy maja juz ich serdecznie dosc. Wystarczy ze wejdziesz na Youtube i wpiszesz "arrow to the knee" w wyszukiwarce, a zobaczysz ile filmow jest z tym zartem, a takze bedziesz mogl przeczytac tysiace komentarzy z tym zartem (w wiekszosci tak niskich lotow, ze nie sa smieszne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy strażnicy w miastach mówią czasami, że w przeszłości byli poszukiwaczami przygód, ale strzała w kolanie zakończyła ich buntowniczy tryb życia. Myślałem, że chodzi o ten właśnie motyw...

O TUTAJ

Edytowano przez Sonne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie filmik z moda, w którym autorzy zmieszali Skyrima z... Dragonballem Z !

Następnym razem daj link, zamiast umieszczać filmik na forum. LINK

I wysil się też trochę przy opisywaniu. To nie newsroom, żeby zamieścić jakąś ciekawostkę i sobie pójść. - Bethezer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piedzibne nie mówcie mi że Polacy nie mogą tego zainstalować!

Pomyłka. Po prostu gdy kliknąłem pokaż zawartość do tej gry, wyświetliło mi się że produkt nie jest dostępny w moim regionie.

Edytowano przez matusiak97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak jak mówiłem - jednak High-Res Pack. I bardzo się cieszę, że to nie jakaś dodatkowa, marna przygoda :laugh:

Zainstalował go już ktoś? Bardzo zabija wydajność? Kurczę, szkoda, że jutro muszę wcześnie wstać :(

Edytowano przez Sonne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę wam nie kombinować z High Res Packami bo ja ostatnio zainstalowałem jakiś "niedorobiony" texturepack w którym brakowało kilku teksturek broni i armora (ebonowego miecza i pancerza mrocznego bractwa) i musiałem reinstalować grę ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągnłem właśnie CK. I teraz prosiłbym o nagranie dla mnie takirgo mini samouczka, bo bardzo chciałbym tworzyć nowe przedmioty ale nie mam pojęcia jak. Na razie jest to dla mnie chińszczyzna. Nie wiem skąd wziąć tekstury broni, zbroi, czarów i reszty rzeczy, a chciałbym potworzyć parę rzeczy. Proszę was o pomoc. Nie napisałem w Pomocnej Dłoni, bo tam najpewniej temat by się zagubił i nic by tego nie wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel - nie ma tak dobrze, jak "skąd wziąć". Model sobie musisz zrobić ręcznie w 3DS MAX, Blenderze, czy innym Wings3d. Tekstury musisz sobie sam albo narysować, albo zrobić odpowiednią fotkę i przerobić na teksturę. Potem jeszcze tylko bump mapping i możesz zacząć bawić się w rozkładanie UV modelu, żeby zacząć tekstury ciąć i "naklejać" na model.

A potem możesz model importować do CK, nadać mu odpowiednie właściwości i wrzucić do gry.

Aha, o ile wiem są gdzieś w Necie bazy tekstur, z których można (pewnie z jakimiś ograniczeniami) pobierać to i owo. Nie wiem, czy są też bazy modeli 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki, teraz jakoś sobie (chyba) poradzę.

Wracając do tematu książek to znalazłem tą o argoniance. Bardzo fajna.

up@ Steam (u góry z lewj), widok potem narzędzia i tam jest lista. Szukaj pod C

http://www.youtube.com/watch?v=lHbF9ynGZV0...feature=related Obejrzyjcie!! Koniecznie. Pięć minut się zwijałem ze śmiechu.

Edytowano przez kisiel231
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar niedługo odświeżyć sobie Morrowinda (a raczej po raz pierwszy porządnie w niego zagrać ;)) i mam do was małe pytanie. Jakie w miarę łatwe do zainstalowania i nieco uwspółcześniające grę mody byście polecali do Morrowinda? I czy dużo jest zabawy z graphic extenderem?

Nie wiedzieć czemu strasznie mnie odrzuca nędza niektórych aspektów graficznych tej gry, chociaż zwykle nie mam z tym problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie w miarę łatwe do zainstalowania i nieco uwspółcześniające grę mody byście polecali do Morrowinda? I czy dużo jest zabawy z graphic extenderem?

Podstawą byłby Better Bodies i Better Heads (lub inny, który ci podpasuje - bodajże Smooth Heads?). Do tego zestaw tekstur według gustu (ostatnim razem miałem bodajże Vibrant Morrowind, ale są i inne). Poprawa modeli pancerzy i broni też może się przydać. Na to FPS Optimizer i MWGE. Podstawowa konfiguracja MWGE jest łatwiutka, trzeba tylko pamiętać żeby np. nie włączyć blooma (lolbloom). Distant Land (opcja w MWGE) nie jest IMO potrzebny.

Nie wiedzieć czemu strasznie mnie odrzuca nędza niektórych aspektów graficznych tej gry, chociaż zwykle nie mam z tym problemu.

Bo to JEST straszna nędza, nie ma co się oszukiwać. Tekstury i modele nierzadko są obrzydliwe. Zrozumiałe przy grzybach i insektach, mniej zrozumiałe przy ludziach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś u siebie na dysku (ew. znalazł jakieś konkretne źródło), Morrowind Overhaul 2.0.1? Prosiłbym o wrzucenie tego na jakiś konkretny hosting, bo "autor" tego moda to nie przymierzając idiota - powrzucał na jakieś niedorobione hostingi, gdzie połowa albo już nie działa, albo gdzie przy łączu 20mb, ciągnie mi max. 100-200kb/s, a teraz olał sprawę "z powodów osobistych" i nie można go dorwać... Jeśli ktoś ma dostęp, to poproszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra tekstury właśnie ściągam, a potem będę się szykował do ogarnięcia edytora :) Skyrima ostatecznie nie skończyłem, jakoś straciłem entuzjazm po kilkunastu godzinach (inna sprawa, że w te niemal 20 godzin przeszedł bym 5 innych gier :P). Jednak edytor do Morrowinda pożarł mnie na długie godziny i spędziłem w nim chyba więcej czasu niż w samej grze, więc liczę na to samo w Skyrimie. No i zawsze ciekawi mnie, co też fajnego wymyślą inni gracze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar niedługo odświeżyć sobie Morrowinda (a raczej po raz pierwszy porządnie w niego zagrać ;)) i mam do was małe pytanie. Jakie w miarę łatwe do zainstalowania i nieco uwspółcześniające grę mody byście polecali do Morrowinda?

Ja polecam ci mod Book Of Riddles- dostajesz od pewnej osoby książkę z zagadkami dotyczącymi miejsc ukrycia skarbów. Fajna rzecz, o ile lubisz pogłówkować. Dodatkowo Creatures of Morrowimd, który dodaje mnóstwo nowych przeciwników. Co do poprawiających szatę graficzną niestety ci nie podpowiem, ponieważ grafika, choć dzisiaj dla większości szpetna, tworzy niesamowity klimat. I niektóre mody wystarczy rozpakować, powklejać do odpowiednich folderów i zaznaczyć przed uruchomieniem gry, choć niektóre będziesz musiał otworzyć i zapisać w Construction Set.

Edytowano przez Arturano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstury ściągnąłem, teraz jeszcze poczekam na pobranie patcha polonizującego, bom pokombinował trochę ze steamem i oczywiście postanowił mi ten język zmienić i zobaczymy, jak to śmiga :) Co prawda Quada nie mam, ale resztę wymagań spełniam, więc może, może...

Bardzo podoba mi się to, że pojawił się steamowy warsztat skyrim z takimi drobiazgami do pobrania, jak mapowe znaczniki domków, które możemy kupić w grze, czy uzupełnienie Niebiańskiej Kuźni o wszystkie narzędzia kowalskie. A że dostępne są z poziomu steama, to zapewne żadnych problemów z działaniem nie będzie :) to oczywiście wszystko mody, które już znacie, ale wrzucenie ich w jedno miejsce bardzo mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...