Skocz do zawartości

Torchlight (seria)


Rankin

Polecane posty

Moim zdaniem jest duża szansa na nowe klasy postaci. W ogóle wygląda na to, że podstawowy Torchlight był swego rodzaju przygotowaniem graczy na Torchlight MMO, dlatego wydaje mi się, że kontynuacja będzie bardziej urozmaicona od podstawki. Ciekawe też jakie elementy typowe dla gier MMORPG znajdą się w tej grze. Raidy, instancje, walki PVP? Czy też rozgrywka będzie się opierała wyłącznie na kooperacji? Kto wie... Biorąc pod uwagę jak dobrą grą była jedynka, która została stworzona raczej niezbyt dużym nakładem finansowym, można mieć nadzieję na naprawdę ciekawą i dopracowaną "dwójkę". Zapowiada się arcyciekawie i osobiście nie mogę się doczekać tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
W ogóle wygląda na to, że podstawowy Torchlight był swego rodzaju przygotowaniem graczy na Torchlight MMO,

Nie "wygląda", a "tak było". Torchlight został wydany, aby firma miała doświadczenie i fundusz na zrealizowanie tego MMO :)

News już znam i jeśli faktycznie będą zrealizowane obietnice, to będzie to chyba pierwsze MMO, jakie przykuje mnie na dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70? W Steamie jest za 8 euro, co w sumie oznacza wydatek rzędu 35 złotych. IMO gra jest bardzo fajna, aczkolwiek nie uważam, żeby warto było płacić dwa razy więcej za pudełko i płytę. Nawet u samego producenta (20$ - sześćdziesiątkilka złotych) byłoby taniej, a nie wiem, jak płytowa wersja lubi update'y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałam się do tej gry. Dobra jest. I naprawdę, naprawdę wciąga. Tylko ma jeden szkopuł - na zwykłym poziomie trudności jest stanowczo za łatwa. Ale jak się go trochę podniesie to jest naprawdę miło :3

Grafika też jest ładna, kolorowa...

Podoba mi się pomysł z rybami i własnym stworzeniem ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom hard Draciu, hard :) Ja też za pierwszym razem odpaliłem easy, ale wtedy przygoda szła sama. Dzięki jednak szybkiej poradzie na FA przeskoczyłem na hard & od razu zabawa była ciekawsza. Szczególnie w lochach dodatkowych gdzie bez sporego zapasu eliksirów albo dobrze wypracowanego drzewka skilli jest się zjedzonym na śniadanie :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie tą gierkę jakieś 3 dni temu i bez wahania mogę powiedzieć, że jest to jeden z lepszych h'n's w jakie grałem. Gram na hardzie, na łuczniczce i już sobie wbiłem 11 lvl, tylko coś za łatwo mi na tym idzie. Miałem tylko 1 zgon, kiedy akurat rozmawiałem na xfire i z potów prawie w ogóle nie korzystam, ze względu na znalezienie zwoju z leczeniem. Najważniejsze z plusów to są zdecydowane grywalność i wymagania. Szczerze, to się zdziwiłem, gdy zobaczyłem to drugie...tylko że jeszcze bardziej jak odpaliłem to na laptopie. Wyobraźcie sobie, że macie kompa, na którym gry z 2006 r. mogą nieźle się ścinać na minimalnych ustawieniach, a gra z przełomu 2009/2010 śmiga tam na wysokich detalach. Właśnie taka sytuacja zaistniała u mnie. Akurat dzisiaj jadę na półtora tygodnia do Anglii, to będę mieć tam w co grać. Obadam sobie tam poziom very hard(z takim fajnym opisem: "Tylko dla masochistów" xD), woja i maga. Na chwilę obecną, to bym wystawił tej grze 9+/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Torcza z nowym patchem (ostatnio jak grałem było bodajże 1.12, teraz już 1.15) - gram jak zawsze Alchemikiem, tym razem na very hard+hardcore. Pierwsze co zauważyłem to wyraźne spowolnienie Ember Shock - bardzo niefajnie, ale tempo ataku zdaje się zwiększać z ładowaniem punktów w skill. Also, już na drugim poziomie lochów znalazłem złoty przedmiot - dobrze jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Wygląda świetnie :D Trzech bohaterów plus ich pety przeciw hordom przeciwników z masą umiejętności do wykorzystania. Jedynka była bardzo fajna, ale musiałem ją odpowiednio dawkować, żeby nie nudziła się za szybko. Z co-opem możliwe, że coś takiego nigdy nie nastąpi :happy: Nie trzeba dodawać, że uwielbiam tryb współpracy. No, poza tym pokazana jest walki na powierzchni czyli już potwierdzenie, że nie tylko lochy będą czekać przed graczami. I jeszcze fajnie to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem jeszcze zagrać w jedynkę, a gamepaly z dwójki wgniótł mnie w fotel :laugh: Chciałem zagrać w jedynkę, ale przez jakąś inną grę nie zagrałem.. Myślę, że trzeba będzie to nadrobić, bo "dwójka" zapowiada się znakomicie.. Mam tylko nadzieję, że będzie mi się chciało w to grać po przejściu genialnego (jak dla mnie) Diablo II :biggrin: Ale jak nie spróbuje to się nie dowiem - w końcu w Torchlighcie maczali palce twórcy Diablo, więc myślę, że się nie zawiodę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

W większości H'n'S gram postaciami magicznymi - nie widze przyjemności z bieganiem mieczem za wrogami, a granie gościem, który po przypakowaniu robi małą apokalipsę jest fajniejsze ;) No, ale jak w Sacreed objawił się mój talent - tworzenie bardzo potężnych magów. Mam 19 lvl i nikt mi nie podskoczy. Rozwijam głównie czary ofensywne (a właściwie czar, bo gdy dostajemy dostęp do nowego poziomu, poprzednie czary przy nim wymiękają), teraz ten "laser". Ogólnie gra bardzo fajna, ale niestety na normalu dla mnie za łatwa. Czy można jakoś zmienić poziom trudności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra bardzo fajna, ale niestety na normalu dla mnie za łatwa.
Miałem to samo gdy zacząłem najpierw grać na easy, ale gdy szybko przeskoczyłem na hard to zobaczyłem jak to potrafi dać kopa ;) O ile główne lochy jeszcze jako tako dawało radę z masą eliksirów tak te dodatkowe... orka na ugorze i bieg pod górę... tak to zapamiętałem ;] Grałem wojownikiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...